Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorkowa

ILE DNI ZUS MA NA PRZELEW ZA CHOROBOWE CIĄŻOWE???

Polecane posty

Witajcie!!! Sprawa wygląda tak: od 24 kwietnia jestem na L4...pierwsze 33 dni płacił mi pracodawca, od 34 dnia L4 płaci ZUS...więc liczy się od 28 maja... I pytanie mam takie: w ciągu jakiego czasu otrzymam te pieniążki od ZUSu...mam nadzieję, że już teraz pod koniec miesiąca, bo ich potrzebujemy, ale domyślam się jak to może być:( Jeśli ktoś wie proszę o wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego kiedy zostały złożone dokumenty do ZUS-u. A termin to 30 dni od złożenia dokumentów. Jeśli podałaś konto, to będzie szybciej niż na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do Was pytanie
a czy kobieta na zwolnieniu musi tam jakieś dokumenty składac??? czy załatwia to zakład pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakład pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
mam nadzieję, że zrobią to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekalam do 16 dni po PORODZIE !! ( CZYLI 7 M-CY ) bo ZUS stwierdzila, ze musi skontrolowac zasadnosc mojego pojscia na zwolnienie :-( a jak zrobilalam awanture to stwirdzili, ze maja malo pracownikow i szybciej sie nie da ... a to sa pieniadze panstwa i musze je oddac tylko wtedy jak beda mieli pewnosc, ze moga, wiec zrobili mojemu zakladowi pracy dwie kontrole mnie wzywali do przedkladania roznych dokumentow i tak sie to ciagnela i ciagnelo. Wiec nie zasmucajac musisz byc przygotowana na wszystko :-( przeciez to POLSKA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×