Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milionerka

SALE W CZĘSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość milionerka

czy ktoś tu z obecnych jest z Częstochowy? jakei sale byście polecili? Bądź też restauracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallajlamka
studnia-tam mielismy wesele,było ok ale w bograczu 2 dnia odnalezlismy kluski sląskie z głównego dania 1dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez z Czewy i osobiscie bym polecila sale agata. Albo tam gdzie kiedys byl hotel Vegas to jest na ul sw Rocha Teraz sie nazywa Hotel dolcan. Dla mnie fajnie bo mam gosci przyjezdnych sala bardzo ladna nawet jej nie dekoruje. Mam tam swoje wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionerka
ooo, dallajlamka a po czym poznałaś że to kluchy z 1 dnia?:-) może były świeżo robione? a jak ceny? IZASILVA znam salę Agata, byłam tam parę razy. natomiast tego hotelu na Rocha to nie kojarzę. i równiez pytam o ceny. dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PLACE 185 ZL ZA 0SOBE NA DWA DNI BEZ ZADNEGO WYNAJMU SALI JEDYNIE JESZCZE TO OPLATA ZA POKOJ JAK CHCE MIEC DLA GOSCI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia34
Ostatnio byłam na weselu w Cz-wie w Domu Weselnym Agata. Fajnie było i dobre jedzonko. Z tego co wiem to nie było tam aż tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia_23
hej jestem z czestochowy ladna sala jest na ul Makuszynskiego a także w Kiedrzynie koło czestochowy, tam jest naprawde super, ale nie wiem jaka to jest ulica. nie byłam tam osobiscie, ale aslyszałam i wodzialam na kasetach i zdjęciach. naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czewa.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czewa.........................
Bardzo miło było w Castello w Rudnikach. Rik koło makro też jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unia220
Witam byłam na weselu u mojego kuzyna w sierpniu 2012r Pogoda piękna kościół prześlicznie udekorowany . Prawdziwy horror zaczął się na sali , szampan był już ponalewany do kieliszków ( nie wiadomo ile stał , i trochę zwietrzał miejsce do tańczenia było przed wyjściem także osoby wychodzące na zewnątrz potrącały te co tańczyły. Mimo zapewnień właściciela sali o tym ze nie a problemu z klimatyzacją itp to na weselu przy 30 stopniowym upale gdzie na sali bawiło się 80 osób nie została włączona z ludzi się lało dosłownie . gdy usiedliśmy z narzeczonym do stołu to poczuliśmy ze nasze miejsca siedzące są wilgotne!!!!! tego Alkohol był chłodzony tylko początkowo później był podawany ciepły . W 1 dzień mało jedzenia w drugi dość dużo , Właściciel mówił ze oddaje później jak zostaje dużo jedzenia i to również jest nie prawdą ( dosyć mało oddaje) Jedzenie takie sobie .W Agacie jest pakiet 5000-6000 tys i masie fotografa, kamerzystę auto do ślubu i zespół. Zespół średni troszkę mnie zbulwersowało to ze trza było prosić się żeby coś zagrali jak dla mnie za długie przerwy. Jeśli chcecie przedłużyć imprezę to zespół za każdą dodatkowa godzinę bierze 300-400zł . Ja miałam w tej sali zarezerwowany termin wesela na tej sali ale po uroczystości kuzyna postanowiliśmy zmienić miejsce na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal223
Zapraszam do dyskusji na: www.Wianeczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×