Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M___

Pytanie do szanownych koleżanek

Polecane posty

Gość do M__________
Czy moglabym porozmawiać z Tobą np. na gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AW_____
Tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AW_____
Drogi M___ ;) Tak tylko pytam, bo mi kogoś przypominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem mishau, ani żadną z osób powiązaną z tym forum. W zasadzie, znam je od 2 dni. Porozmawiać ze mną? Nie powinno być kłopotów, jeśli podaj nr. to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M__________
bardzo się ciesze :) muszę tylko założyć nowy numer bo nie chcę na forum pisać ,z wiadomych powodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno być \"jeśli podasz\"... niestety, czasem człowiek pisze szybciej niż myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M__________
już :) 4285543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak kiedyś miałam, ale to nie odemnie ktoś się odwrócił, ale ja od kogoś. Tak mi sie zdaje, ze A. jest podobna do mnie. JA jeżeli poczuję, że coś poszło za daleko, od razu się wycofuję, a tylko próbuje sprawiać pozory, ze wszystko jest ok (to jest to właśnie \"cześć, co słychać\", \"ok\" i cisza) Na pewne tematy nie potrafię rozmawiać, może dlatego jestem \"samotnica tańczy solo\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... rozmowę na temat \"za daleko\" już przeszliśmy ;) Zaraz po pierwszym spotkaniu. Tamtym razem skończyło się na 2 tyg. bez rozmowy, w końcu wszystko wyjaśniło się. Ale tym razem to nie to. Zapytałem się jej czy o to właśnie chodzi, powiedziała ze nie. A ostatnio, po tym miesiącu bez znaku życia... a właściwie, cześć-pa, powiedziała, że \"to było za szybko i zbyt intensywnie, przez co stawało się męczące. Chcę poprostu odpocząć\" Nie ograczniczałem jej w niczym, wręcz przeciwnie, dopingowałem by brała więcej, spotykać sie baardzo często nie spotykaliśmy, sms\'ami też się nie zadręczaliśmy... Przyjaźń. Mam wrazenie, że chodzi tu o nasze plany , bo nagle w jeden wieczór sobie zaplanowaliśmy cały najbliższy miesiąc. Ale, zobaczymy, nie ma co gdybaya, choć wiele bym dał aby ją zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"do M__________ \" Jeśli będziesz chciała jeszcze kiedyś porozmawiać, napisz, to podam Ci mój \"prawidziwy\" nr. gg. Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiekawe
ciekawe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam tak samo
mam tak samo, ale ja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×