Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierna_

SEKS Z JEDNYM FACETEM PRZEZ CAŁE ŻYCIE

Polecane posty

Gość tak se myślę że
Ktoś niżej napisał o tym że wiele kobiet / mężczyzn po ślubie przestaje dbać o swój wygląd . Uważam że jeśli ktoś od dziecka ma w nawyku dbanie o własny wizerunek to tak mu już zostanie . Nie można w związku doprowadzić się do niechlujstwa bo oczywiste jest że może to zniechecić partnera . Ja osobiście zawsze staram się ładnie wyglądać ( i dla siebie samej i dla męża) . Dbam o dokładność makijażu i o kolorystykę ubioru . Zawsze mam czyściutkie włoski i ładnie pachnę . Daje mi to pewność siebie w życiu i związku ,a mąż nie musi się oglądać na boki ( no chyba że ja nie widzę ale to już taka męska natura .) Uważam że dbanie o własny wizerunek jest bardzo istotną kwestią mającą nie tylko znaczenie dla nas samych ale również wpływa na nasze stosuki z partnerem jak i na nasze życie sexualne . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Sex bez miłości ????? Ja chyba bym nie potrafiła. Ale to zależy od indywidualności upodobań każdego człowieka . Moi rodzice bardzo kochają się do tej pory . Miałam w domu obraz ich szczęśliwego małżeństwa . Być może dlatego mój pogląd na sex bez zobowiązań czy bez miłości jest taki a nie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestey wielu jest takich ludzi krorzy uprawiają seks bez miłości z wieloma patrnerami cesto ets tak ze pożniej juz w dojrzałym wieku tego załuja dobrze ze mnie nie pociągaj takie zachowania narazie i mam nadzieje ze nie beda.:)momo tego jednak szanuje oddmienne poglady innych bo każdy ma do nich prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uważam
ze seks z jednym facetem jest możliwy jestem z moim juz bardzo długo i nie w głowie mi zadne zdrady ,także jego jestem pewna jest na m w łoózku cudownie i nic nie trzeba zmieniac to czy mamy udany seks zalezy tylko od nas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati 27
a ja sie zupełnie nie zgadzam jezeli jest z kims zle w łozku to trudno to zmienic bo to czesto drażliwy temat dla drugiej strony a jak sie sypie pod kołderką:) to juz całe zycie uczuciowe sie wali ,i trudno po tym wszystko poukładac do kupy niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona _135
nic nie wiecie pewnie o zyciu dlatego wypisujecie takie bajki malo jest facetow ktorzy sa z jedna kobieta cale zycie a jak sie juz jakis znajdzie to chyba jest cos z nim nie tak, predzej czy pozniej kazdy wierny maz skoczy sobie w bok z jakas lalka a zona nic nie bedzie i tym wiedziala i bedzie zyla w przekonaniu ze maja tylko siebie nawzajem przez cale zycie ale rzeczywistośc jest okrutna niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cos
nie ma zdania na ten temat narazie jestem z jednym partnerem i nie wiem czy bedzie moim jedynym czy nie czas pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już 10 lat inie załuję nie chcę zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j atez uważam ze to jest możliwe jak ktoś kocha naprawde to nie jest w stanie zdradzic swojego partnera chocaiżby tylko dla przyjemności czy nowego doświadczenie poprostu nie!ktoś kto nie kocha naprawde może robic takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zona
Sex z 1 partnerem na całe zycie? To coś pieknego! Coś, co zdarzało się w za życia naszych dziadów i pradziadów.. jednak w niektórych ludziach zakorzenione są tak piekne wartości i trwają w nich. To niezwykle trudne, ale wystarczy chcieć.. tak myślę. Prawie wszystcy sie "trzepią" na lewo i prawo.. CO TO ZA WARTOść?? COś niezwykłego i do pozazdroszczenia.. to właśnie miłośc z ty jednym i jedną.. a to nie jest rarytas dla wszystkich! powodznia! I gratuluję tak wyróżniającym się parom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
star_oo7 mamy wystarczająco dużo lat żeby wiedzieć czego sie chce w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest możliwe
ale każdy ma sowje upodobania jedni chca byc wierni i sa z tego powodu szczesliwi a inni nie to proste, trudno jest jednak powiedziec cos na ten temat jesli jest sie młodym bo życie różnie się układa czasami facet którego tak bardzo kochamy okazuje sie kims zupełnie innym i trudno to zmienic a wtedy trzeba sie rozstać i ułożyc zycie na nowo bo cięzko być samemu wszystko zalezy od tego jakiego partnera spotkamy i od nas samych bo partner może byc w porządku a my możemy bc do niczego i popsuc wszystko zycie bywa okrutne niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego punktu widzenia
to moze byc mozliwe ale jezeli raz sie człoweik sparzy to ni chce być sam i szuka sobie kogoś kto go pokocha i marzenia o wierości jedeej osobie ulatniają sie niestety zagdzam sie z w.w opinią ze to zależy od tego jak sie życie ułóży sa ludzie wierni i nie wierni tym pierwszym sie to moze udac drugim raczej nie ale to piekne kiedy młodzi ludzie decydują sie na wiernośc gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek6666
ja tolerowalabym seks bez miloscimgdybym tej prawdziwej milosci nie znala... a ze ona nadeszla..i mam juz tego jedynego wspanialego :):) mm nie chce nikogo innego:D:D nigdy:D az do zasranej smierci.hehs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka 123
seks z jednym facetem przez całe zycie zalęzy od okoliczności i od tego jak sięukłada w zyciu tak jak ktos wcześniej juz tu napisał ale ja lubię zmiany we wszystkich zycia zmiana miejsca zamieszkanie pracy faceta i to chyba nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z wisienka123
ale mozna się tez postarac zęby w miłości był wyjątek ja nie lubie monotonii ale w tym przypadku jednak bym przy niej obstawała :)pozdrowienia dla wszystkich formuowiczów kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona_ _
mówicie że to takie piekne a gdyby przydarzyła by wam się zdrada patrnera i to taka z premedytacja,chęcia i bez żałowania tego co się zrobiło??bo mnie to się własnie przytrafiło i nie umiałam byc dalej z takim dupkiem musiałam zacząć życ od nowa z kims bardziej wartościowym i co? marzenia o wierności jedej osobie odpłynęly bo ta osoba jej nie dotrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksama
naiwne niunie...................zgadzam sie z toba w 100 procentach.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekażdy facet
zdradza swoja żone nie mozna z góry zakładać że bedzie tak jak mówicie trochę optymizmu to że komus się nie udało nie znaczy że drugiemu też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak możliwe...
Jesteśmy wiernym małżeństwem od 17 lat. Znamy się i jesteśmy blisko od 20. Seks od lat chyba 19...:) A więc nie opory natury moralnej, chyba po prostu miłość i dojrzałość jest przyczyną. Kiedyś on ...często...może czasem rozważał wątek zdrady, rozmawialiśmy o tym i jestem pewna że na rozmowach się skończyło. Dziś ja zastanawiam się czy to jest tak do końca dobrze, a może warto przeżyć małą fascynację. I wiecie co, rozmawiamy o tym. Bez żadnych przegięć ani zboczeń. Po prostu jesteśmy na siebie tak otwarci, że mówimy o swoich potrzebach. Może bym i chciała, może i on by chciał, ale wiemy oboje, że cena może okazać się zbyt wysoka. Że z takimi uczuciami się nie igra. Zdrada niszczy związki, niszczy rodziny, ale najbardziej odbija się potem na dzieciach....Dlatego, z tego powodu również nie nie zdecydujemy się zapewne na skok w bok. Inna rzecz, że trzeba dbać o siebie, o związek, o wzajemne relacje, o uczucia, co ja Wam będę mówić.....Nasz związek był dla mnie i dla nas zawsze wielką wartością. Jak patrzę na rozpadające się,albo nawet nie rozpadające, a po prostu nieszczęśliwe małżeństwa, to odechciewa mi się zdrady. I wtedy sobie myślę, przeżyliśmy tyle lat, dla seksu , dla przygody z innym nie warto poświęcać miłości. Aha. I seks. Jaki jest po tych prawie 20 latach? Dość powiedzieć,że dziś, w ciągu dnia, gdy mnie objął, przytulił, całował, mialam gęsią skórkę .... A on...zawsze dba o moje pragnienia....jest czułym, otwartym, dobrym kochankiem. I to jest możliwe. I jest wspaniałe. Naprawdę. Ale do tego trzeba ludzi naprawdę kochających. albo kochających naprawdę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokraka intelektualna
stawiam dolary przeciw orzechom ,ze na tym świecie żyje więcej facetów którzy mieli jedną partnerkę niż kobiet które miały jednego faceta .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pokraki intelektualnej
może i tak jest rzeczywiście ale wcale być nie musi jest jeszcze zaufanie którego nie chce się zawieżć to fakt że może faceci zdradzają czesciej ale są tacy którzy są wierni mnie tez raz dotknęła zdrada partnera ale wierzę że są porządni faceci na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada bywa okrutna iczesto faceci nie załują tego co zrobili lecz ja tez się zgadzam z opinią powyżej że są pożądni faceci z którymi można żyć w absolutnej wierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że bycie z jednym facetem całezycie jest możliwe. Musicie tylko dbać o to by rutyna was nie zabiła. I nie słuchaj tych którzy twierdzą że tego nie da sie zrobić . Mowią tak z zazdrosci ze tobie sie udaje tworzyć fajny zwiazek a im nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na sex telefonik? Jestem Alicja, moja fotka jest na http://sextelefon.org.pl/ , jestem duga od góry. Jestem otwarta na eksperymenty i nowe seks zabawy, bardzo lubię wibratory, kajdanki i odgrywanie roli. Ze mną sex telefon będzie na pewno niezapomniany i na pewno Twój k***s zostanie zaspokojony wiele razy. Czekam na ciebie praktycznie o każdej porze, więc po prostu zadzwoń misiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię sex telefon bo dziewczyny potrafia wysluchac problemow, a potem zaspokoją Cie na maxa, to po prostu trzeba przeżyć aby się wypowiadać! Najbardziej lubię laski z http://sex-rozmowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×