Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

tak żeby potem obchodzić 50 rocznicę ślubu nadal się kochając :D myślę że jest to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger są tacy ... bez przesady że nie ma ... tak generalizując można to samo powiedzieć o kobietach ... --- w obu przypadkach są i tacy i tacy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze jest to mozliwe Deko tylko trzeba ogromnej sily by tak sie stalo, by po tych 50latach nadal sie szanowac wzajemnie, taka milosc jest inna, dojrzala bo przeszla przeciez tyle i wiele doswiadczen nosi na barkach, ale zdarza sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i sa, ale we mnie tyle watpliwosci, ze mnie ktos zaakceptuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę ze jest wiecej niż 1 %, a jeśli nawet tylko 1% to z racji tego, że zwykle lepiej wychodzą mi rzeczy trudne niż powszechnie uznawana za łatwe .... to myślę że mam szanse znaleść się w tym 1% :) -------------- a ja mam żyć wg. zegara śmierci :p chyba do 80 więc szanse mi rosną :D:P ----- linger i jak mówi Andy czy Ty będziesz go chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest tak ja Cię kocham (tylko jeszcze nie wiem kogo) a Ty śpisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ... --- ale jak ludzie się kochają to akceptują siebie ... i nie wytykają sobie wad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ dziękuję .... ja Ciebie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie, czy ja kogos zaakceptuje, zycie postawilo mnie w roznych sytuacjach, nauczylam sie akceptowac bardzo wiele rzeczy nie tylko u siebie ale i u innych, moze jakies 10 lat temu nie umialabym zaakceptowac wielu spraw, ale teraz gotowa jestem pojsc na wiele ustepstw i akceptowac drugiego czlowieka, chyba zycie mnie do tego przygotowalo, zycie to nie bajka i nie moge oczekiwac ze ktos jest idealny, nikt nie jest idealny bo idealow po prostu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to linger ... nic dodać nic ująć ... --- jak Wy macie na imię tak wogóle?? --- heroinki moje ja chyba idę spać ... tylko muszę jeszcze parę rzeczy zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Co Wy tam robicie, Drogie Panie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki linger komu setunia przywaliła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam - dzięki linger i Ty też ... :) pozdr. idę spać heroinki moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa miesku myslalam, ze mialas na mysli kogos z topu:D:) a miesko mniam bylo:classic_cool: a ciach tyczylo sie 1100 postu:) ktory to \"ciachnelam\":D a tak w ogole to dobry wieczor /noc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żegnam cieplutko i do łóżeczka zmykam Miłej nocki ... Miłego dnia ... :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo, ja myslalam ze miesku, bo jak szlas wyżyć się na miesku to napisalam zebys mu przywalila ode mnie:) i myslalam ze dlatego to ciach:D ale d...wolowa ze mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×