Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Dzieci sa kochane, taki malutki Aniolek zawsze przynosi ze soba tyle szczescia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger - wpracy byłam :P ostatnie dni trzeba się wykazać, żeby tęsknili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ostatnie dni? p.s. wykazywac trzeba sie zawsze:p leniuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze a w niektórych przypadkach szczególnie :) --- bo jak już gdzieś pisałam - zrezygnowałam... bo mi ambicje nie pozwalają tam być :P hehe ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi mi się już znudziła praca urzędnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a jeśli się okaże że moja 2 połowóka jest na końcu świata to jak ją znadę? --- jak reagujecie jak was faceci zaczepiają na ulicy ...? ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym chłoptasiu to ja już się domyślam że musi być to zabawne :P ale narazie sie wczytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa się wczytała :P ale młodzi Ci faceci ... co oni wiedzieć mogą ... :D --- znowu burza idzie i się biało - szaro zrobiła na polciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko, jesli Twoja polowka jest na drugim koncu swiata to z pewnoscia ja znajdziesz, w przeciwnym razie jaka to by byla Twoja polowka jesli byscie mieli sie nigdy nie spotkac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie proste nie jest jak piszesz... Nie każda połówka znajduje swoją połówkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz gdzie swoja polowke, kogos kto jest Ci pisany to go znajdziesz, problem w tym ze nie kazdy ma swoje przeznaczenie - to ta druga opcja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe faktycznjie mlodzi bardzo coz oni moga wiedziec o kobietach:P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--- starodawna legenda mówi tak: Dusza ludzka jest jak brzoskwinia, którą pewna bogini przekroiła na dwie połowy i rozrzuciła po świecie. Odtąd te dwie połówki szukają się nawzajem i czasem, ale bardzo rzadko, znajdują się. Wtedy pasują do siebie idealnie i tworzą całość. I wtedy jest miłość. Czasami znajdują też inną połówkę, prawie, że pasującą, i wtedy jest przyjaźń. ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale było jeszcze coś takiego Gdy rodzi się człowiek ..... itd ale nie pamiętam i nie mogę znaleść ... --- a gdzie wy sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mnie kochasz, napisz mi prosze cię jeśli jesteś nadąsany na mnie napisz mi także, mimo swego nadąsania. Zawsze będzie dla mnie wielka radością, gdy otrzymama list od przyjaciela, jesli nawet jest trochę zagniewany. Zatem, zdecyduj się Otrząśnij się ze swej ocięzałości! Nie mów,że nie masz nic dio napisania. Jeśli nie masz co mi napisać, napisz mi, że nie masz co mi napoisać będzie to dla mnie już coś ważnego i radosanego! --- to mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mówią że, kiedy rodzi się człowiek...z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części...Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy...połowy samego siebie... \" --- o to mi chodziło :) tylko gdzie ja to słyszałam ...? to nie było czasem na filmie efekt Motyla>? swoja drogą dobry film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×