Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bellinda

Ranking najlepszych zabiegów na cellulit.

Polecane posty

Gość Izyda

A myślałaś o tym, żeby po ludzku przyoszczędzić i  porobić sobie typowo domowe zabiegi? Ja robie regularnie body wrapping i oczywiscie nie obżeram sie kebabami tylko stosuje zbalansowaną dietę i mi tam cellulit schodzi bardzo ładnie. Cała magia lezy tylko w tym żeby znaleźć sobie dobry krem do smarowania i tyle.

Gość Malwina

Ja robiłam serię zabiegów Liposhock u Pani Oli Gołdy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nieporównywalne z endermologia. 

Gość Monika

Zabieg liposhopck najlepszy. Testowałam różne maszyny ale po nim miałam najlepsze efekty. Zabieg robiłam u Pani Gołdy we Wrocławiu. We wro ona ma chyba najlepsze opinie i efekty.

Gość Paulina

Cellulit to chyba najgoryszy wróg kobiety, ja miałam go bardzo dużo na brzuchu , musiał ubierać większe ciuchy aby wszystkie niedoskonałości maskować. Nie dawno zrobiłam zabieg Kriolipoliza Proshock Ice i jeste genialny jak chodzi o likwidację cellulitu.Moge każdemu polecić u mnie nie ma już śladu po cellulicie. Zabieg robiła w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/

Gość Magda

Zabieg endermologi robiłam na pozbycie się cellulitu z ud. Bardzo fajny zabieg podciśnieniowy i super redukuje cellulit. Mogę polecić jak najbardziej oraz klinikę gdzie robiłam bo bardzo dobrze wykonują tam zabiegi Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Gość Kamila

U mnie zabieg body jet bardzo dobrze sparwdził się na pozbycie cellulitu z ramion. Zabieg jest bardzo bezpieczny ,a  daje super rezultaty, usunął mi cellulit i to trwale, efekty widział już po zabiegu. Ja robiłam w Klinika Magnuccy Katowice https://klinikamagnuccy.pl/

Gość miska33
Dnia 7.01.2019 o 10:29, Gość moniczita35 napisał:

U mnie najbardziej skuteczny okazał się zabieg falą akustyczną Celar AWT na którym byłam w SC Beauty Clinic w Warszawie. Jest to zasługa tego, że fala ta jako jedyna likwiduje przyczynę cellulitu.

potwierdzam, efekty po tym zabiegu są super! warto sie wybrać ❤️

Gość Tojaaa:)

uwielbiam Cellactor - to zbieg po którym generalnie przekonałam się do  zabiegów gabinetowych, jest genialny <3 fanie rozbija cellulit, ja już widziałam efekty po pierwszym, czy drugimz zabiegu. Robilam sobie 2 lata temu, ale teraz powtórze przed latem  i wiem ze to bede świetnie zainwestowane pieniądze w siebie. Aż doczekać się nie mogę zabiegów :) a jelsi ktoś chcialby sprawdzone miejsce, to Estetica Nova u dr Rybickiej jest moim zdaniem idelanym wyborem <3

Gość Nanu_nana

Moim zdaniem zabiegi to jest zwykle wyrzucanie kasy w bloto. Tu trzeba po prostu diety i odpowiedniej pielegnacji w domu, ja sobie jakos robilam po prostu body wrapping polaczony z smarowaniem sie sinialem i wszystko mi super zeszlo za 1/10 ceny zabiegow pewnie. 

Gość celulit moja pasja

Ponieważ mam genetycznie przekazywany cellulit - moja babka, matka i prababka mają to od młodych lat u mnie też go widzę . Walczę na różne sposoby.  Większość metod zwłaszcza domowych to nie wypał . Skorzystam też z mezoterapii , fali radiowej czy bańki -na mnie nie wiele zadziałały. WIEM KAŻDY JEST INNY :) Jedzenie ma znaczenie ale niestety to nie jest mój konik :(  Sąsiadeczka namówiła mnie na zabieg z komórkami macierzystymi w salonie Sensiva - zupełnie nie dałam wiary . Po kilku sesjach uwierzyłam w cuda - każdemu polecam i będę polecać. To chyba jedyny salon który daje gwarancję na efekt - kocham - :):):)

Gość Beata

Ja pozbyłam się nadmiaru cellulitu z ud za pomoca zabiegu endermologii. Bardzo fajny zabieg podciśnieniowy i nic nie boli. Zabieg wykonywałam w Lumiere w Kielcach  ul. Żeromskiego 15/2 https://gabinetlumiere.pl/

Gość Coleeen

O matko, ale spam klinik 😄 A pomyśleliście, że tak naprawde cellulitu mozna sie na spokojnie pozbyc domowymi metodami takimi nawet jak banalny peeling kawowy i dieta zamiast przeplacac? Ja sama robie sobie akurat body wrapping w poleczeniu z dietą, do tego masaże naturalnym kosmetykiem z silnymi wlasciwosciami do usuwania nadmiaru wody, detoksu i ujedrniania i nie musze latać po jakis klinikach, lol.

Gość Umineko
Dnia 27.05.2019 o 13:17, Gość Coleeen napisał:

O matko, ale spam klinik 😄 A pomyśleliście, że tak naprawde cellulitu mozna sie na spokojnie pozbyc domowymi metodami takimi nawet jak banalny peeling kawowy i dieta zamiast przeplacac? Ja sama robie sobie akurat body wrapping w poleczeniu z dietą, do tego masaże naturalnym kosmetykiem z silnymi wlasciwosciami do usuwania nadmiaru wody, detoksu i ujedrniania i nie musze latać po jakis klinikach, lol.

A jakiż to kosmetyk uzywasz ze taki fajny? 😉

Gość Coleeen
Dnia 17.07.2019 o 10:06, Gość Umineko napisał:

A jakiż to kosmetyk uzywasz ze taki fajny? 😉

No ja akurat Sinial cisne bo lubie naturalne i wege kosmetyki. 

Gość martyna1991
Dnia 24.07.2019 o 09:21, Gość Coleeen napisał:

No ja akurat Sinial cisne bo lubie naturalne i wege kosmetyki. 

Sinial jest wege? O wow, tego nie wiedzialam. To wtedy na pewno sprawdze bo opinie ma tez spoko z tego co widze

Gość natasha

Ludziska, mam problem bo co prawda cellulit schodzi ale skora zrobila mi sie brzydka i wiotka. Pomocy ://////

Gość Maya

No jak sie robi wiotka to musisz liftingować a nie 😛

Gość koralina1988
Dnia 12.12.2019 o 08:05, Gość Maya napisał:

No jak sie robi wiotka to musisz liftingować a nie 😛

jak sie robi to liftingowanie he?

Gość Maya
Dnia 17.12.2019 o 07:51, Gość koralina1988 napisał:

jak sie robi to liftingowanie he?

to zalezy co chcesz robic - masaze, body wrapping itd

Gość Ola

ja przetestowałam tą nową onde. ZAbieg może nie należy do najtańszych ale zobaczyłam efekt po 1 zabiegu! w krk mają ją w Estetice, ide na kolejne :)

Gość Elżbieta

endermologia!!! stary ale skuteczny:) polecam tą nową, mają w tym salonie na sławkowskiej

Gość Magda

Sauna, najlepiej nago i ćwiczenia też bardzo pomagają z tego co wiem. Sauna wygładza i ujedrnia skórę a ćwiczenia nadają jej sprężystości.

Gość koralina1988
Dnia 9.01.2020 o 12:16, Gość Maya napisał:

to zalezy co chcesz robic - masaze, body wrapping itd

No dobra ale masazy chyba nie robi sie niczym nie?

Gość Maya
Dnia 16.01.2020 o 11:14, Gość koralina1988 napisał:

No dobra ale masazy chyba nie robi sie niczym nie?

kosmetyki sie przydadzą na pewno. Ja polecam naturalne. 

Gość Janinka

Jak dla mnie najlepsze efekty są po endermologii, wykonywałam je w Estetice na Sławkowskiej i po serii 10 zbiegów jest duża poprawa, (polecam wszystkie zabiegi łączyć z dietą):)

Gość koralina1988

kosmetyki sie przydadzą na pewno. Ja polecam naturalne. 

A jakies konkretne masz na mysli? Bo naturalne to dosc szeroka kategoria 😛

A jakies konkretne masz na mysli? Bo naturalne to dosc szeroka kategoria 😛

Ja ci polece np. vialise lifting effekts.

Z moim cellulitem dopiero udana walka była w gabinecie medycyny estetcyznej. Ostrzyknęła mi Pani Doktor kilka razy  preparatem  moje okolice , a co 2 tygodnie chodziłam na rf i teraz juz prawie skórę mam przygotowana  na sezon bikini 😄 Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Polecam wam najpierw wypróbować Super koncentratu ujędrniająco – wygładzającego z serii BODY POSITIVE Bielendy. Ja pozytywnie zaskoczyłam się po trzech nmiesiącach używania produktu, a też rożważałam serię zabiegów. Zaoszczedziłam kupę kasy 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować