Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Hey.... Ja nadal chora jestm, myslałam ze mi przeszlo, w sumeid obrze sie czuje ale strasznie mnie kaszle (koszmar) , czasami mysle ze sie udusze jak mnie zacznie kaszlec. Myslałam dzisiaj isc do doktorka, ale chce zwolnienie , a w sobote i niedziele musze isc do roboty wiec w poniedzialek ide. My juz postanowilsimy ze kupujemy celice :-) Mysle ze juz na wiosne bedzie stała pod domkiem :-) a z quadami dalismy sobie spokoj na razie. http://www.allegro.pl/item250997906_toyota_celica_1_8_vvt_i_model_2000.html ja powoli wynosze wszyteki rzeczy z pokoju,,, jutro sie zacznie remont... ehhh.... 2 lata temu kupiłam nowe łozko, ale teraz wypatzrylam na allegro jedna zajebiste, i takie same sobie zrobimy tylko ze w kolorze zcerwonym. http://www.allegro.pl/item248992162_lozko_super_cena_sypialnia_rome_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka fajna ta cellika jezdzilam nia i jest swietna:):) naprawde:)dobrze sie ja prowadzi !!!! widze ze z mezem coraz lepiej bo piszesz juz MY:) cieszy mnie to. oby do przodu!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka -a jak z tego lozka sie schodzi jak ta obudowa jest, ja tez jestem przeziebiona i walcze w robocie z tym cholernym wnioskiem tequilkka a jak z ojcem???? off- super fajne autko kupiliscie krejzol- naa wagarach oma-poszla do kosmetyczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze pokupowac pelno rzeczy do domu miedzy innymi lozko do sypialni stoliki nocne lampy kanape do duzego pokoju szafe na przdpokoj pralke no i reszte mebli do duzego pokoju mamy kase ale maz wraca pozno i nie mam z kim jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jakas firma moze wam to przywiesc??? chyba ze jeszcze nie wybraliscie??!!!! a w sobote tez pracuje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holera jestem tak znudzona ze jak dorwe troche kasy(teraz sie splukalismy) to robie sobie wlaosy!!!!!!pojde do kina( z moim lub bez) ide na chrismas party( chodzby on nie chcial) i zaczne sie spotykac ze znajomymi!!!!!!! bo kurwa zanudze sie tym moim nudnym zycien na smierc:( :) co wy na to???? ciekawe ile z tych moich postanowien dotrzymam??!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off sluchaj no my jeszce nie wybralismy tych wszystkich rzeczy a jak mam autobusem sama jezdzic po calym miescie i wybierac to mi sie odechciewa i tak jest caly czas juz od 2 miesiecy to odkladamy dzis o 14 przyjezdzaja po mnie rodzice bo jade z nimi do bydgoszczy z mama na tomografie komputeraowa glowy bo w listopadzie miala operacje tetniak jej pekl moje zycie tez nie jest jakies bardzo ekscytujace teraz bym chciala sobie kupic autko ale tez jakies ciuszki by sie przydaly tzn jakies fajne nike torba jakas fajna nike sportowa ale nic fajnego nie widzialam w toruniu i jakies fajne dzinsy np wranglera by sie przydaly aale kurde to ponad tysiac wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz ze idziesz wczesniej do domciu:)mi by sie tez duzo nowych ciuszkow przydalo!!! czesc z nich czeka juz na mnie w Polsce z allegro i musze zaplacic 700zl za to a to tylko buty jakies 2 bluzeczki i eleganckie spodnie!! w sumie to wszystko eleganckie!!! ale przydalyby mi sie jeszcze z dwie bluzki i jakies oryginalne dzinsy jak tobie!!! wszystko juz mam znoszone normalnie!!!!!!i zbyt modnie i elegancko to nie wygladam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... nie wiem jak z tego łozka zejsc... mi sie wydaje ze normalnie... pierwsze na to kołka a potem na ziemie,,, W koncu ten remont i pokoik bedzie cudo, ale pewnie to potrwa z pól roku bo maz sam to bedzie robil po pracy. Mi ostatnio znowu sasiadka duzo rzeczy przywiozła, 4 pary zajefajnych jeansow,,, fajnie leza, jak nowki i dobrze sie w nich czuje, duzo fajnych bluzeczek i swetrow,,, musze kiedys porzadki zrobic w szafie i powywalac stare rzezcy... JA mam lenia.... Troche dom ogarne i ide do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bylam cos zjesc:) tequillka fajnie masz z tymi ciuszkami ja mam tylko kilka rzeczy i jakbym jeszcze cos wyrzucila to bylby problem bo bym sie pewnego dnia nie miala w co ubrac:):(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ta twoja sasiadka ma tyle rzeczy ze ci przywozi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dzis takiego lenia ze szok nie dziala ksero bo nie ma tonera i w sumie nie mam nic do roboty i dobrze bo nic mi sie nie chce czekam jeszce 1 h i jade do bydzi zjadlam makaron z sosem grzybowym knora i laze po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECIE CO TEN MOJ KOLEGA Z PRACY CHYBA MNIE BAAAARDZO POLUBIL WYRYWAJA SIE MU CZASEM ROZNE SLOWA I GESTY KTORE NA JEGO WIEK (ROWNIIEZ JEST ZONATY I MA 3 DZIECI) NIE POWINNY SIE WZGLEDEM MNIE WYRYWAC!!!!! ALE JEST NAPRAWDE FAJNY I ROZUMIE MNIE I MOJE PROBLEMY!! WIEM ZE MOGE MU UFAC I ZAWSZE POMOZE NIE BEDAC O TO PROSZONYM!!!!!! DZIS MU POWIEDZIALAM ZE NUDNO MAM TROCHE OSTATNIO W ZYCIU ZE RACZEJ NIGDZIE NIE WYCHODZE TYLKO PRACA DOM PRACA DOM A JEMU SIE WYRWALO ZE ON MNIE KIEDYS ZAPROSI NP. DO KINA!! A KIEDYS JAK MU POWIEDZIALAM ZE JESTEM ZA GRUBA ( WZGLEDEM MNIE) TO POWIedzial ze nie pogardzil by mna w lozku!!! to niby zarty ale widze ten usmiech na jego twarzy jak przychodzi tu na kilka h do starej fabryki cos naprawic wgrac itp, itd. on juz w nowej pracuje fabryce a ja jeszcze w starej!! to juz zaczyna sie pomalu problem robic bo za duzo moich mysli on zajmuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itka to tak jak ja dzis po prostu nic nie robie oprocz chodzenia po necie i myslenia O KONCU PRACY I AUTKU NOWYM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz w pt musze koniecznie kupic anonse i ogladac samochodziki czyli fordy ka ja tez sie nie moge doczekac hihi a ten kolega to niech sie lepiej zajmie zona haha a ty swoim mezem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wejde na allegro poszukac jakis fajnych czarnych kozakow na slupku bo musze sobie na zime kupic teraz mam faajne szpilki czarne ale nie wygodne tylko do samochodu!!!! jak ktos zobaczy jakies fajne czarne nike i fajna czarna torbe nike to niech wklei link pleas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle zeby sie zajal soba ale czasmi flirt nie zaszkodzi:)hihihi. Ja go traktuje jak dobrego kumpla z pracy i przy tym pozostane!!! ale........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off ona ma kilka sklepow z uzywania odzieza... mi zawsze same fajne rzeczy wybiera. u nas w miescie jak kupisz kurtke to za chwile polowa ludzi ma taka sama ;-) Nie wiem czy wam pislaam ale ostatnio tez mi pzrywiozla biała kurteczke krótka z futerkiem na kapturze . Teraz ja mecze o jakis płaszczyk fajny. Ja zaraz zupke chinska zjem i do roboty-ale tylko na 3 godziny. Jutro wolne, ale w sobote i niedziele robie caly dzien-pewnie po jakies 12 godzin, ale w koncu wywalczylam wolne dni. w jednym tygodniu robie 2 dni po 3 godziny, i 3 cale dni, a w kolejnym 2 dni po 3 godziny, i jeden dzien cały... tak ze mis ie trafia co 2 tygodnie wolne od czwartku od 17 godziny do poniedziałku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie pamietam nazwy ale jest w takiej rozowej tubce i drogo bo kolo 40zl!!! jak wroce do domu to ci napisze!! a jaka ty masz cere??? bo ja zajebiscie sucha!!! ale silikonu mozesz do kazdej chyba uzywac a super wygladza i jest twarz aksamitna a tylko kropelka wystarcza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys mialam baze pod makijaz z dax cosmetict z silikonem wygladzajaca ale tak mi cholernie wysuszala twarz ze jej nie uzywam ja mam mieszana chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TEN CO JA MAM KREM W POLACZENIU Z TYM SILIKONEM I PUDREM JEST OKI!!! DLA MNIE WRECZ IDEALNIE!ZERO SUCHOSCI BLYSZCZENIA CZY TLUSTEGO CZEGOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze znacie jakies ciekawe strony internetowe zeby cos poczytac i posmiac sie albo poprostu cos interesujaceggo bo dzis naprawde nudze sie ( z wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 45 minutek spadam do domku gotowac malo kaloryczny obiadek czyli ryz kalafior(jego musze podpiec z byleczka tarta:) ) i piers z kuraka duszona!!! do tego jakis ogoreczek i pomidorek!!! mam nadzieje ze nie zbyt kaloryczne!!!! jutro spotkanie i wplata kasy za autko i odebranie autka juz sie doczekac nie moge:) a moj kochany idzie w sobote do pracy wiec sama bede pucowac to autko . bagaznik zostawie dla niego bo pod kolem zapasowym zawsze syf a mi sie nie chce babrac!! jakos sie tak spanilam:) hihi widze ze malo dzis popisane od poludnia ! gdzie sie podziewacie?? i gdzie nasza ziobro wloski mnie ciekawia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK WYSTAWIC OPINIE NA ALLEGRO?? POMOZCIE BO NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z wagarow. wypilismy po 2 piwa, byl super, narazie jest w separacji z dziewczyna on nie chce z nia juz bo zaczynaja sie klocic o byle co. czuje ze nie beda razem, i dobrze:P poza tym dzis spotkalam sie z tym chlopakiem co wzial ode mnie moj numer...nic specjalnego.... dzis mnie zaczepilo dwoch kolesi. jeden szedl z kolega i powiedzial "gdzie idziesz piekna?" a ja ze przed siebie a potem jak wracalam do domu jakis starszy pan jechal samochodem i oferowal podwozke ale oczywiscie sie nie zgodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREJZOL NO TO MASZ POWODZENIE TEZ TAK CHCE:):)HIHIHI I PAMIETAJ NIGDY NIE BIERZ CUKIERKOW OD NIEZNAJOMEGO I NIE GODZ SIE NA PODWOZENIE!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×