Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

no ja tez nie mam zdjec wczoraj lapalam dola wieczorem bo sobie chcialam wyjac pierwszy raz od niewiadomo jak dawno ciuchy na dzisiejszy dzien do roboty bo wtedy jak rano wstane to biegiem wszystko i czasem ubiore sie jaak sierota no i wczoraaj przymierzam co dzis mam ubrac do pracy i tragedia okazuje sie ze niby pelno mam ubran a nie mam w co sie ubrac beeeeeeeeeeeee musze sobie cos koniecznie pokupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie moze jakies fajne linki z allegro z fajnymi czarnymi kozaczkami na slupku zeby mozna bylo w nie dzinsy wlozyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ CZEGOS SZUKALAM NA ALLLEGRO Z KOZAKOW I NICO ZNALAZLAM NIE MA NIC CIEKAWEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wrocilam ze szkoly, pije sobie herabtke a na 14.30 musze isc na fakultety z historii....buuuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj krejzol to ty masz dobrze siedzisz sobie w domu a my w robocie napisz jak tam z A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam ze szkoly;) moj A jest strasznie dziwny. ja juz sama nie wiem co mam pisac: o nim...to jest wszystko takie skomplikowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie sie zachowuje. nie troszczy sie o mnie nie opiekuje nie chce powiedziec swojego zdania jak prosze zeyb powtorzyl cos to mowi \"niepamietam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jest niesmialy????? ja juz mam dosyc na dzis roboty a tu do konca jeszce 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem padnieta juz mam dosyc dobrze ze za chwile do domu dzis przychodzi do mnie stolarz zakladac mi szfke do lazienki bo ostatnio nie mogl i ma przyjsc siostra z malym fajnie przynajmniej nie bede siedzila sama w domu moze przyjdzie tez moj tata bo cos mi cieknie z rury chyba uszczelak jest cos nie tak boje sie jak wyszla ta szafka od lazienki sama bylam materialy wybierac ze stolarzem bo balam sie ze wybirze mi jakies gowno ale teraz lazienka jest super bez tej szafki mam nadzieje ze nie oszpeci jej ta szafka haha i kurde po pracy mam jeszcze isc zamowic lozko i materac ale chyba to zrobie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita to wszystko to chyba mase kasy kosztuje co?? a i o stolarza slyszalam teraz trudno w polsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz sa rozne ceny ale my kase maamy bo z wesela no i wczesniej mielismy tylko jakos checi nie mam na takie zakupy nie lubie ich wole ciuchy kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo takie pierdolki w sobote np kupilam taki fajny wazon na stol taki ecri w ksztalcie mozna powiedziec piramidy i do tego wazona wlozylam taki kwiat jeszce z wesela taka kule na dlugiej lodydze z drobnymi listkami zasusze ja juz zreszta jest w tym wazonie bez wody jeszcze dodtalam z takim zestawem deserowym takie fajne podstawki w ksztalcie prostokata z materialu pod talerze w kolorze ecri z brazem to tez polozylam na stol zamiast obrusu bo nie podobaja mi sie obrusy takie duperele to lubie kupowac gorzej z konkretami w sumie wiem co chce kupic ale albo tego w ogole nie ma albo jest pelno i nie wiem na co sie zdecydowac!!!! beeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam do jutra!!!!!!! oma napisz cos jutro bedziesz????? i wyslij mi zdjecia ziobro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanych lowow zycze i do jutra!!!! i ja tez prosze o zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu sie odezwałam... Moj mial wolne od piatku i dzisiaj do roboty pojechal wiec mam spokoj... w koncu :-) Moge sobie do woli siedziec na kompie, ale ten burdel w domu mnie przeraza... Jeden pokoj co mam w nim komputer jest caly zagracony... (na dodatek ten pokoj co robimy jest obok tego z kompem i nie ma drzwi) i zakurzony... wszystko tu jeste, meble, polki pod tv, kanapa, fotel, podwojny fotel , z 15 kwiatkow, dywan zwiniety, rozne kosze i półki... i wszytsko to na srodku pokoju! Załamie sie chyba... To łózko co wam pokazywalam na allegro juz sie robi :-) Sama rama tego łozka bedzie mnie kosztowac grosze... za skóre zapłace duzo bo jeden metr kosztuje 75 zł, no i materac... W niedziele jedziemy do krakowa połazic po sklpeach, do ikei, obi itp... I kupic telewizorek. Plany mam namietne na ten pokoj, tylko ciekawe czy mojemu bedzie sie chcialo to robic.... Nie widzieliscie gdzies w sklepie albo gdziekolwiek indziej pólki pod tv,,, kiedys widzialam w jakiejs gazecie, ta polka stoji tylko na jednej rurze takiej srebrnej, na tej rurze jest zabudowany telewizor, i do samego sufitu dalej idzie rura... telewizor w tej pólce sie obraca o 180 \". Musze gdzies to znalezc... i obawiam sie ze nie znajde, chociaz zdjecie by mi pasowało bo wtedy by to moj zrobil a tak to lipa....A musze miec pólke obracana bo pokoj bede miec jakby podzielony na 2 czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to masz pomysly tequillka ja wczoraaj sie troche wkuzylaam bo zawiesil mi szafke w lazience na poczatku jak ta szafka stala w przdpokoju to bylam zalamana nie odpowiadal w ogole odcien pozniej jak ja zawiesil w lazience to nie jest tak zle chociaz moglam dac brazowa to odcien nie byl by problemem ale balam sie ze bedzie za ciemno i dalam zrobic bezowa taka jak czesc plytek w lazience ale dal do tej szafki takie wiejskie uchwyty ze szok musze je wymienic bo kompletnie nie pasuja do lazienki szpeca ja na maksa ale pewnie bedzie problem bo w szafce sa juz wywiercone otwory na te uchwyty i rozstaw jest ich 12,5 cm i moge tylko takie kupic a znajac zycie nie bedzie zadnych fajnych!!! tequillka to weekend zapowiada ci sie calkiem sympatycznie chociaz ja juz mam dosyc lazenie po takich sklepach a musze dzis koniecznie kupic lozko juz sie umowilam z rodzicami ze po pracy pojedziemy zamowic te lozko materac szafki nocne i moze te uchwyty do szfki kupie musze sie rozejrzec za szafa do przedpokoju ale najpierw to musze pedem leciec do domu i umyc gary bo zlew pelen wczoraj wojtek wrocil pozno i juz mi sie nie chcialo myc no i rano dzis zrobilam sajgon bo taki chlopak z ktorym jezdze do pracy autm zadzwonil ze dzis nie jedzie i sie spieszylam bo jechalam autobusem porazka beeeeeeeeeeeeee a musze posprzatac bo moi rodzice dostana zawalu jak zobacza ten burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz to dzis nikogo nie ma oma mialas wczoraj wieczorem napisac co i jak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita jak bedziesz kupowac łozko to tylko z szuflada.. ja jak kupowalam 2 lata temu to bez szuflady i załuje strasznie bo zawsze moznaby bylo tak jakies ubrania wlozyc w ktorych sie nie chodzi itp... teraz to łózko jak bedziemy robic to niestety ale tez be szuflady bo nie ma takiej mozliwosci zrobic szuflade... Ja wlasnie wystawilam stare szmatki co nie chodze na allegro i biore sie za sprzatanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz szuflade zawszemoge dokupic ale w sumie nie wiem czy chce bo jakos tak mi sie wydaje ze zagracone bedzie w sumie szuflad im wiecej tym lepiej ale sama nie wiem pomysle a off dzis w ogole chyba nie ma co sie dzieje czyzby miala duzo pracy????? ja dzis mozleiwe ze sie spotkam 2 raz z zabka i pierwszy raz z ziobro tylko nie wiem czy sie wyrobie bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdołowałam chyba, oszalałam. nie mam na nic ochoty... wyciszam sie od wszystkiego... brakuje mi czegoś, nie wiem czego... Ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim zabka ziobro przepraszam ale taka glupia systuacja wynikla szczerze mowiac po waszym tel chcialam przyjechac ale tan kolega byl i jak wspomnialam ze chce jechac do mista to on \" no wiesz tyle sie nie widzielismy a ty juz uciekasz\" on chodzil z moim do liceum byli jak przyjaciele on jest zawodowym zolnierzem i nie mieszka w toruniu ogolnie jezdzi po swiecie na misje i jak do nas przyjechal tak bez zapowiedzi to sie zdziwilam no i wsumie poczestowalma go tortem a pozniej mialam jeszcze zupe to im dalam ale on siedzi i siedzi takze jeszcze musialm zrobic kolacje nie dosc ze musialam myc naczynia pelen zlew z przedwczoraj to po tej kolacji mam znowu pelen zlew a o 12 w nocy juz mi sie nie chcialo myc i znowu pedem do domu bo dzi o 18 maja przyjsc moi rodzice bo ojciec bedzie mi podlaczal pralke a nie moga zobaczyc takiego syfu ! kolacje paroweczki jajeczka wedlinki serki w sumie to co mialam w lodowce a to blo niewiele bo my w domu rzadko jemy i tak o 12.30 poszlam spac padnieta na maksa a o 6.15 pobudka bo teraz jezdze autobusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro zabka pomyslcie o tym spotkaniu na poczatku przyszlego tyg prosze!!!!!!! wczoraj sluchajcie wyszlam z pracy wczesniej tak o 15.10 i poszlam na autobus ogolnie to ja pracuje na drugiej stronie miasta na takim zadupiu czekam i czekam a aautobus spoznil sie 25 min pozniej przesiadka na drugi korki i w domu bylam o 17 a na 17 bylam umowiona z rodzicami nic nie zdazylam posprzatac dobrze ze nie wchodzili tylko pozniej ten kolega znienacka przyjechal i zobaczyl burdel beeee pojechaloismy po lozko zamowilam lozko z szuflada tak jak mi tequillka polecila szafki nocne materac i w sumie zaplace 2200 zl kurde myslam ze to mniej wyjdzie ale coz zycie jeszcze musze domowic do szafy taki naroznik ale to w tym tyg bo jaa mam stara szafei komode z sosny i one sa juz ciemne a nowe lozko i reszta z sosny bylaby jasna i dlatego mi bejcuja i ten naroznik tez bym chciala miec w tym kolorze co reszta dlatego chce z tego samego rzutu ale sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej pojechalam do obi zobaczyc te raczki do tej szafki w lazience ale nic nie bylo i kupilam w koncu lampe na przdepokoj i tak jezdzilam z rodzicami do wieczora bylam padnieta krejzol - a o ci jest co sie dzieje cos nie tak z A. ???? gdzie jest OFF i reszta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj weszlam na chwile na lumpy i w sumie nic nie bylo ale kupilam taka ladna bluzke w kolorze ciemny roz buraczkowy wkladana przez glowe deklolt w serek ale taki nakladany i od biustu sciagacz do pasa pod biustem wiazany ladny za 12 zl w sumie tak jak spojrzalam do szafy to mam same szare brazowe bezowe czaarne ciuchy musze pokupowac jakies kolorowe ciuszki i wprowadzic troche kolrow do szarej rzeczywistosci haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituś = A nie opiekuje sie mna wcale, jestem czy mnie nie ma to zadna roznica dla niego, cos tak czuje. ale nic nie bede robic na sile.... fajnie ze kupilas sobie cos, ja musze tez cos kupic dla siebie bo jakos dawno nie kupowalam. dzis nie poszlam do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie poszlas do szkoly znowu wagary a powiedz mi ten A to jest ten z ogniska co wtedy nie podszedl do ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu tu nie bede zaglądac... moj znowu chory i na l4 jest, to ja korzystajac z okazji tez sobie wziela l4. dzisiaj ide na caly dzien do roboty, jutro tylko na 3 godzinki i dopiero w srode ide... i l4 mam na tydzien, przynajmniej mniejszy zus zapłace... Nie chce mi sie isc do roboty bo ojciec w barze kominek robi i syf jak cholera wszedzie... ehh... Wczoraj jak pisalam ze wystawilam szmatki na allegro to w nocy mi to juz ktos kupił. i kase mam juz na koncie , atu wszystkie rzeczy jeszcze mokre sa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×