Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

tequillka ty to masz szczescie i zaradna jestes a z mezem to chyba juz ok co???? krejzol - to umow sie z innym moze wtedy zobaczy co traci???? wlasnie przezcytalam ze skrobia ziemiaczana zastosowana jak puder sypki super matowi cere musze to wyprobowac jeszcze 2,5 h i do domu ale popoludniu przychodza rodzice moi i tescie a ja mam taki syf ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = nie chce sie spotykac z innym, narazie sobie odpuszczam, bde sie zachowywala jak on. ja mam tez balagan w domu...w ogole to juz wymiotuje tymi wyborami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita= wiesz ja tez czasami chodze na lumpy, ale zawsze z kolezanka, bo sama sie wstydze, bo jakby ktos mnie zobaczyl znajomy...boze wstyd. chociaz u nas cala klasa i duzo osob ze szkoly tam chodzi...ale ja jakos sie wstydze. zawsze niepewnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita jak na razie ok, zoabzcymy jak długom dzisiaj mi juz nerwy puszczaja, dobrze ze zaraz ide do roboty, nie wyspalam sie bo tak sie wiercil cala noc i spal na srodku łozka ,,, i w nocy pies moj chrapal -ja teg nie słyszała a on ciagle tylko puma, puma sie darł zeby chrapac przestala i wtedy sie budzilam,,, a dzisiaj w robocie pewnie do jakiejs 2 w nocy posiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol- no sluchaj ale to co wy sie spotykacie czy nie on sie tak zachowuje na waszych spotkaniach??? ja na lumpy lubie chodzic nawet bardziej niz po normalnych sklepach ale nie w dni dostawy bo wtedy jest masa ludzi i masakra a w zwyklych sklepach to zawsze tlumy no i ceny czasami kosmiczne w porownaniu z lumpami ja nie lubie chodzic na zakupy typu ciuchy do galerii w sobote i w niedzile algo poznymi popoludniami bo jest ful ludzi wole do poludnia w dni powszednie ale to rzadko sie zdaza bo przewaznie jestem w pracy! teraz jak bedzie ten dlugi weekend 1,2,3,4 listopada to chce sie wybrac z moim do krakowa bo kurde zadnej podrozy poslubnej nie mielismy a on moze zalatwi sobie ten 1 dzien wolnego nie znacie jakis tanich noclegow blisko centrum krakowa????? teuillka- to dobrzez ze lepiej z mezem bo jak kiedys pisalas to wcale tak rozwo nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spotykamy sie... teraz dosc dlugo sie nie widzielismy, mielismy sie jutro spotkac, nawet mu powiedzialam....to sobie przypomnialam ze mam z historii powtorki :(od poniedzialku albo on nie mogl albo ja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak za 10 min uciekam bo jeszcze na poczte musze jechac no i niestety tymi cholernymi autobusami jestem ciekawa ile dzis bede czekac na autobus wczoraj 25 min a jeszcze w domu taki sajgon ze szok beeeeeeeeeeee musze sprzatac i szczerze nie mam ochoty na te odwiedziny rodzicow i tesciow z chceia bym sie polozyla poogladala tv albo poczytala gazety a tu do wieczora bede zabawiac ich beeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikt po mnie juz nie pisal fantastycznie ciekawe czy ktos sie dzis odezwie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie odzywam, ej ja proponuje załozyc nowy topik moze ktos sie dolaczy bo tak to padnie. Najlpeiej krejzol niech to zrobi,,, i tu wkleji link do tego.... pije kawke, za chwile jade do biura rachunkowego i koniecznie na solarium, w pzrzyszla sobote na wesele ide a ja blada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilkla - jaak masz dobrze ja tez bym z checia poszla sobie na solarium ale nie moge i jestem skazana albo na smoopalacze albo na bladosc hihi dobrze ze zima idzie to tak cialka sie nie odslania a na buzke na policzki zawsze jakis brazujacu puder i nie jest sie trupem hihi z tym nowym topickiem to calkiem niezly pomysl tylko ze krejzol prawie w ogole nie zaglada moze ty bys o tym pomyslala bo ja nawet nie wiem jak sie to robi i zreszta w pracy nie mam zbytnio czasu! wlasnie zarezerwowalam nocleg w krakowie prawie w centrum al. slowackiego w hostelu trzy kafki jedziemy od 1 do 4 listopada pozwiedzac wawel oswiecim i krakow wyjedziemy tak 7,8 rano z torunia a tam jest okolo 500 km w jedna strone ciekawe ile bedziemy jechac bo to pierwszy listopada to na pewno masa ludzi na drogach i korki moze tak na 16,17 bedziemy w czwartek w piatek zwiedzanie wawelu i krakowa wawel sobie obcykalam ale w sumie w krakowie co jest godne uwagi chodzi o miejsca ktore warto odwiedzic???? w sobote oswiecim a wieczorem krakow! a w niedziele do poludnia na wawelu sa czynne dwie wystawy za darmo to bysmy na biletach zaoszczedzili jakies 50 zl zawsze cos juz obiad jest hihi no i popoludniu powrot do torunia juz sie nie moge doczekac a powiedzcie mi jakie sa fajne centra handlowe w krakowie???? ile ich jest i gdzie sa tequillka i off wy znaacie krakow???? pomozcie mi??? moze jaakis link z zabytkami krakowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz do domu juz mi sie tu nie chce siedziec beeeeeeeeee dobrze ze dzis mam autko jutro tez cale szczescie teraz tylko na poczte wyslac listy kolo poczty jest faajny lump to wskocze moze cos fajnego bedzie a pozniej na chwile do siostry bo musze zaniesc jej cos na 17 moj tato przychodzi naprawic mi uszczelke w kibelku a pozniej ide do swoich kochanych kumplelek na babski wieczor z jedzonkiem ciekawe co wymysla bo jestem bardzo glodna mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment, Ita w m1 jest spoko, kiedys jak pojechalismy do galeri co jest blisko dworca pkp to myslalam ze kurwicy dostaen, chyba 3 pietra, w jednym sklpeie znalazlam fajne spodnie i potem tego sklpeu znalezc nie mogłam ,,, bylismy tam grupka osob i wszyscy powiedzielei ze to ich ostatni wyjazd tam, fee... ja zawsze do m1 jezdze, w niedziele jedziemy do ikei, obi itp zeby cos fajnego wypatrzec do pokoju i zeby jakies pomysły znalezc co by fajnego zrobic. Ja ide pakowac paczki i na poczte uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro obiecuje postaram sie popracowac zeby ktos nowy zajrzal, jutro piatek a dzis nie mamczasu. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no krejzol to super nie ktos nowy dojdziebo kurde prawie sama zostalam beeeeeeeeee jak tam z A. tequillka- to jest kolo dworca pkp, pks do ktorej jest ta galeriia czynna???? off- gdzie sie podziewasz???? wczoraj pedem do domu bo jeszcze na pocztek i na lumpkaa a na 17 mila moj tata przyjsc no i jeszcze przed tata musialam do siostry podejsc zaniesc jej kilka rzezcy z ich samochodu ona kolo mnie mieszka takze luz na lumpie kupilam sobie taka zwykla prosta naa dlugi rekaw troche dluzsza za pupe bluzke przygaszony pomarancz faajna ja lubie takie zwykle plus np jakis fajny pasek na nia no i pojechalam do domu a taty jak nie ma tak nie ma a ja na wieczor umowiona bylam z dziewczynami no i ojciec przyszedl o 19 i mnie jeszcze wkuzyl takze nie poszlam juz do nich bo cos mnie przegielo w krzyzu i juz mi sie nie chcialo zrobilam sobie drinka obejrzalam fajny nowy serial na 2 barwy szczescia bo wczesniej ogladalam na polsacie tylko milosc ale taki sobie i poszlismy spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilkaa super dzieki apowiedz mi ikea to gdzie jest w krakowie???? ale tam w tej galerii jest masa sklepow jak bylam 2 lata temu w krakowie to chyba jej jeszcze nie bylo co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita 2 lata temu jej nie bylo,,, ikea jest daleko od centrm, kolo makro, wszedzie sa reklamy i znaki jak tam dojechac... ja jak jade to austrada na warszawe i katowice. Ja mam lenia dzisiaj. posciagalam tylko kwiatki z balkonow, umylam doniczki wszytskie i tyle... dzisiaj o 7 rano nam sie wegiel w piecu zapalił (jak to brzmi) tzn w podajniku, dobrze ze to bylo rano a nie w nocy, cały dom zadymiony. okna otwarte byly długo i teraz zimno jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja z tym cholernym wnioskiem sie mecze ale juz niedlugo do domku mam zamiar wpasc dzis na inne lumpy i cos sobie kupic a p[ozniej znowu ojciec przychodzi szkoda bo mama dzis do mnie zadzwonila do pracy i mnie wkuzyla bo stwierdzila ze ojciec powiedzial ze mam syf w lazience i pelno kurzu i mam posprzatac bo nie przyjdzie a mi szafke zakladali i sprzatnelam z grubsza a wsb milam sprzatac dokladnie i znowu pojade do domu i bede sprzatac w sumie to moze posprzatam generalnie a jutro bede miala wolne bo musze pozalatwiac kilka spraw na miescie a wieczorme jutro wybieramy sie do kina i na kolacje bo juz dawno nigdzie nie bylismy przez ten remont i slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzis po sprzataniu musze isc na zakupy bo pustki w lodowce haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani!! ja niestety nie pisalam caly tydzien bo jestem juz w nowej fabryce a tam jak narazie nie mamy ani bior ani internetu:( tak kazdy jakos wegetuje!! ja robie takie kable ,wiec jest oki ,wole to niz nudzic sie przez monitorem:) pozatym to stara bieda!! Moj K dzis w pracy znowu bo duzo zwrotow przyszlo i trzeba to uprzatnac!! kasa sie przyda bo w to auto zainwestowalismy mnostwo kasy!!:) od rana sprzatam, gotuje, piore i juz mnie trafia bo konca nie widac a moj za poltorej h wraca:) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka- no jak nikt nie zaglada???? monologu nie bede prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, off, tequilka,,,, podnoscie topic, ja raz na dzien bede wchodzic bo mam duzo nauki :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol trzebabay pomyslec zeby nowy topic zalozyc zeby jakies nowe osoby sciagnac a co u ciebiue jak z A.. tequillka jak po zakupach w krakowie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita to pomysl o tym, ja juz kiedys cos takiego robilam, teraz wasza kolej. poza tym ja mam malo czasu. z A wszytsko dobrze:) okres dostalam, bu. a co u CIebie? kupilam sobie dzis buty na jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok ciesze sie na ten wyjaazd do krakowa ma nadzieje ze tam zrobie wieksze zkupy musze sobie kupic jakies fajne nike, buty na obcaasie slupku czarne, dzisny itd no i ogolnie ze gdzies sobie wyjezdzamy wczoraaj bylaa u mnie kumpela i sobie troche po drinkowalysmy a dzis popoludniu jade z rodzicami kupowac szafe na przedpokoj a ty jaakie sobie buty kupilas i jak taam nauka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×