Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tic_tak

Dj Nowy Sacz

Polecane posty

Gość poiuiop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka891
Panie Marshall jak wesela wyglądają u Pana tak samo jak studniówki to każde przyjęcie weselne za wiele się nie różni od siebie. Jedyny plus to Pana świecidełka. A cena porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka i Rafał
Jeśli ktoś szuka dj na wesele w Nowym Sączu to z czystym sercem możemy polecić DJ/Wodzirej WILLY. To co ten Pan zrobił z przyjęciem przeszło najśmielsze oczekiwania nasze i naszych gości. Wszyscy byli zachwyceni. Forma prowadzenia, dobranie muzyki i styl to było mistrzostwo! Z taką imprezą warto mieć drugi raz wesele:) Chłlopak był nam polecony stąd my robimy to samo, ma tez stronkę www.djwilly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolex123
Zgodze sie z Kociakiem byłem równiez w tym roku na studniówce Marszala - rozwala system - ma do tego co robi zajebisty talent A kto to jest dj łili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia B.
Dj Marshall to zywa legenda Nowego Sącza - praktycznie każdy chciałby aby on poprowadził jego imprezę - pracował pracował i nie dziwie się że teraz jest rozchwytywany gdyż poziom jego usług jest na pewno najwyższy w Nowym Sączu i okolicach - można go lubić , można go nie lubić ale faktem jest że robi to świetnie i obserwując jego filmiki reklamowe na YouTube widać że z roku na rok podnosi poprzeczkę i prężnie rozwija swoją firmę - też go bede mieć na weselu w 2013 roku co mnie niezmiernie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Marcin
Jeśli Dj na wesele to tylko i wyłącznie DJ Marshall. Wiedzieliśmy, że impreza będzie super, ale to co się wydarzyło przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Goście byli zafascynowani zabawami, zawodowym przygotowaniem, stworzeniem miłej atmosfery, efektami świetlnymi, oraz samą osobą DJ Marshalla. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę. Nie można polecić nikogo lepszego niż DJ Marshall Pozdrawiamy Basia Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Nie... co prawda slub dopiero przed nami, ale co do Marshalla jestem na NIE. O ile sam facet jest dobry (kiedys najlepszy) to niestety kazdy chce go miec a on nie umie odmawiac, co powoduje ze przyjmuje na swoja firme kilka imprez na raz, sam gra na tej najlepiej opłaconej a reszte graja "jego ludzie" co okazuje sie totalna porażka, bo masz kogos miernego i jeszcze z gorszym sprzetem, a sam wielki guru przed telefon wspomaga pozostałe imprezy. Ma zdecydowanie za duzo co powoduje ze mniej szanuje kienta i nie raz odstawia fuszerke..Sądze, ze obecnie jest wielu genialnych facetów s NS, którzy robia swoja robote swietnie, a nie sa tak zmanierowani jak Gwiazda Marshall i nie biora kosmicznej kasy, wiec warto poszukac. Chociaz najgorsze co moze Ci sie przytrafic to wodzierej "Miro" - starszawy arogancki facet, który mysli ze moze gnoic ludzi jak juz mu zapąłcili i robic co mu sie podoba, czesto gra z synem Kuba ( Dj Qbass)tragedia. osobiscie raz miałam z nimi doczynienia i postanowiłam, ze bede ostrzegac kazdego, byle ich nie zatrudnił, no chyba ze chcesz by toba poniewierac, kazac popieprzac w indianskich czapeczkach, a za rezygnacje z usługi chce wiecej niz cała cena. porażka! totalny brak profesjonalizmu i dobrych manier. A DJ Willy to bardzo fajny i kompetentny czlowiek, wiec polecam. DJ Misiek tez jest fajny facet, choc ciezko sie z nim dogdac. Życze powodzenia i jak cos to słusze konkretnymi namiarami telefonicznymi, na wielu fajnych DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankes 4
Pierwszy raz slyszę że Marszal jest zmanierowany - zawsze z nim można się świetnie dogadać - dla mojej rodziny robił już 3 wesela i za każdym razem było zawodowo - więc nie wiem skąd nagle kolega Farbans wymyśla takie historie - czyżby zawiść lub brak miejsca w kalendarzu marszala dla was? pewno tak - odpowiedz sobie kolego na pytanie czemu ma az tak duzo roboty - przeciez to jasne - bo nadal jet najlepszy i nigdy nie słyszałem zeby wysłał kogos na impreze innego jak obieca że on osobiście będzie - nie rozumiem skąd nagle takie opinie - facet się dorobił więc trzeba go gnoić? Normalka w naszym kraju ...Nigdy też nie słyszałem aby Michal mówił o sobie jaki to on jest wspaniały - w przeciwieństwie do innych - koleś ma szacunek dla ludzi - zawsze rzetelny i zawsze klientowi idzie na ręke - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia 13
Jaskrawo widać że FARBANS to jakiś niespełniony dj który nie ma roboty wiec wyżywa się na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabongi
Widzę że coraz więcej osób zazdrości Marshallowi - przede wszystkim chłopcy którzy grają i nie wychodzą na tym - no to swoją flustrację przekładają na fora takie jak te Nie bede bronił Marszala bo go nie znam natomiast szauję go za jego robotę bo zawsze daje z siebie wszystko Studniówki i Wesela w jego wykonaniu to prawdzimy majstersztyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowożeńcy Kraków
Dj Marshall - polecamy - wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega FARBANS jest z NS i zna mase DJ choc sama nigdy nie zarabiała w tej branży, ani nikt z jej rodziny. Nie jestem niespełniona, a w malowaniu paznokci na pewno Marshall nie robi mi konkurencji, nie zazdroszcze mu tez kasy,slub biore bez wesela, wiec o terminy nie pytałam... a jedynie błednie przyjełam, ze kiedy ktos pyta o opinie to można je wyraźic...i to co pisze nie jest prawda objawiona, a jedynie subiektywna ocena, a jezli ktos w moich slowach dopatruje sie wiecej niz jest napisane to polecam zając sie swoim zyciem, a nie szukac sensjacji na forum, bo tu jej nie ma. Wyraziłam opinie, dosc spotykana w miescie i bede sie jej trzymac...a do was koledzy i kolezanki jedna prosba - nie oceniajcie ludzi po sobie, nie kazdy jest zawistny i z nudów jedzie po ludziach, o których nie ma pojecia. Pozdrawiam i jak dla mnie to mozecie zatrudniac kogo tylko chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Jarek
Słyszałam o Marshallu - praktycznie same pozytywy - zarezerwowaliśmy z zażeczonym wesele u niego - zostaliśmy miło i sympatycznie przyjęci, a tak się złożyło że byliśmy we święta Wielkanocne na weselu które prowadził u naszych znajomych - zabawa była taka że brakowało czasem oddechu - utwierdziło nas to w przekananiu że dokonaliśmy słusznego wyboru Poza tym nie widzę innej osoby która w naszych okolicach zajmuje się tym równie profesjonalnie co on - Marshall to z tego co widzę najbardziej sprawdzona marka na naszym terenie - również polecamy - KAsia i Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Paraaa
Marshal grał u nas na weselu - można powiedzieć jedno zdanie - 100% gwarancja udanej zabawy , pełen profesjonalizm od początku do końca - zadowoleni starsi i młodsi - wszyscy - zgodzimy się z Jarkiem i Kasią - to najbardziej sprawdzona i pewna marka w okolicy Co do ceny - 2500zł z takim sprzetem jak do nas przywiózl - śmieszna kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kickinhard
Marshalla nie trzeba reklamować- mnie nazwa Dj Marshall zawsze będzie kojarzyła się z solidnością i fajnymi imprezami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Farbans
W NS jest wielu genialnych facetów co świetnie robią swoją robotę ale chyba między twoimi nogami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczka Krynica
Byłam na weselu Marshala - jak najbardziej polecam - nie obija się , nie pije, wymiata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamolaya
A ja byłem na weselu prowadzonym przez Marshalla w miniony czwartek:)Było śmiesznie, wesoło i działo się ojjj działo!! SUPER - polecam - profeska na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Z
Michał Marszal (Dj Marshall) grał na moim weselu - gdyby można było brać ślub kilka razy - z całą pewnością zdecydowałabym się na jego ofertę - czemu?Odpowiedz jest prosta - robi to naprawdę z życiem - widać że daje z siebie wszystko - lubi zaskakiwać - ma zaje......fajny sprzęcik - tak jak piszą moi przedmówcy profesjonalka jak nikt inny - no i jego głos jest naprawdę bardzo medialny - polecam Dziwię się FarbieNs że pisze takie bzdury - widać że zionie nienawiścią ... przykre - ale cóż tacy sa ludzie którym widocznie się w życiu coś nie udaje - wyżywają się na innych - pisze że Marshall "gwiazduje" - znam go dobrze i nie zauważyłam tego nigdy - pozdrawiam wszystkich Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauda
DJ Marshall - polecam jak najbardziej - ma face łeb na karku w tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrotka
O Marshallu jest mega głośno i to nie tylko w Sączu ale również w całej małopolsce a czemu?Robi konkretną robotę jego imprezy się nie da zapomnieć a stwierdzenie farbyns ze cytuje "nieraz odstawia fuszerkę" jest wyssane z palca - skąd się wzięła jego renoma?Z ciężkiej pracy którą włożył i wkłada w to co robi Ludzie o nim mówią bardzo dużo i zdecydowanie go chwalą i są pod wrażeniem tego co robi - farba pisze że Gwiador Marshal - no tak dziewczyno tak - zapracował na takie miano - a że Ci to nie odpowiada to niech na twoim weselu gra ktoś inny - nie widzę lepszego dja weselnego niż DJ MARSHALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franz Fischer
każdy dj to oszust,darmozjad i leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad Kuśmierczyk - Staszów
W branży weselenej pracuję już długo - zawsze uważałem że na weselu musi być orkiestra do momentu kiedy w naszej restauracji nie pojawił się właśnie Pan Michał Marszał - nigdy nie zdawałem sobie sprawy że jeden człowiek potrafi porwać całą salę do zabawy i utrzymać ludzi na parkiecie do samego rana absorbując ich zabawą , konkursami, efektami - na poprawinach nie było innych rozmów jak tylko na temat wesela i najczęściej co słyszałem to to że niewiele osób coś takiego widziało - polecam w ciemno Marshala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniiczynka
Marshall zna się na swojej robocie - widziałam zdjęcia z wesela mojego znajomego - bajeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurczaczek
Trzeba przyznac ze Masrshall to najbardziej rozchwytywany dj w naszym powiacie tez go polecam bedzie gral na naszym weselu w 2013 - bylismy u niego pokazywal nam zdjecia z wesel z tego roku TO SIE NAZYWA SHOW!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Skrzypiec
Polecam Dj marschal robi zdecydowanie najlepsze imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka 12
Co do Dj-a Marshalla tak samo go polecam poniewaz jest niezawodny każda impreza z nim jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Wolak
Niewątpliwie Dj Marshall to najlepszy człowiek w branży obsługi muzycznej imprez w Nowym Sączu a nawet w całej małopolsce Zalety: niezawodny dotrzymuje słowa nie spóźnia się super sprzet bardzo madialny głos- jak prezenter radiowy stara się tak dobierac muzyke aby nie brakowało niczego Wady: Cięzko trafić wolny termin u niego w kalendarzu Polecam poniewaz grał u nas na weselu w tym roku i trzeba mu przyznac zaskoczył nie tylko naszych gosci ale przede wszystkim nas A wyżywają się na nim tylko te osoby których to boli że nigdy nie nawalil i jest najlepszy jak np Farba NS - której chłopak chyba jest djem i się żali że nie ma pracy - bo w przypadku Marshalla naprawdę nie ma się do czego doczepić a komantarz że jest zmanierowanym gwiazdorem jest żalosny Aga Wolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×