Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tic_tak

Dj Nowy Sacz

Polecane posty

Gość Sosna 43
Popieram - Dj Marshall najlepszy człowiek od imprez okolicznościowych w południowej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia I Jarek
Witamy, DJ Marshall jest profesjonalistą, wesela przez niego obsługiwane pozostają długo w pamięci. Za każdym razem czymś zaskakuje i rozwija swoją działalność. Goście są pod wrażeniem, nawet starsze osoby bardzo dobrze się bawią, potrafi każdego zachęcić do zabawy. Gorąco polecamy, , bo pomimo tego iż sami mieliśmy przyjemność bawić się na weselu przez niego obsługiwanym to i tak na naszym potrafił nas mile zaskoczyć. Najlepszy DJ w okolicy Nowego Sącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEE JEEYY
Zazdroszczę Marshallowi - to mogę powiedzieć bez ogródek ponieważ też interesuje mnie prowadzenie imprez a tak jak on to robi to niewiele osób potrafi - ale zapracował sobie na markę więc szacunek dla niego może kiedyś też o mnie bedzie głosno tak jak o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr S
Dj Marshall polecam - full profeska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek i Edyta
Wydaje mi się, że zupełnie obiektywnie mogę napisać, że to było najlepsze wesele, na jakim byłem, takie same zresztą opinie panowały wśród naszej rodziny i znajomych. Orkiestra to już przeżytek - przy tym co może didżej. Zachęcam, jakby ktoś organizował wesele to djWilly to świetny wybór - fajna muzyka, klimaty dla każdego, trochę tego trochę owego, efekty świetlne, przezabawne przebrania, dym, goście cały czas na parkiecie i młodzi i starsi... impreza do rana gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_rysia20
Gorąco mogę polecić DJa, który zabawiał naszych gości na weselu w Zgłobicach k. Tarnowa! DJ Willy na długo zostanie w pamięci wszystkich dzieci, którym organizował wspaniałe zabawy oraz również w pamięci tych starszych, których rozruszał tak, że w to nie wierzą oglądając zdjęcia!! Świetne gadżety, kupa śmiechu i wspaniałe wspomnienia!! Z czystym sercem serdecznie polecam!! Chciałabym przeżyć to jeszcze raz!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T & A Maddison
Witam , Z najwieksza przyjemnoscia chcialabym Panstwu polecic uslugi DJ Willy . 15 Sierpnia prowadzil nasze wesele(a takze obsluge muzyczna podczas ceremoni zaslubin) w Dworze w Tomaszowicach i wszyscy nasi goscie byli poprostu zachwyceni a my ogromnie zadowoleni .Pragne zaznaczyc , ze mielismy gosci z wielu krajow , miedzy innymi (Hiszpani , Francji , Mexico , Litwy , Lotwy , Angli , Jersey Finlandi , Niemiec)i wszyscy bawili sie wysmienicie do 7 rano (Sorry Willy )!!!! Naprawde nie jest latwo pomieszac wszystkie kultury i zadowolic wszystkie gusta a on to zrobil !!Raz jeszcze goraco polecam a tym samym serdecznie dziekuje w imieniu wlasnym , mojego meza oraz wszystkich gosci . Good job Willy , we love ya xxx Teresa & Anthony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena i Adam
Witam! 30 lipca br. bralismy slub w Zawoi. Zatrudniliśmy Dj Willyego czyli Wojtka Pawłowskiego. Młody facet, bardzo serdeczny i kulturalny. Chcieliśmy jeszcze raz oboje podziękować za udaną imprezę. Pomysły ma świetne! Na żadnym weselu czegoś takiego nie widziałam. I w dodatku nie powtarza się, wciąż wymyśla- widziałam na zdj i filmikach. Nam i naszym gościom bardzo przypadł do gustu i dla starszych i dla młodszych. Pełen profesjonalizm, dobry sprzęt (bańki mydlane na pierwszy taniec-ekstra!, lasery, światła i takie tam). No wszystko było super! Cena tylko 2.100 zł! Słuchał nas i naszych potrzeb- a to bardzo istotne. Dzięki raz jeszcze i polecam każdemu z ręką na sercu. Ma też str. internetową. Poszukajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena i Adam
Chciałam też dodać, że początkowo myśleliśmy o Dj Marshallu, ponieważ braliśmy udział w weselu mojego kuzyna i bardzo nam się spodobało prowadzenie tego wodzireja. Niestety miał zajęty termin i polecił właśnie DJ Willyego. Uważam, że obaj się różnią i są obaj świetni. Powodzenia i samych dobrych imprez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaro
dj willy swietny koles, polecila nam go firma magic sound w ktorej bralismy dekoracyjne oswietlenie :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna G
Nie znam lepszego dja od Marshalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻBITA
Nie znam osobiście Pana Michala Marszala natomiast słyszałem bardzo wiele na jego temat i co najlepsze same dobre rzeczy .Widziałem film z wesela prowadzonego przez niego i trzeba przyznać że człowiek robi to z wielką pasją i lubi to przede wszystkim Na pewno gdy bede się zenil to z chęcią powierzę mu prowadzenie mojego wesela tylko pytanie czy trafię w termin bo słyszałem że trzeba u niego rezerwację robić nawet z trzyletnim wyprzedzeniem Hmmm ale to że jest aż tak rozrywany swiadczy o poziomie jego usług - trzymam za Pana kciuki Panie Marschall!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena i Adam
Do Wróżbity: jeśli planujesz coś, po prostu zadzwoń do Wojtka Pawłowskiego DJ Willy. Możesz wcześniej obejrzeć u niego filmiki, ma ich trochę, fajne zdjęcia. Wyrobić sobie zdanie. Nawet pytaliśmy go kiedyś czy np. ok północy dyskretnie nie moglibyśmy pooglądać jakiegoś wesela, które prowadzi. Zgodził się. Ostatecznie jednak nie pojechaliśmy, nie chcieliśmy go nękać ;p, no i nie zawiódł nas. Teraz nasi goście wspominają z wesela przede wszystkim Jego-wodzireja :) naprawdę polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga Januszak
Marshall - Konkretny koles - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
Na naszym weselu także grał DJ Marschall i było rewelacyjnie!!! Niektórzy z rodziny trochę marudzili słysząc, że nie będzie orkiestry, ale po wszystkim byli zachwyceni. Większość młodszych gości stwierdziła, że na lepszym weselu nie byli, a starsi byli zaskoczeni, że też mogli się pobawić przy muzyce odpowiedniej dla nich. Ja sama byłam troszkę niepewna, ponieważ Michał nie chciał mi powiedzieć jakie konkursy i zabawy będą, ale stwierdziłam, że nie ma się co martwić i nie zawiodłam się - wszystko na poziomie, śmieszne, a śnieg rewelacyjny :) Z chęcią bym to powtórzyła:) Poza tym Michał jest bardzo fajny i bez problemu można się z nim dogadać. Szczerze polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanna i Michał
My z czystym sumieniem możemy polecić dj Willy'ego. To bardzo miły młody człowiek, otwarty na różne propozycje i pomysły młodej pary. Potrafi doradzić, rozkręcić fajną zabawę, nawiązuje kontakt z gośćmi. Dzięki niemu z pewnością my i nasi goście długo będziemy wspominać wspólną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika-90-
DJ Marshall to strzał w dziesiątkę. 27 sierpnia prowadził nasze wesele, wszyscy byli zaskoczeni i w pierwszej chwili przerażeni zwłaszcza starsi ale jak się okazało bawili się oni do samego rana przebijając wytrzymałością młodszych :) Posiada profesjonalny sprzęt, lubi zaskakiwać nowymi pomysłami, miła współpraca, dużo śmiechu i miłych wrażeń. Pamiątka zostanie na długi czas. Gorąco polecam! trzeba się jednak śpieszyć bo terminy oczekiwania są długie ale się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam i ania
Lipiec wesele w Nowym Sączu, u nas zagał Miłosz czyli Dj Play. Wesle rewelacyjne, nie było osoby której by się nie podobało,ludzie byli zachwyceni muzyką, sprzętem oraz prowadzeniem całej imprezy(nawet ci z zagranicy).100% profesjonalizmu od pierwszego spotkania do końca imprezy.Dzieciaki zachwycone zabawą w bańkach, my podczas pierwszego tańca wyszło super. Polecamy Miłosza wszystkim którzy chcą sie świetnie bawić na weselu.100% zadowolenia będziemy polecać wszystkim, dziękujemy za wspaniałą zabawę Ania i Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas grał dj Wac czyli Andrzej Chlipała, naprawdę złego słowa nie można powiedzieć. Wszystko było wcześniej omówione i dopracowane, gość zna się na rzeczy i widać lubi to co robi. Sprzęt też niczego sobie. Osobiście spodobało nam się to ze złego słowa nie powie o innych didzejach z Sącza, byliśmy na 3 spotkaniach z innymi ale wybór padła właśnie na Andrzeja i szczerze mogę polecić. Trafił w gust nawet starych ciotek męża co zbudziło duży podziw mojej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
zapraszam na www.djraff.pl oraz www.djwesele.blogspot.com DJ NA WESELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteria - wyjaśnienie
Portal nie bierze odpowiedzialności za obraźliwe, komantarze oraz pomówienia i zniewagi, które kwalifikuja się do rozpatrzenia przez prokuratuę - przepisy kodeksu karnego: Art. 216. 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Stąd ich kasowanie gdyż, nie chcemy uczestniczyć w ewentualnych procesach osób które je publikują Redakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffypuffy
my wybraliśmy DJ Waca. Nazwa nas rozbraja, ale okazał się być najbardziej profesjonalny w podejściu. Śmieszny, mały, miły człowieczek, dużo podpowiada na temat nie tylko oprawy muzycznej, ale i wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max&Honor
Jeśli jeszcze ktoś sie zastanawia nad wyborem oprawy muzycznej na swoim weselu (czy to DJ, czy też zespół Panów z kamizelkami cekinowymi i dodatkowy wąsem) to w 100% chcę polecić DJ-a MARSHALL'a !!! Pan M.M ze swoją meega pasją do tego co robi sprawi, że każdy będzie pamiętał ten wieczór dłuuuuugo. Cóż moge powiedzieć..... Mimo tego, że nie planuje jeszcze jednego ślubu w swoim życiu to z miłą chęcią bym powtórzył impreze prowadzoną przez tego DJ'a. Brać w ciemno !!! :)) pozd. Max&Honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek i Basia
Michal - vel Dj Marshall grał na studniówce mojej żony, na mojej studniówce oraz na naszym weselu - prowadzi również wszystkie imprezy w naszych rodzinach jakoś nikt nigdy nie narzekał że powtarza repertuar a odnosząć się do wypowiedzi poprzednika - czy Marshall jest przereklamowany - zadam pytanie - kto go reklamuje ?Odpowiedz jest banalnie prosta - zadowoleni klienci - bo nigdzie nie widziałem plakatów reklamujących jego usługi - facet jest stworzony do tego co robi ponieważ robi to rewelacyjnie - czasem może troszkę za głośno gra Wypowiedz "Gagata" brzmi jak reklama tych djów których wymienił kosztem skompromitowania Marshalla My i tak zawsze bedziemy polecać człowieka który spawił nam wiele radości i wzruszeń podczas naszch uroczystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dziwne wrażenie
..że połowa (jak nie więcej) tych ekstatycznych wpisów to robota pana Marshalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika i Krzysztof
u nas na poczatku przy zaproszeniach jak mowilismy ze bedzie DJ to kazdy krecil glowa jak to bedzie bez orkiestry bez normalnego spiewania.... wiec pozniej gadalismy ze to niespodzianka. i rzeczywiscie niespodzianka byla ogromna! ludzie super sie bawili i gratulowali wyboru ... DJ Marshall spisal sie na szostke z plusem! umie impreze rozkrecic, rozbawic do lez i sprawic ze nawet najwieksze podpieracze sciany zaczynaja tanczyc.... naprawde polecamy , przekonalismy sie na wlasnej skorze =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym ,że nie potrafię tańczyć,rzadko wychodzę na parkiet. Siłę przekonywania DJ Marshall'a można zobaczyć w mojej galerii zdjęć na facebook :)). Facet jest znakomity .Prowadzi imprezy z wyczuciem i klasą oraz ogromnym poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwicol
Normalnie Ameryka;-)gość jest super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina W.
Nie no Dj to był genialny ;) a jego konkurencje boskieee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×