Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tic_tak

Dj Nowy Sacz

Polecane posty

Gość kami28
hej . mam male pytanko? ktory wedlug was jest lepszy? dj marshall czy willy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona89
Mogę coś powiedzieć na ten temat bo byłam na weselu u dj marshalla i dj willego. Obaj są profesjonalistami i dają z siebie 100%. Ale willy wybija się prowadzeniem, czułam się jak na koncercie bo ma super kontakt z gośćmi i jak wodzirej prowadzi zabawy na parkiecie!!! Jest bardziej energiczny i zaskakujący, momentami przypominał mi Marcina Prokopa - tylko wzrostu brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś miał okazję być na weselu, na które prowadził i grał Dj Mike z Nowego Sącza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteria - przypomnienie
Portal nie bierze odpowiedzialności za obraźliwe, komantarze oraz pomówienia i zniewagi, które kwalifikuja się do rozpatrzenia przez prokuratuę - przepisy kodeksu karnego: Art. 216. 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Stąd ich kasowanie gdyż, nie chcemy uczestniczyć w ewentualnych procesach osób które je publikują W przypadku wystąpienia osoby pokrzywdzonej do prokuratury będziemy musieli ujawnić adres IP Proszę o zapoznanie się z regulaminem naszego forum Redakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesley
U nas na weselu grał Dj Play (sama impreza odbyła się w "Marysieńce" w Starym Sączu). Z pełnym przekonaniem mogę polecić gościa. Oprócz tego, że poszczał fajną muzę (my akurat bawiliśmy się w klimatach lat '80 i '90, co wcześniej ustaliliśmy), świetnie wyczuwał nastrój gości (kiedy zrobić przerwę, kiedy przyspieszyć, kiedy zwolnić). Ponadto prócz oprawy muzycznej niezły z niego wodzirej- poprowadził kilka ciekawych zabaw. Goscie byli zadowoleni. Sprzęt grający niczego sobie. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza KP
Wypowiem się na temat DJ'a WAC (Andrzej Chlipała) - szczerze odradzam! Grał u mnie na weselu w sierpniu i niestety jeśli ktoś chciałby go zaangażować musi się przygotować na kilka nieprzyjemności - na spotkaniach przed imprezą sprawiał wrażenie bardzo profesjonalnego i nie byliśmy z mężem przygotowani na takie problemy. Po pierwsze, grał zbyt głośno. Przy stolikach trzeba było do siebie krzyczeć, jakby to była dyskoteka, a nie wesele. Ale nie byłby to żaden problem, gdyby pan WAC zechciał zareagować na uwagi gości. Prosiła go zarówno moja mama, jak ciotka i kuzynka, w końcu musiałam zareagować ja, ale i tak poskutkowało to tylko na jedną piosenkę, a potem znowu było głośno. W efekcie bardzo często musiałam podchodzić do niego ciągle z tym samym problemem. Po drugie, monotonia i zero kreatywności. Dostał ode mnie przed weselem listę około 100 utworów, które chciałam żeby "leciały" cicho w tle podczas posiłków. Wybrał z nich chyba 5 i puszczał je na okrągło. Lubię H.Banaszak i Czerwony Tulipan, ale żeby grał tylko to do każdego kotleta? Po trzecie, nie potrafił zachęcić gości do zabawy, a wręcz przeciwnie. Wyraźnie zaniedbał "starszą część", nie puścił niczego Czerwonych Gitar, ani Eleni, bardzo mało przebojów, przy których bawią się ludzie w wieku ok 50 lat. Muzyka była nijaka, ani dla młodych, ani dla starych. W poprawiny dopiero po rozum do głowy poszła starościna i zaczęła razem z gośćmi robić listy piosenek przy stolikach - wtedy można było potańczyć. Ale co bardzo rozczarowujące - gdy DJ'owi kończyła się lista zrobiona przez gości, to nie potrafił sam z siebie jej kontynuować, tylko puszczał znowu piosenki do kotleta (cały czas te same). Mamy do siebie z mężem bardzo duży żal, że obdarzyliśmy pana WAC'a takim dużym zaufaniem i nie zrobiliśmy mu playlisty przed weselem. Ale jeśli samemu trzeba robić listę utworów, to w takim razie za co on bierze te 3000? Profesjonalny był tylko sprzęt i pierwsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Dj Adriana z Tarnowa ( Adrian Halastra ) . Wesele nasze trwało do 6 rano i każdy ****ardzo , ale to bardzo mile wspomina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huszhusz
a ja polecam dj sromka! byłam kiedyś na weselu, na którym bawił nas ten pan i było super, naprawdę świetna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja i Damian
hcielibyśmy podziękować za profesjonalne poprowadzenie naszego weselicha,DJ SROMKOWI super oprawę muzyczną, piękne oświetlenie i megaaa odjechane gadżety oraz efekty specjalne Nasi goście byli zachwyceni, wszyscy wspaniale się bawiliśmy dzięki Wam! Odwaliliście kawał naprawdę meeegaaa dobrej roboty!!! Profesjonalizm w 100% Polecamy gorąco! Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza i Lukasz 30sierpien014
DJ Willy po prostu wymiata!!!!! Goście zostali do samego rana, a na poprawinach była 100% frekwencja. Wojtek bawi się i rusza za swoim stanowiskiem całą noc zachęcając gości do SZALONEJ zabawy. To na pewno nie jest osoba, która po 12:00 ma minę jakby grała czy puszczała muzykę za karę! Gośce twierdzą, że nasze wesele było najlepszym na jakim byli, a my prawie płakaliśmy że się już kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jestem zawiedziona postawą Dj'a Sromka. Nie poinformował nas przed weselem, że go nie będzie i będzie na zastępstwie inny dj. Dopiero po przybyciu na salę weselną dowiedzieliśmy się, że wyznaczony przez niego dj poprowadzi nasze wesele. Jednak okazało się, że był on kompletnie nie przygotowany do poprowadzenia naszego przyjęcia weselnego np. nie posiadał odpowiedniej piosenki do pierwszego tańca, nie miał przygotowanych zabaw ani odpowiedniej muzyki. Jak wszyscy wiemy, oprawa muzyczna jest jednym z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego, jednak przez brak kompetencji obu panów musieliśmy sami ratować sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie Marshal to kto ? Marshal ma zajęte terminy na 3 lata na przód. Kogo możecie polecić? I żeby był nie drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MAGIC PLAY - Dj & Wodzirej. Byłam na ich poprawinach w lokalu Kwiat Lotosu i byłam zaskoczona. Chłopacy lubią to co robią. Muzyka super dobrana, extra kontakt z ludzmi i ciekawe zabawy. Goście zadowoleni. Będę ich polecać bo widać że pracują rzetelnie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś słyszał może o dj'u Martinie jak prowadzi wesela? Obiło mi się co prawda coś o uszy, że podobno też dobrze gra, ale ile jest w tym prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie jakiegoś dj pokroju Willy'ego na mazowszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z czystym sercem Dja Adriana z Tarnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Martin! - prowadził mi polsko - angielskie wesele w Dworku w Brzeznej, po prostu bomba, pierwszy slub w rodzinie z djem (a nie zespolem) , wszyscy bawili sie wspaniale! Na poprawinach wszyscy jeszcze tanczyli do godziny 22:00, Polacy miksowali sie z anglikami, gry byly przezabawne i sala do tanczenia byla caly czas pelna. Mialam obawy przed sala do tanczenia osobna do sali jadalnej ale nie stanowilo to zadnego problemu. POLECAM! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Martin - polecamy serdecznie, świetna zabawa, nasi goście nie schodzili z parkietu, non stop dobra muzyka, przeogromna ilość rekwizytów! (śmiałam się z mężem że chyba przyjechał tirem), spełniał każde nasze zachcianki, jednym słowem - człowiek orkiestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś może napisać coś więcej na temat DJ Play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dj Play spoko człowiek ale słyszeliście coś o DJ Porke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim którzy szukają DJ do prowadzenia imprez to zdecydowanie DJ Play to najlepszy wybór! Profesjonalna obsługa, piękne światła i dobry sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam super przyjecie weselne na ktorym zagral dj sados.Profesjonalizm i doskonale dobrany repertuar muzyki.Bawilismy sie do 9 rano!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed weselem mialam do wyboru dj play i dj sados polecali znajomi.Akurat udalo mi sie byc u dja playa na weselu i powiem rozczarowalam sie.Skorzystalam z drugiej opcji dja sadosa i to bym strzal w dziesistke.Swietnie wszyscy goscie sie bawili.Szkoda ze poprawin nie bylo.Dj sados optymalna cena i pelna profeska.Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z całego serca!!!! miałam okazję być na weselu 2x z dj play i wybawiłam się rewelacyjnie!!! Po tych imprezach zdecydowaliśmy się na dj play na własnym weselu i nie żałujemy było cudownie !!!! Wiele zabaw dla dzieci i dorosłych, świetny kontakt przed weselem, bezproblemowo wszystko było tj chcieliśmy :) nawet został specjalnie dla nas przygotowany smieszny pierwszy taniec ! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra cena, naprawdę polecam z całego serca !!!!! Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyson
Polecam Dja Adriana z Tarnowa - gość jest niesamowity.Jak zobaczyłem jego stronę www to się zdecydowałem właśnie na niego.Na weselu była zaskoczyli nas chłopaki na maksa.Nigdy nie widziałem podobnych zabaw nigdzie - z******ta sprawa (dinozaury ,latające pterodaktle) Miazga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy Bardzo ale to BARDZO DJ Porke !!! Fajnie przygotował nam całe Wesele oraz miał tyle różnych zabaw oraz rekwizytów że goście do dzisiaj wspominają to na spotkaniach przy kawie i nie tylko :) Polecamy jeszcze raz DJ Porke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Ja ostatnio bawilam sie genialnie w Las Vegas w Barcicach na weselu! Swietna organizacja i wlasnie DJ byl super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×