Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ale ja cie nie chce zatrudniać :P ja zatrudnie siebie w mojej jednoosobowej firmie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chętnie poszła do jakiejs ciekawej pracy, tylko nie wiem jaka by to mogła być praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja nie szukalam sama mnie praca znalazla dzis na zkaupach;P hehe poszlam zapytalam powiedzieli ze mam doniesc cv ale to raczje tylko formalnosc bo do zoologicznego nie ma zbyt duzo chetncych ( tak mi powiedziala po cichu ta dziewczyna co tam juz pracuje) wiec mam nadzieje ze mnie przyjma;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrudnie sie w biurze tłumaczeń na pewno mnie przyjmą z otwartymi ramionami heheheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że ja nienawidze tłumaczyć, już bym chyba wolała dawac korki :P a poza tym myśle że oni mają duuuużo wyższe wymagania niż licencjat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede dawać kory żeby zarobić na swoje własne z biologii i chemii heheheh chociaz szczerze mówiac, po przeanalizowaniu wyników tego testu na AM w Gdańsku, stwierdzam, że dostanie sie na medycyne ze starą maturą graniczy chyba z cudem, tzn, nie wiem na jakim poziomie trzeba miec opanowany materiał żeby sie dostac, bo na 70 osób zdających ten egzamin chyba żadna nie osiągnęła liczby punktów gwarantujących przyjęcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza miała chyba 220 pkt, co w tym roku w tym roku raczej nie wystarczy na medycyne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to dziwne:P wiesz bo aj swteirdzilam ze test z chemi jest sto razy prostszy niz byla matura:(( ale to xchyba zalezy co sie opanowalo a co nie;P ja np nie lubie sie uczyc na pamiec a w tym roku bylo duzo rzeczy na maturze co tzreba bylo po porstu wiedziec:(;/ ja tez bede musiala isc na korki w tym roku chyba bo sadzac po wyniakch rekrutacji to juz sie nie dostane:P nio chyba ze wybiore cos innego:P ale n a korki i tak pojde najwyzje za rok zrezygnuje z tej medycyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jaki byl maxymalnyw ynik w bialymstoku??? 293!!! bylam w sozku ajk to zobaczylam...ja chyba jakas tepa jestem;/ a na anlityke medyczna rok temu bylo 102 a teraz prawie 200;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba od razu sie zaczne uczyc z podręczników akademickich bo te z LO pewnie wymiękają przy takim teściku hehehe znaczy najpierw je przeczytam i przyswoje a potem sięgne po te z wyższej półki, na pewno mi nie zaszkodzi jak sie doksztalce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko będzie... no ale warto spróbować. dalej będziesz chodzić na te korki, czy poszukasz sobie kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej bede chodzic..bo wiesz prawda jest taka ze koles jest bardzo dobry:) tylko ja sie obijalam {od czasu jak wyczulam ze on nic mi nie moze zrobic pozatym ze zadzowni do rodzicow:P}..liczac na szczexscie ktorego an chemi mi zabraklo..tym bardziej ze chemia to nie jest dla mnie cos prostego...;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nio dokladnie:) ale nie zawsze to co sie lubi pozwala sie utrzymac... ide z piskeiem na spacer bo pzrestalo padac a nie wiem co ebdize potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalic... poniewaz ten temat jest o wszystkim to napisze...:) Dzis o 10:10 przyszedl na swiat moj brat cioteczny :):) Sorki ze pisze o takich rzeczach ale musze sie pochwalic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :* chociaż nie mnie sie ona napraede należą heheh fajną ma date urodzenia 07.07.07 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moj wujek chcial 7.7.7 ale nie wyszlo... Wyszlo dopiero 9.7.7 :D ale najwazniejsze ze jest zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×