Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Gratuluję otwarcia 300 strony. Znowu trafiło na ciebie i na mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest 300 strona :D hehe... chyba lepiej nam to idzie w 4 niz wielu osobą na tamtym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... :D no to tym bardziej bedziemy imprezowaly :D jeszcze do tego koncert bedzie na polsacie chociaz nie bardzo lubie te gwiazdy co tam beda wystepowaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam cos sie jeszcze wczoraj odezwac ale poszlam ogladac housa i zasnelam :P i dopiero teraz sie obudzilam :) no, ciekawe co u Sandry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na 2 powtarzają House\'a od 1 odcinka :( jak zwykle nie ma co oglądać w wakacje, same powtórki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... no wlasnie dlatego ogladam bo pierwszy odcinkow nie widzialam :D a na AXN tez leca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na AXN też chyba powtarzają, a na Fox Life znowu lecą chirurdzy od 1 sezonu, ile razy można oglądać to samo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem..czuje sie nie najlepiej chyba najgorzej po tych wsyztkich moich artro..wszytko co trzeba bylo zrobione ale \"lakotka\" dalej jest zagrozona:/ odezwe sie jak sie lepiej poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zagrozona? to oni Ci jej wkoncu nie zrobili wczesniej? odezwij sie jak sie poczujesz lepiej i napisz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, nie najlepsze samopoczucie to przecież norma, więc się nie przejmuj. Z każdym dniem będzie lepiej.:) Sama pierwszych dni nie wspominam za dobrze. Co ci dokładnie ponaprawiali w tym kolanie? Dlaczego łąkotka zagrożona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×