Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

jade w poniedziałek ostatni raz oddać indeks :) a opuchlizna jest minimalna, a taka mi nie przeszkadza ;) oby to był jednorazowy wybryk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnia przyjemność tłuc się 3,5 godziny w jedną strone naszymi cudownymi pociągami i autobusami KZK GOP Katowice :P ja naprawde mam już dość tej trasy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze rok, mam tylko nadzieje, że tym razem ułożą nam plan z głową, a nie tak jak w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam naprawione wiezadlo i wyciety fald maziowy skrzydalty czy jakos tak no i toaleta rzepki a lekotke zdazyli tylko ponakluwac dlatego ze z gory sie zrosla jakos sama tylko w srodku prawdopodobnie jest dalej peknieta no i maja ja te naklucia pobudzic do gojenia:) czuje sie nie najlepiej bo mialam ogolne zniecuzlenie ale operacja trwala za d;lugo i musieli mnie zaintubowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe studia to chciałabym zacząć jeszcze w tym roku i przez rok ciągnąć 2 kierunki, ewentualnie w razie problemów wziąć sobie dziekanke na italianistyce, no ale kto wie jak to się wszystko potoczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, to chyba powinno być ok z tą łąkotką. A te troczki ci uwolnili? Shaving chrząstki jakiś miałaś? Ile trwał zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter ja nic nie pamietam:/ z wczorajszego dnia pamietam tylko jak mnie wybudzali i nie umialam oczu otworzyc i jak o 24 w nocy wpadla pielegniarka dac mi antybiotyk:/ takie mialam mocne to znieczulenie:/ dostalam plyte to zobacze ile trwal zabieg:P ale wydaje mi sie ze jakies 2h pewna nie jestem;/ troczkow nie uwolnili osteofit tez zostal...;/ lekarz mowil ze z lakotka to sie jeszcze zobaczy bo powinna sie zrosnac:) a rzepka sie zajmiemy jesli bedzie sie jeszcze przesuwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to znaczy, że rzepka może się przesuwać? A chondro w końcu masz w tym kolanie czy nie? Znieczulenie faktycznie musiało dać ci w kość:( Czyli na te zszywki nie musiałaś wydawać pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie musialam:) zaoszczedzialam troche bede miec na rechabilitacje:) nie wiemc zy dobrze napisalam z tym pzresuwaniem rzepki chodiz o to ze boczne przyparcie moze sie powiekszac:P chondro mam no ale to juz bylo dawno wiadomo:P wyczyscili mi rzepke wiec powinno byc ok :) tylko ze strasznie mnie boli;/ a tyle lekow dostalam i nic nie pomaga:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nerwy robią swoje. A shaving rzepki był ? Dren pewnie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×