Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a shaving to nie to samo co czyszczenie?:> bo ja mialam czyszczenie:) dren mialam i dobrze bo pelno krwi bylo a tak by mi ona w kolanie zostala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem czy to jet to samo. A jak masz na wypisie? Ile teraz musisz chodzić o kulach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mózg stwierdził : "ta chrząstka nie była w takim złym stanie jak myślałem, nie było dziur (...)" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miewasz jakieś stany polepszenia czy codziennie boli tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od standardowego bólu miewam raczej pogorszenia, chociaż rzadko bo rzadko ale zdarzają się też lepsze dni, wtedy wręcz się czuje nienormalnie heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem juz po zdjeciu szwow... :) a za tydzien na pierwszy zastrzyk :) No i lekarz kazal mi cwiczyc... wiec cwicze... wlasnie zrobilam 100 cwiczen... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo nie bylo tego co mnie operowal a on mi nic takiego jak lezalam w szpitalu nie mowil... a mial byc ten co mnie operowal ale musial pojsc operowac... ale za tydzien mam nadzieje ze bedzie i mi powie dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytalam sie bo po co mam sie pytac jak i tak juz sama zginam prawie do konca... :P a nawet gdybym mi zabronil to i tak bym zginala... powiedzialam mu jedynie ze mi sie nadal cos rusza w kolanie a on sie zapytal co mi sie rusza ja mu mowie i to olal... :P moze dlatego ze na artro nic nie wyszlo takiego co by moglo sie ruszac... ale mi sie powaznie cos rusza i jak mi sie rusza to mnie tez boli :P za tydzien tez powiem ze mi sie rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba faktycznie nie ma się tam co ruszać :) ale też nie lubie jak ktoś olewa to co mówie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no... :) mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu bedzie ten co mnie operowal albo ten co mnie wypisywal (a najlepiej ten drugi bo byl najfajniejszy chociaz w srody jest ten co mnie operowal) takto moze ktorys z nich mnie wyslucha i mi wyjasni dlaczego nic nie moge robic... :) i co to moze mi sie ruszac... :P ja w ogole mam jakies dziwne dolegliwosci :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą oni przed artro, po podaniu znieczulenia czyli w zwiotczeniu bardzo dokładnie badają stabilność stawu i jeśli tu wszystko było ok, a na artro nic nie znaleźli to chyba nic nie może się ruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym nie wiedzialam :) ale mi tez nawet lekarz badal i nic nie zauwazyl... chociaz ja mu to powiedzialam ale jego bardziej interesowalo "blokowanie sie kolana" ktore w ogole nie powinno sie blokowac bo tam nic nie ma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesety dopiero 3 lipca czyli w dniu zdjecia szwow nie pozwolili mi wczesniej a chcialam;/ mam duzo cwiczen do domu ale nie daje rady ich robic;/ masakra;'/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest jeszcze po prostu za wcześnie, skoro źle zniosłaś znieczulenie to pewnie jesteś osłabiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, przecież to całkowicie normalne. Teraz są najgorsze dni. Musisz je przeczekać. Dla mnie zgięcie na 5 cm 3 dnia po artro to był horror i byłam pewne, że już nigdy nie zegnę więcej. Jak długo będziesz musiała chodzić o kulach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie juz sie dobrze czuje tylko nie moje miescnie;/ sa takie slabe ze to masakra;/ jeszcz e dotaku mi sie jakas goraczka przyplatla nie wiem czy od tego przeziebienia cy od kolana;/ szkoda gadac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, 30 stopni po tylu naprawach to bardzo dużo , jak na tak krótki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×