Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nie wiem mam narazie obciazac max 10kg do granicy bolu:) a za 10-11 tygodni mam byc w calkowitej formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, gorączka na pewno od kolana. Ja dzień po arto też miałam 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja normalnie przez cały tydzień w szpitalu miałam 37-37,5, oni tam mają chyba jakieś lewe termometry heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięśnie faktycznie lecą na łeb na szyję. Ja mam jeszcze minimalną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoich nie widze i chyba nawet nie chce;/ bo sie przeraze;/ 27 zmiana opatrunku wiec sie zdoluje:P wogole to powinnam sie uczyc na egzamin ale srednio mi idzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter juz pytalas kiedys:) nie wiem ale lekarz mowil ze spoko moge sobie wracac:) najwyzje sie znowu spotkamy hehhe ale to byl zart:P a tak na powaznie to powiedzial ze za 6 miesiacy moge grac ale ja juz chyab tylko amatorsko beda sobie grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amatorsko czy zawodowo, wszędzie można doznać kontuzji. Ja na twoim miejscu byłabym tak wyczulona, że nawet bym nie spojrzała na piłkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pzreciez nie bede d konca zycia siedziec tylko pzred komputerem:P ale napewno bede uwazac :) bo juz nie cche zadnych zabiegow:( martwie sie tlyko jak mi ta rehabilitacja pojdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno do przodu, choć pewnie małymi krokami. Codziennie będziesz tam jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter, kontuzji można doznać nawet idąc po prostej drodze albo tylko kucając, na to niestety nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem rehabilitant powiedzial ze po konsultacji z lekarzem wszytko ustalimy:) ale napewno bede jezdzic tak czesto jak to bedzie mozliwe:) a teraz ide sie polozyc z jakims okladem bo mi krew splywa jak siedze i boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale prawdopodobieństwo przy siatkówce czy spacerku jest jednak nieporównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodze z założenia, że jak coś ma się stać to się stanie, wystarczy, że źle postawisz stope ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche boli, ale ogólnie ok, wczoraj bolało bardziej :) za to dziś bardziej boli mnie łokieć, cos za cos hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ten twój łokieć... A czy kolano boli cię jak idziesz po prostym czy tylko na schodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostym też, a jak za długo pochodze to mam w nim wrażenie takiej sztywności wtedy też dużo boleśniej sie zgina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, to przekichane. Ja po prostym zawsze miałam ok, tylko po schodach było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi doszedł jeszcze ten ból z tyłu kolana i to mnie naprawde bardzo wkurza, z drugiej strony nie chce tego nakłuwać, bo obiecałam, że nie będe już stosować sterydów, a w skuteczność tych homeopatycznych, które mi poleciła nie do końca wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×