Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a mozesz wytlumaczyc to "niedopasowanie powierzchni stawowych"? bo wiem co to znaczy raczej ale nie wiem czy dobrze wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze się czuje, dzięki za zainteresowanie. zresztą ja sie zwykle dobrze czuje, bo rozgraniczam moje problemy stawowe i samopoczucie, bo jednak głupio by było czuć się źle przez 365 dni w roku ;) a co do strzelania to stawy strzelają też z nadmiernej wiotkości więzadeł i torebek stawowych i przyczepów ścięgien, ale to średniorozgarnięty ortopeda powinien zauważyć przy badaniu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak :) to by bylo trudne czuc sie caly rok zle :P a jeszcze mam pytanie... Do narkozy zawsze wkladaja rurki do gardla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie, zależy jak głęboko i na jak długo usypiają, ale w sumie to nie wiem, bo nigdy nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... bo mi wkladali i ciekawa jestem czy wszystkim wkladaja.. bo Sandra pisala ze w czasie operacji byla intubowana... czyli tez jej chyba te rurki wkladali... to chyba wychodzi na to ze nie miala ich wczesniej? czy co? jak to jest? bo sie normalnie zakrecilam juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie takich rurek nie wyobrażam. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała mieć takiego znieczulenia:D Ale co z wami? Macie wakacje i takie zaniedbania w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dobrze :) dowiedzialam sie ze dostalam sie do szkoly do ktorej chcialam :) a noga tez dobrze... :) a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez ok:) A to ta szkoła z profilem sportowym czy jakoś tam, tam gdzie w-f wliczali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) ale ta szkola nie jest sportowa :) bo by trzeba bylo miec dodatko badania a tego na szczescie nie wymagaja :) :P tylko moze wybrali sobie takie przedmioty zeby miec uczniow bo ogolnie ta szkola nie jest na wysokim poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... :) tzn. te przedmioty sa rozszerzone :P a klasa sie nazywa \"ratownictwa medycznego i technicznego\" :) i sa rozne ciekawe atrakcje dla tej klasy zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takiej nazwie jeszcze nie słyszałam, ale brzmi interesująco i praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) i dlatego tam poszlam... :) i w dodatku blisko bo po drugiej stronie ulicy przy ktorej mieszkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no.. .bo bym nie wytrzymala dojezdzajac :) juz nie wytrzymywalam te kilka miesiecy jak sie przeprowadzilam dojezdzajac jakies 5 przystankow (10 minut tramwajem) :P a kiedys chcialam dojezdzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dalej umieram:( masakra:( zaraz nadrobie zalglosci i poczytam co pisalyscie bo chwile mnie nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas boli;/ zyje przeciwbolowymi:( mialam dzis miec kontrole ale nie moglam pojsc bo byl egzamin;l/ mama zmieniala mi opatrunek krew mi sie leje z tych szwow:/ skzoda gadac;/ a najbradziej boli jak mam noge spuszczona na dol cyzli jak siedze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak siedzisz to masz zgiętą nogę na 90 stopni czy z prostą siedzisz? Ćwiczysz coś? Niestety trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×