Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nie wiem:P na wypisie chyab pisze ale teraz to ja po niego nie pojde bo nie cche talk latac po schodzach;P woogle jak bede miec wiecej czasu to moze wam pokaze ten filmik:P chyba ze nie chcecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos znowu wzielo... glowa mnie strasznie boli i mam katar... ale na szczescie nie mam goraczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wzielam juz prawie dwie godziny temu i nic mi nie pomaga... moze pojde sie polozyc spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aspiryna chyba nie dziala natychmiast wez sobie ejszce jedna albo dwie na noc i do jutra powinno przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje:) tylko strasznie sie boje ze to cos zlego ze sie jakas krew zbiera czy co;/ ja nie chce punkcji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zbiera ci się krew? Ja w pierwszych dniach miałam wrażenie, że mam w kolanie co najmniej litr wody i czułam jak to się przelewa przy większym zgięciu, zwłaszcza siedząc. :D Filmik też chętnie zobaczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie na Twoim miejscu polozyla spac z lodem na nodze... napewno by jutro bylo lepiej :) mi jak kolano spuchlo bo za duzo chodzilam (chyba) to polozylam sie spac nawet bez lodu i do rana mi zeszlo... :) a mialam taka niezla banie nad kolanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wdze jak to wyglada ale chyba musze sciaganc ten opatrunek bo mi go rozerwie;/ kurcze a mama jak zawsze na dyzurze jak potrzebna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to fajnie :) i co Twoja mama powiedziala ? to na przyszlosc bede wiedziala co robic... chociaz mam nadzieje ze nie bede musiala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic szczegolnego:P noga powzyej serca, zimne oklady zdjac bandaz jak sie pogorszy dzowni do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miejmy nadzieje ze to pierwszy i ostatni raz taki problem... i ze ostatni zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek1987
Witam wszystkich;) Mam mały problem i mam nadzieję, że pomożecie mi:) Tydzień temu doznałem dziwnego uczucia w lewym kolanie. Poczułem, że coś pękło i przeskoczyło. Przez pierwsze 10 minut nie mogłem nic zrobić. Później wszystko wróciła do normay, ale kolano cały czas boli. Wiecie może co to było? z góry Wam dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×