Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Sandra, kule chyba za szybko nie pójdą w kąt. Ja całe 3 tyg. i też mnie denerwowały. Taka zależność i niemożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolano tak sobie ale nie tak zle jak w sobote:) przed chwila mi mama opatrunek zmienala ochydnie to wyglada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgiecie dalej fatalnie ale walcze od czwartku rehabilitacja rusza wiec moze jakos sobie poradze:) ide na wesele za miesiac takze musze byc sprawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie bede miec bo zapsialam sie w 3 miejsach:P a taka sesja to roznie minimum godizne a czasme bylam nawet 2,5 godizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo słabo się kręci... Kacha, no nie jest to mała suma zwłaszcza razy 3 no ale kolano najważniejsze... moje były jeszcze droższe... Sandra, to sie narehabilitujesz za wszystkie czasy. Będziesz mieć we wszystkich trzech miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... tylko zebys nie przerehabilitowala :P (jezeli mozna to tak nazwac i jezeli istenieje takie slowo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, myślę, ze nie istnieje ani narehabilitować ani przerehabilitować:D:D:D A jak twoje kolano? Wróciło już do normy sprzed artro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolano dobrze :) dzisiaj bolalo bo poszlam do galerii zrobic zdjecia do legitki i sie nalazilam czekajac na odbior :D a takto nie mam pelnego zgiecia ale to trzeba pocwiczyc i jak wchodze po schodach to mnie jeszcze kolano boli od samego zabiegu... a takto to luzik... no i oczywiscie tak jak w drugim kolanie nie czuje jednej strony jak dotykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) cwicze czworoglowe ale idzie mi to jakbym chciala ale nie mogla... heh... moze tak nawet jest... :P nie no... poprostu mi sie nie chce... ale codziennie robie conajmniej 200 ale to jest malo... ostatnio sie mnie lekarz pytal ile robie... to mu poweidzialam ze codzinnie 2 godziny :P no ale co mialam mu powiedziec...? gdybym mu powiedziala ze 200 to by mnie wysmial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet 100 nie przekraczam:) Denerwuje mnie już to ćwiczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic dawno nie muszę ćwiczyć, ale to unoszenie nogi tak sobie robię profilaktycznie i dla samego ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko na czworoglowe... :P mnie tez one juz denerwuja :P jak jeszcze lezalam w szpitalu to lekarz cso wspomnial zeby moze sprobowac rehabilitacji jakiejs... wiec moze wpadnie na pomysl zeby dac mi skierowanie... chociaz moze nie bedzie potrzebna jezeli zastrzyki pomoga... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, ćwiczę sobie różne inne też, łącznie z rowerkiem:D Ja muszę często być w ruchu, inaczej źle się czuję psychicznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×