Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no wiem hinter ze swieze;/ ale juz mnie to meczy strasznie;/ mam bardzo opuchniete miejsca gdzie byly szwy;/ ciekawe jak dlugo to sie utzyma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, czyli znacznie ci się pogorszyło??? Sandra, strasznie jesteś niecierpliwa:D Trzeba dużooooooooooo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie jestem przyzywczajona zeby tyle czasu dochodzic do siebie;/ chcoaiz ostanio tez bardzo dlugo o kulach chodzilam;/ moje kolano teraz wyglada jak po wojnie mam 5 blizn po artroskopiach jedna na srodku rzepki i jeszcze blizna po rekonstrukcji;/ musze pomyslec o jakiejs palstycznej operacji chyba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, miałaś już tak wcześniej??? Sandra, czemu masz bliznę na środku rzepki???? Nie robili ci cięć w tych samych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na srodku rzepki juz dawno mam od pierwszej albo drugiej artroskopii i nie wiem z jakiego powodu taka na 2 szwy:/ a nie zorbili mi ciec w tym samym meijscu tylko o jakies 0,5 cm wyzej;/ tez nie wiem czmeu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam, ale tylko z przodu :/ nawet nigdzie nie wychodziłam ostatnio, więc nie wiem skąd mi sie to znowu przyplątało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia moim zdaniem to ty powinnas wzmocnic mięśnie bo to wyglada na problem ze slabymi miesniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, przy kolejnych artro robi się cięcia w tych samych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem Hinter, i jeszcze sie upewnialam pzred samym wyjazdem na blok ytalam mame czy napewno zrobia mi w tym samym miejscu a potem patrze i sa w innych...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie pytalam bo bylam przerazona jak moje kolano bedzie wygladac:P a o okres nie pytalam bo jakos nie bylo czasu przed a po to ja juz nie kontaktowalam po tym zniecuzleniu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha hehe zle zrozumialam:P nnie pytalam dlaczego:P bo kurcze tam sie tak wszystko szybko dzieje ze nie ma czasu na takie pogaduszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz będziemy żyły w dwuznaczności:D Masz jakieś tabletki na obrzęk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakies mam zapomnialam nazwe;/ pozatym dalej jem ketonal i okladam duzo lodem no i cwicze 3-4 razy dziennie po ok 1h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też je miałam. Bardzo dobrze mi służyły. Czsaowo dużo ćwiczysz. Mi jakieś 5 h wychodziło dziennie tylko, że ćwiczyłam bardzo wolno, więc jakiś duży wyczyn to nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakos specjlanie szybko nie cwice nie dosc ze boli to starma sie wykonywac kazde cwiczenie dokladnie i starannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę długo już bierzesz. A nie dasz rady odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chyba nie;/ zwlaszcza wieczorem musze go brac bo po calym dniu jest masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze:D dla kolana:D Cóż tak wszyscy cię opuścili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zostało ci dużo czasu. Ale w jakimś większym stopniu powinnaś już być na chodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalo mi bardzo malo czasu bo 2 sieprnmia ide na wesele:) a z wyjazdem tez nie mialamw yboru bo we wrzesniu pisze zalegle egzmainy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×