Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no podobno, ale też żaden z moich dotychczasowych rehabilitantów nie powiedział, że moge to wyćwiczyć, więc chyba jednak jest w tym ziarenko prawdy ;) zresztą nie przeszkadzają mi te biodra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... wdrapywanie się na śnieżke nacięzszym szlakiem i długa wędrówka w deszczu po śliskiej kamiennej ścieżce w dół w pierwszy dzień i wędrówka jakimś szlakiem po parku narodowym przez jakąś wieś do Szklarskiej Poręby totalnie zrójnowało moje kolana...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej to po artro od wew. boku. Nawet dotknąć nie mogę ale to drugie bardziej strzela.. no i boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja tez mam w piatek 2h wfu :P i bede miala jakies biegi wytryzmalosciowe czy cos takiego i mysle czy pobiec... a za dwa tygodnie ide do ortopedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha sprawa sama się rozwiązała:P Mój facet od w-fu ma złamaną rękę i nie będzie go cały miesiąc:D Z tej okazji nie die w piątek do szkoły bo miałabym tylko jedną lekcję:P Ale takiego bolu kolan to jeszcze nie było:/ Nie moge po schodach schodzić...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja z Hinter dobrze chyba o tym wiemy... ale moze to nie to... ale ja bym wybralam sie do ortopedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw to niech mi się skończą zakwasy bo gdzieby mnie nie dotknął to i tak by bolało to co on by biedny stwierdził:P No tak ale przecież robili mi to kolano i nie było chondro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, trochę czasu minęło i kto wie co już się mogło zrobić... Z w-fem faktycznie ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie:D Trzeba być dobrej myśli:P Ja na razie to z rana jest ok kiedy kolano wypoczete ale po pru przerwach kiedy któryś raz pokonuje schody żeby dojśc pod nastepną klasę po pewnym czasie jest znowu źle:P Ale spoko, spoko mam nadzieje że żyć będe bo zamierzam na nartach jeździć tego sezonu i wybawić się na studniówce:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj z ćwiczeniami, bo być może to kwestia slabych mięśni, a wzmocnienie czworogłowych na pewno nie zaszkodzi, co więcej jest bardzo wskazane przed sezonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie moje mięśnie są \'zakwaszone\':P Jak zakwasy znikną to zobaczymy:P Ale ostatnio ćwiczyłam czworogłowe... No nic okaże się wszystko:) Najwązniejsze, że do końca miesiąca w-fu nie ma:D Strasznie nie lubie mojego nauczyciela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×