Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

malineczqa ja q pingla nie umie:P haha ciagle mi ta pilka ucieka bo taka mala:PPP megusia a tobie jeszcze mama musi pozwalac:P zacznij grac i przyjedz do mnie bo ja narzekam na brak partnera:P juz sobie musialam zoske kupic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pingla ja kocham :D Może i mała ale jaka satysfakcja jak chłopaków rozjebiesz do zera :D Hehe, a w tenisa nie umiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mi sfinansuje jak mi mama kasy nie da? :P stwierdziała, że ja na tenisa sie na pewno nie nadaje bo: a) mam stale łokieć tenisisty mimo że w tenisa nie gram :P b) wszystkie inne stawy tez są be proponuje mi konie, ale ja chce tenisa! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha megusia:P na koniach tez potrafie:P nawet mam kurs instruktora:) i moge dzieci uczyc jezdzic:P hehe ale tu na partnera nie narzekam siostrzyczka przejela po mnie inicjatywe i tez jezdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie konie też są fajne, ale takie mało sportowe mi sie wydają. tenis bardziej mi sie podoba :/ no ale mama niestety ma troche racji, nie moge zaprzeczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konie sa super!! najlepsze zwierzatka (poza goldenkami) hehe takie slodkie kochane i wdzieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak spadne z tego konia i sie połamie, oooo wtedy by było dopiero gadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy jezdziec musi zaliczyc 100 upadkow!! hehe nic by ci sie nie stalo ja jzu tyle razy spadalm a nic mi sie nie stalo drobne urazy nic powaznego:) wiekszoc upadkow jest z winy ludzi np kierowcy trabiacy na konie albo oosby wymachujace rekami;./ ludzie sa bezmyslni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam kiedys sie zapisac do szkółki (chyba w 5 klasie), ale tata mi nie pozwolił, bo znajomą koń kopnął w twarz i zlamal jej żuchwę, więc mnie też mógłby kopnąć i ble ble ble :( za to chciał mnie zapisać na judo/karate/zapasy bardzo nieurazowe sporty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi sportami to nigdy w zyciu nie mialam doczynienia i juz raczej nie ebde miec :P hehe jakos mnie nie ciagnie;P a co do kopiacych koni to od nich trzeba miec podejscie...u nas jednej dziewcyznie kopnal w brzuch to jej sie cale kopyto odbilo a drugiej nadepnakl na noge to jej kosic polamal ale to tylko i wylacznie ich wina bo zle podeszly do konia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mialam jasno specyzowane zainteresowania: a)gimnastyka artystyczna b) łyżwiarstwo figurowe c) balet a ponieważ 2 pierwszych nie mogłam uprawiać z braku klubu został mi tylko balet hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) ja dopiero wrocilam a u mnie jest troche chlodno i od czasu do czasu pokropi deszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze kolejne rozmowy z ministrem mozliwe sa na jesien... normalnie sie zalamalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalam ze nawet smieszny jest:P hehe ale ja nei widzialam;P u ans za duzy wybor hehe nie moge sie zdecydowac;PP hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×