Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe... :) dobry pomysl :P ja tez ostatnio jzu tak nie narzekm :) moze dlatego ze jest naprawde lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było zapomnieć o kolanie:D Mnie czasem kłuje, więc chyba zawsze będę pamiętać o przejściach. Kacha, o ile twoim jedynym problemem jest chondro I st, to te zastrzyki powinny ci chyba bardzo pomóc. Sandra, powodzenia jutro:) oby bez punkcji było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przed chwilka zzmienialam opatrunek nie wyglada to dobrze przynajmniej na moje oko ale moze jest jeszcze za swieze na punkcje:D jutro tez zaczynam rechabilitacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, u mnie w 10 dniu, ciągle (jak dla mnie) wyglądało masakrycznie, a lekarz powiedział, że bardzo dobrze się goi. Więc może u ciebie będzie tak samo. Kacha, przy tak małym stopniu byłoby dziwne jakby nie dały nic, zwłaszcza, że nie masz bocznego przyparcia, wtedy by raczej nie pomogły. Więc chyba powinnaś być dobrej myśli. Ale pewnie te zastrzyki będą do powtarzania. Ja planuje znów za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter tylko ze ja jakies tam juz porowanie mam:P a mialas spuchnietebardzo w tym 10 dniu??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad rzepką miałam taki flak, niemały zresztą, na cięciach też trochę opuchnięte i bardzo bolało przy dotyku. A wszystko było, wg lekarza, w najlepszym porządku:) No a wcześniej w sumie nic ci nie robili więc musiało inaczej wyglądać. Będzie ok, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... jak nie pomoze to sie bardzo zdziwie i stwierdze ze oni na artro chyba pomylili osoby... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie, ja dopiero się zdecydowałam na artro przy III st bo wcześniej było nieźle, długo wręcz dobrze. Jednych boli przy I st innych dopiero przy IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... a to jest najlepsze ze przy I/II mnie tak nie bolalo jak teraz przy I ;p a ja dzisiaj bylam na pierwszym zebraniu w nowej szkole i poznalam pare osob z nowej klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam...ale nie jestem optym,istycznie nastawiona;/ jedyny powod do radosci to ze nie bylo punkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo rechabilitacje w sesnie porzadnych obciazajacych chociaz troche cwiczen moge zaczac dopiero za 2 tygodnie:(( nie wspomne o tym ze na basen za 4 tygodnie a na rower za 6!!! :((( o siatke nawet nie spytalam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tym akurat nie jestem zdziwiona, no chyba że chcesz znowu zerwać więzadła... Czyli na razie nie będziesz jeździć na rehabilitację? Co jeszcze lekarz mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myslalam ze po 6 tygodniach bede smigac;/ szczerze mowiac;/ rechabilitacje zaczynam od poniedzialku:) a w klinice za 2 tygodnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 6 tyg. to ja się jeszcze za idealnie nie czułam... A jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie dzis dobita czuje:(( boli mnie kolano ale co sie dziwic jak mi je wszyscy "macali" i wymachiwali nim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zginali ci kolano? Mnie już samo dotknięcie w dniu zdjęcia szwów bolało strasznie. Dobrze, że nic mi nie zginali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze szybko nie będziesz. Wiem po sobie, mimo, iż miałam duuuużo mniej od ciebie robione. Ale mam nadzieję, że będziesz mieć szczęście i kiedyś będzie u ciebie choć tak dobrze jak u mnie. Co nie oznacza, że u mnie jest jak nowe. Czuję, że jest po przejściach. Zadowalająco, ale to już nie jest to samo co całkowicie zdrowe bez przejść. Ja po 6 tygodniach serio odczuwałam taki specyficzny ból przy obciążaniu( wcześniej tak nie czułam) i chyba coś po 3 miesiącach byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×