Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no mam nadzieje ze mnie sie szybciej zagoi bo jesli chodzi o rany pooperacyjne to wszyscy sie dziwili ze tak ladnie mam to zagojone :) tylko wczoraj to troche spapralam ale juz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo przez 9 dni nie kapalam tych blizn w wodzie ale wczoraj postanowilam je wymyc:P i rano jak wstalam to mialam zaropiale;/ ale wycisnela mi pielegniarka ta rope i juz jest ok :) odkarzone i cacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłaś je wymyć??????????????????????? Chyba kompletnie zatraciłaś rozum:D:D:D Dobra, uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mialam brudne z tego pomaranczowego:) hehe dobrze ze to sie tylko tak skonczylo:P ja tez zaraz uciekam bo na grilla ide:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja normalnie ze szwami na nodze bralam prysznic i mi nic nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kacha:) ja tez zawsze normlanie je moczylam ale teraz mi nie powiedzieli ze moge bo nie bylam tam na zmianie ale sama sobie pozwolilam i sie doigralam:P bylam w szoku rano najpierw ze mnie boli a potem jak otworzylam opatrunek to jeszcze wiekszy szok:P dostalam super ksiazeczke z cw moge wam cos polecic;P co prawda pisze ze to cwiczenia po rekonstrukcji ACL ale chyba dow syztkich sie nadaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... mi tak jakby troszke jeden szew ropial ale tylko troszeczke tyle co nic :) a tam w tej ksiazeczce masz cwiczenia jakies czy co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to fajnie masz :D ale ja chyba narazie nie potrzebuje zadnych cwiczen... chociaz przydaloby sie na czworoglowe bo te mi sie bardzo nudza ale i tak ich ostatnio nie bardzo cwicze ;p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodstalam jeszcze taka kartke i tam pisze wszystkie zabiegi i cw jakie moge wykonywac:) i co w ktorym tygodniu:) dobra ja lece sie szykowac na tego grilla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u was tez tak leje?? masakra;/ w sumie i tak nic innego bym nie robila ale jakos wole slonce:) jak stawy przy tej pogodzie?? moje kolano o dziwo dobrze:) zostalam dzis sama w domu bo moi pojechali na wczasy mam nadzieje ze jakos sobie poradze bo szczerze mowiac troche sie boje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kolano beznadziejnie, nie mogłam wczoraj zasnąć bo tak mnie bolało, dziś mam dodatkowo 2 kolano i biodro :/ nie wiem czy to przez pogode, bo niestety przy ładnej też miewam takie odjazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze nie pada... ale chyba sie na to zapowiada... :) a takto moje kolana dobrze :) nawet nie bola... :) jejciu... jak ja dawno mowilam ze mnie kolano nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... zgielam zabardzo kolano i mnie teraz zaczelo bolec... :/ ale nie jest to taki bol jak przed artro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolano zablokowane ok 15 stopni i nie moge wyprostowac;/ a zgiac do 60 tez nie dam rady:( gdzies z 45 moze mam albo i mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno 6 tyg ale wiesz to zalezy od zgiecia i wogole od stanu kolana...nie spie w niej bo mi niewygodnie przeciuez w nocy i tak nic sobie nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... no nie wiadomo... ja w nocy jak jeszcze nie moglam po artro zginac nogi przez przypadek zgielam prawie do konca to myslalam ze padne z bolu :P albo kiedys uderzylam sie w glowe i o sciane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, w nocy mogą paść ciekawe odruchy niekontrolowane...więc kto jak jest bezpieczniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, jakoś specjalnie je wymęczyłaś?? Dziś pewnie już jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak jest przecież ciągle bardzo świeże. Więc się nie bój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×