Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Do wesela faktycznie mało czasu... Ale może akurat będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie pójście miałam na myśli:)...takich cudów raczej nie ma się co spodziewać. A w jakim stopniu, na dzień dzisiejszy odczuwasz poprawę w porównaniu do dnia po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem trudno powiedziec;/ napewno jest lepiej bo jakies tam zgiecie mam i juz sie wszytko podgoilo wiec tak bardzo nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to powinno cię pocieszać bardzo. Z każdym tygodniem musi być lepiej. Myśl jak było a jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie:) od poniedzialku mam rehabilitacje wiec juz powinno bardzo szybko pojsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, aczkolwiek fizjologii się nie przeskoczy:) Od pon. masz ćwiczenia czy te wszystkie zabiegi fizykoterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zabiegi jakies:( do 17 mam nie cwiczyc nic pozatym co mi zadali a 17 beda juz wlaczone cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez ide do ogrodu jakas ksiazke poczytac;) troche swiezego powietrza dobrze mi zrobi:P hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak probuje rozruszac chcoiaz troche to kolano to mnie ciagna te miejsaca gdzie byly szwy;/ wczesniej tez mnie ciaglo ale myslalam ze to pzrez szwy;/ mam wrazenie ze mi te blizny pekna:/ tez tak mialyscie??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie tego nie przypominam z poprzednich artroksopii ale moze dlategi ze teraz blizny sa wieksze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mi sie wydawało, że 2 to standard, bo 1 mogą co najwyżej wprowadzić kamere, ale np. trudno tym chyba dotknąć chrząstki :P w każdym razie ja mam 1 i mam nadzieje jedyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tobie tylko kamere wprowadzali;) mialas zniecuzlenie w kregi to powinnas wiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ortopeda twierdził, że dotykał tej chrząstki a ja tam nie widziałam nic czym mógłby to zrobić hehehe, w końcu oglądałam to widowisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy rekonstrukcji miałabyś jeszcze efekty akustyczne, bo używają wiertarki hehe a na płytce sie nie nagra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była wiertarka jak wiercili chrząstkę. Też nie pamiętam czy blizny mnie ciągły czy nie. Chyba nie. Megusia, jedno cięcie?????? Pierwsze słyszę. Też myślałam, że dwa to standard:D A kolano lepiej coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam ketonal, po którym rozbolał mnie dodatkowo żołądek, ale kolano troche puściło, mogłoby jeszcze troche to byłabym prawie zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do końca pomógł, bo dalej mnie boli, ale teraz w granicach mojej tolerancji i ból ogranicza się do kolana a nie jak przedtem do połowy uda, a to juz duży sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
73/100 pkt biologia, 75/100 chemia, jestem zadowolona ale na medycyne na pewno zabraknie, czekam jeszcze na oficjalne wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×