Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

borsukowa

Łysienie... i przestroga dla ludzi z tym problemem

Polecane posty

Witam serdecznie Chciałam tutaj przestrzec ludzi zmagających się z problemem wypadających włosów przed oszukańczymi praktykami stosowanymi przez gabinety dermatologiczne i m.in. przez stoplysieniu.pl Podają oni na stronie zaprzyjaźnione gabinety dermatologiczne - reklamują je, twierdząc, że tam można uzyskać darmowe porady odnośnie łysienia. Dzwonicie sobie, pytacie, czy porada jest darmowa i słyszycie odpowiedź twierdzącą. Rejestrujecie się, pytacie ponownie, czy wizytya i konsultacja jest darmowa: Tak - jest darmowa, jedynie w przypadku podjęcia leczenia i zabiegów trzeba za nie zapłacić... Idziecie na 15-minutową wizytę. Lekarka mówi Wam, że w zasadzie to ona nie jest zwolenniczką leczenia łysienia. Lepiej nauczyć się je akceptować i z nim żyć (i taniej)... Dodaje żartobliwie, że jej mąż jest łysy i ani jemu ani jej to nie przeszkadza... po czym jak już chcecie wychodzić mówi, że należy się 100 zł!!!!!!!!!! Za 15-minutową rozmowę, w której NIC nie pomogła - jedynie powiedziała, że należy nauczyć się z tym żyć i w dodaktu rozmowę, która miała być DARMOWA!!!! Jak potem tłumaczyła Pani doktor, jedynie w przypadku zakupu serii zabiegów konsultacje są darmowe... Mowa tu o Gab.Dermatologicznym na ul. Wileńskiej 1 w Raciborzu (dr Anna Pawełczyk-Pala) NIE POLECAM!!!! ZA ŻADNE SKARBY!!!! Przypuszczam, że adresy innych gabinetów podanych na stoplysieniu.pl to również gabinety gdzie zdrziera się z ludzi ostatnie grosze... Przestrzegam przed takimi lekarzami!!!!!!!!!!!!! a szczególnie przed tym w Raciborzu. A teraz jeśli ktoś ma inne namiary na praktyczne porady odnośnie problemu łysienia, to czekam na Wasze rady i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaks
Uuu, ta Twoja Pani doktor to naprawdę skąpa.. Nic nie pomogła a pieniądze chce, ehh.. Znalazłem w sieci dobre info na temat łysienia, mam nadzieję że Ci się przyda : www.handsomemen.pl/wlosy,lysienie,lysienie_u_mezczyzn.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×