Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana....

żywy towar

Polecane posty

Gość zszokowana....

oglądaliście wczoraj na jedynce film "Żywy towar"? O dziewczynach co chciały wyjechac żeby zarobić, a zostały sprzedane do domu publicznego? Ja oglądałam wczoraj pierwszy odcinek i przeżyłam szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogladalam ale sie
domyslam co spowodowalo Twoj szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana....
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia 1981.01.01
to polski film...ja kojarze ale rosyjski jak dwie pojechały jedna była matka a druga miala brata chorego i chyba wyjechały do anglii to ten film.>???? ale to był dokumentaly..na którym programie go ogladałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana....
film był na 1 Pochodzące z Mołdawii siostry Elena i Vara pracują w fabryce, mieszkają z matką, która zajmuje się domem i opiekuje kilkumiesięcznym Saszą, synem Eleny. Gdy nadarza się okazja wyjazdu do Londynu, nie wahają się. Towarzyszy im Alex, chłopak Vary, który zorganizował wyprawę. Wkrótce jednak obie zostają sprzedane gangowi handlarzy żywym towarem i tracą paszporty. Są upokarzane, bite i gwałcone. Muszą się poddać woli właściciela albo wybrać śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana....
film brytyjsko/kanadyjski kryminalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia 1981.01.01
ty juz kumam zaraz zobacze na program dzieki .No szok to jest zycie nie ufac nikomu naiwnosc kobiet ale co jak jest taka bieda to co miały zrobic ... a ja widziałam taki program dokumentalny jak mąz szukał zone (ukrainiec) zona wyjechała do pracy za granice i tez była przetzymywana w burdelu gwałcona była tam ponad 2 lata tracił nadzieje facet ze ja znajdzie ,jezdził szukał po ulicach tam gdzie prostytutki stoja bo tez była na ulicy ,pilnowali ich ,wynajoł dedektywa i znalazł ja gdzie przebywa ona a ten jej mąz podał sie za alfonsa i wykupił ja szok! i co rozwalili szajke ale najpierw ja zabrał daleko zeby zemsty nie było i ile dostali łajdacy.???!!! kurwa pół roku w zawieszeniu !!!to był szok dla nich smiał sie facet ona musiała zeznawac stres ,powracajacy koszmar a ze facet nigdy nie był notowany dobra papuga i tylko ona zeznawała to nic mu nie zrobili ... ja bym za jaja go powiesiała drania !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana....
Historia o której jest film,jest taka jak nieraz opisują w gazetach. Dla mnie to jest niepojęte,jak można żerować w taki sposób na ludzkiej naiwności. Wczoraj taka jedna scena z filmu mnie powalił,jak dziewczyny prawie półnagie stały pod jakimś murem, a sutenarzy je oglądali, jak na targu zwierzęta i jak im się jakaś spodobała to po zapłaceniu w samochód i do następnego burdelu. W środę bedzie 2odcinek.poniżej to coma w nim być: Siostry zostają rozdzielone w Anglii. Ranna Elena trafia do szpitala, a stamtąd do schroniska dla młodych kobiet, które są ofiarami handlarzy żywym towarem. Może czuć się bezpieczna, ale nie zaznaje spokoju. Przed bramą wciąż czyhają bezwzględni i żądni odwetu sutenerzy. Grożą, że zemszczą się na jednej z przetrzymywanych dziewcząt. Elena postanawia odnaleźć siostrę. Podejrzewa, że ona mogła trafić do jednego z klubów nocnych w londyńskiej dzielnicy Soho. Elena wymyka się ze schroniska, dobrowolnie oddając się w ręce sutenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×