Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slicznotka

originalna perfuma

Polecane posty

Gość slicznotka

kupywalam do tej pory perfume z awonu - teraz chcialabym cos zmienic, poradzcie prosze jakas fajnom rozlewnie perfumow w Warszawie. Ale takich originalnych, plis! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
perfuma to taki zapach w plynie. No sory, nie wiedzialam ze ktos morze nie wiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol lol
:D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalne perfumy
uczmy się na błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
no to w kturej rozlewni moge nabyc oryginalne perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalne perfumy
"w której" -uczmy się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
no to w której rozlewni nabede oryginalne perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol lol
no i koniecznie FAJNĄ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty na pewno jesteś Polką
???????????????? Wybacz, że pytam, ale ktoś, kto pisze: perfume, kupywałam, originalna, fajnom, perfumów jest albo obcokrajowcem, albo systematycznie chodził na wagary w szkole podstawowej, albo robi sobie jaja. Do której grupy należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
nie rozumiem, duzo osub na kafeteri tak pisze jak ja i nikt sie ich nei czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol lol
opcja 3 - prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
jest jeszcze opcja 4 i 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol lol
jakie to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że nie perfum
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
Suchaj, we Warszawie to ja nie wiem. Ale w Łodzi, a właściwie pod Łodziom jezd centrum roskoszy wszelakich czyli Ptak i Polros. Tam kupisz originalnom perfume wszystkich firm światowych (nawet tusze do żens Lui Witona majom). Morze razem pojadziemy na szoping???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
super slicznota - ja nie chcem podrubek, jakis szajskich witonow, ja chce oryginalne perfumy zakupic w jakiejs rozlewni porzadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
Oj no to nie wiem. Ale originalnie to mie ze Parisem sie kojarzom. Chyba rze chcesz takie niskobudrzetowe- rozlewnie som w karzdym chipermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
no i nikt mi nie podpowie :( jak nas tak uwielbiasz to podpowiedz gdzie mogem nabyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
Dziefcze- my tesz Cie kochamy 😘 Slicznotka, napisz Ty mie kochana, o jakom Ci siem perfume dokładnie roschodzi. Takie chaj-lajf-owe Szanel czy Guczi, czy takie ze Awonu. Napisz plis, to morze cos tugeder razem cuzamen do kupy wymyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiurauam
siem ze smiehu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnkaaaa
jerzeli poszukójesz orginalnej perfómy to radze zajżeć do takiego litl sklepiku jakim jest sephora. Rzycze pwoodzenia w szókaniu i owocowych zakupuf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
No ale to rozlewnia miała być. Nie tak, rze se idziesz do Sefory i pokazujonc tszycentymetrowym tipsem (ja takie na pszykład mam) muwisz do pani seforowej: "Tom perfume proszem". Nie moja droga, nie o to siem roschodzi. To ma być rozlewnia, z czystom naturalnom perfumom, ino tylko nie wiem z jakiej pułki i pszedziału cenowego. Czekam asz Ślicznotka sprecyzuje. Buziaki, łit law 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Pierwszorzedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politycznie nieugruntowana
a ja lubie jesc winogron. Perfum przy tym mam znakomity, rozlany prosto ze rozlewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnkaaaa
Nom to mam pomysła! Jerzeli chcesz perfóme z roslewni... To...to...to... ufaga...! Kóp se grochu zamknij siem w małym pomierzczeniu i będziesz miała duuuurzom roslewnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie chcem perfumy szanel - poza tym pisze sie Chanel a nie Szanel. Bardziej myslalam o jakims slodkim zapachu w stylu Paris Hilton. Czaicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
No dlaczemu nie Sznel? Jak robie szoping na Ptaku, to fszystkie moje pszyjaciułki z exluzywnych chal wiedzom o co mie chodzi, i one tesz tak piszom. Eniłej. Słotki zapach powiadasz... Eskada moja droga, onli Eskada. Takie tam Paradajsy Pink, Rokin Rio, Sex on Ibiza, Krejzi sexi Czajna Tałn. Som bardzo słotkie. A łucki Polmos jezd fajnom rozlewniom, aczkolwiek napojuf wyskokowych. Nie wiem czy słotkich tesz. Ciekawe czy majom drinki z palemkom, musze wyczaić. Buziaki, słit kissy, pa, pa! PS. Aha, skoro jusz jezdeśmy pszyjaciułmi, napiszcie mie kochani w co bym siem mogła ubrać bo ide dzisiej wieczorem na balety. Mam figóre takom jak Paris Hilton, ino tylko mam czarne włosy, muwiom na mnie Londyn Szeraton. Pa, pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×