Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mantis

9 lipca obrona ...28 lipca slub o

Polecane posty

ale mi sie wszytskiego nazbieralo, chodze cala zdenewowana obrone mam w pon, wiem, ze podobno nie ma sie czym martwic, ale jakos to do mnie nie przemawiam:P o przygotowaniach do sluvu i weselea na razie musialam zapomniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Ja też miałam niedawno obronę , a ślub w sierpniu. Bez przesady, da radę to pogodzić. I tak większość ślubnych spraw załatwia się na długo naprzód. A obrona wierz mi, to jeden z najprzyjemniejszych egzaminów w życiu człowieka ;) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D tez sie przeprowadzam z Lodzi do Slupska i tez czeka mnie remont mieszkania:) na szczescie nie jakis duzy i powazny:) najgorzej bedzie przetransportowac moje dwa kociaki, ktore nie znosza takich samochodowych podrozy:P musze chyba uzyc waleriany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty \"Papierowe Nozyczki\" gdzie sie przeprowadzasz i skad?:) do obrony sie stresuje, bo mam strasznie duzo materialow do przygotowania, razem mam 182 pytania, z ktorych bede losowac jedno pyt z marketingu, a drugie z UE, strasznie tego duzo, i czesc rzeczy zrobilam troche tak niedokladnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Magistrzy dziękują i życzą powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, wlasnie wterynarz mi poradzil albo waleriane:p z tym , ze nie dajesz im doustnie tylko kilka kropel w miejsca, gdzie beda spaly, czyli jednym slowem caly samochod:D:D:p albo wlasnie jakas tabletke, zeby przespaly czesc podrozy, ael chyba zdecydujemy sie na tabletki, zeby sie nie stresowaly w trakcie tak dlugiej jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze chodzilo wlasnie o ten efekt- odciagniecia ich uwagi;):D na dzis juz chyba koncze nauke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie
wczoraj się obrnomlam:)łatwo nie było...ale już po....stres jeszcze mnie trzyma.Pozdrówka dla wszystkich broniących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uczylam sie w studium hotelarstwa byla dziewczyna, ktora w sobote przyszla normalnie na egzaminy (sesja) a po poludniu miala ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no naleze do klubu;):p bylo sympatycznie, ale nerwow tez troche zjadlam;) trafilam szczesliwie w dobre pytania, pytanie z pracy tez bylo ok:) takze nie dalam plamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantis - Gratuluję Pani Magister :) My ślubujemy w sierpniu a obronę miałam kilka dni temu. Też bałam się, że obrona wypadnie mi przed samym ślubem, bo promotor przekładała ją ciągle na późniejszy termin. No ale się udało i jestem już po obronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jak ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam obronę 20 lipca
a ślub 28 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...goscie bywaja upierdliwi;) u mnie co prawda na razie\" bez gadania\";) dzis dotarly do mnie dekoracje na stol:) sliczne male drzewka, potem dam je na pamiatke wybranym gosciom:p widze, ze wiecej osob ma podobna sytuacje, ale w zasadzie to fajnie uczucie:p czlowiek jak ma wiecej obowiazkow, to jakos bardziej sie angazuje i nagle znajduje na wszystko wiecej czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×