Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość tupac amaru
O kurwa cipki o ile ładne jesteście to w czym problem? Ja brzydka jestem, faceci się mnie brzydzą - w sumie nic dziwnego, sama siebie się brzydzę. Zazdroszczę wam, ja pierdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakiegoś faceta sprawka pewnie jest.. poznałaś kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Zaraz Lingerka pociągniemy za język, to się przyzna. Będzie musiała.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, Dekuś--->nie mam się do czego przyznawać. Powiedziałam już wszystko jak na spowiedzi :D Jedyne, czego można mi pogratulować, to optymizmu. To cały sekret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
No to gratulujemy. Optymizmu, też.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to bardzo ciekawe, że mój dobry nastrój, kojarzony jest z pojawieniem się mężczyzny. Nic bardziej mylnego, Drogie Panie! Mój nastrój nie jest i nie będzie uzależniony od żadnego faceta :D Czuję się cudownie, bo świat wokół mnie jest piękny i nauczyłam się to dostrzegać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Też się cieszę. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Dobranoc.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratuję swój topik :D Justyś, napisałam do Ciebie na @ kilka słów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziundzia max
linger nie wiedziałem że jesteś kobietą... a fe! inaczej sam bym cię chętnie nagwintował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
OyE, właśnie tak.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaga
Siedź w domku a znajdą cię tak mawiała moja sp. babcia i ja tak męża poznałam, przyprowadził mi go pod dom znajomy no i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica moja bacia podobnie mawia:D:) ale ostatnio jak ja widzialam , to powiedziala tak w zartach w sumie zebym szukala sobi facea:D dokladnie tak powiedziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG5425301
ja mysle ze na meczu pilki noznej.. czasami przychodzi i po 20 tysiecy facetow.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżająych się Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie ode mnie najserdeczniejsze życzenia :D Życzę Wam spokoju, wspaniałej rodzinnej atmosfery podczas tych szczególnych dni i mnoooooostwo uśmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tego to koniecznie ;) Seciu, jutro napiszę Ci mailika, mogę tylko powiedzieć wstępnie, że moje zamierzenia się powiodły (to, o czym wczoraj wspominalam). Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho Ho Ho Wesołych Świąt :D :classic_cool: Zdrowych, szczęśliwych i pogodnych :) Spędzonych z rodziną i bliskimi :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ads0
uu jakos mniej piszecie, juz poznajdowalyscie fajnych chlopakow? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
niektore pewnie popoznawaly ;) dawno mnie tu nie bylo, wiec sie przywitam 🖐️ i przy okazji dla wszsytkich wesolych Swiat 🌻 pewnie mnie nie pamietacie, ale wazne, ze ja pamietam ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×