Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość little_bad_girl

********Co myślicie o szaponach, odżywkach i maseczkach MATRIX *********

Polecane posty

Gość little_bad_girl

Co myślicie o szaponach, odżywkach i maseczkach MATRIX?????/ Ja mam zamiar sobie kupić bo słyszałam, że są dobre> A co wy o tym sądzicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam odżywkę wygładzającą (taka pomarańczowa butelka), bo poleciła mi ją koleżanka. U niej rzeczywiście ten kosmetyk powodował, że nie musiała używać prostownicy, a włoski były idealnie gładkie i prościutkie. Ale u mnie niestety nie. Mam naturalne jakby \"fale\". Tzn nie loki, ale włosy falują. I ta odżywka nie robi żadnej różnicy w porównaniu do zwykłych kosmetyków. Żałuję tych 30zł... Widocznie cudów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki22
sa dobre, ale biolage lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ja jakoś nie tak używam tej odżywki (też pomarańczowa), ale muszę bardzo długo spłukiwać włosy. W przeciwnym razie mam takie lepkie... No i nie mogę wycisnąć tej odżywki z butelki. Też tak macie czy tylko mnie trafiło się takie felerne opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-ga...
dla mnie super, uzywam maski nawilzajaco-odzywczej z pomaranczowej serii. Wlosy sa miekkie i bardziej sprezyste. Dobre tez jest mleczko podkreslajace loki z zielonej serii. Teraz chce kupic niebieska serie a konkretnie spray podnoszacy wlosy u nasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak reszta serii ale ja zakupilam sobie zel Matrixa super mocny- nie polecam takiego szajsu jeszce w zyciu nie mialam, potwornie sie kruszy, po 3 godzinach mam biala glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×