Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ normalnie ogluchlam na jedno ucho bladz,trza mi przepchac chyba pestka sprawdzalas to swieto kwiatow???? Hugo sto lat laska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo, ode mnie tez 🌻❤️🌻 a ze laska jestes to jzu wiem bom cie na FB podejzala ;) :p Pepunia, Ciebie tez!!!! to swietnie ta przygoda ibizowska wygladala!!! Pudelko, a ja juz myslalam ze jakias znajomosc bedziesz na urlopie zawierac ;) :D:D:D dzisiaj mam bardzo poniedzialkowy dzien :o glowy nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :) Hugo zdrowka, szczescia i pieniadzorow :) 🌻🌻🌻👄 co tam laski u Was slychac? ;) Ciastek melduj jak dieta ;) ja mam kociol ostatnio no ale co zrobic.. zycie.. ;) mame wiezlismy na urlop w gory kolo czorsztyna wiec kawal drogi nocowalismy w krakowie ot nasza rozrywka ;) a tak praca, dom, praca, dom, praca, dom.... w nocy z niedzieli na poniedzialek przeszla taka burza u nas ze jak zyje to takiej nie widzialam na niebie blysk za blyskiem a halas.. szok drzewa powyrywalo pradu przez pol nocy w miescie nie bylo a jak sie zaczela to zerwalam sie na rowne nogi bo okna mialam pootwierane wiec sie przeciag zrobil :) nie wiem jak Wy ale ja juz powoli czuje, ze jesien idzie jakos tak zimno juz sie robi i w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dzieki kochane ze jeszcze o mnie pamietcie😘dziekuje ze zyczenia i za wszystkie maile:)odp w miare mozliwosci-czasem z lekkim opoznieniem-ale zagladam 1-2 razy w tygodniu na kompa:Ojeszcze troche i bede miala jeden dzien wolnego to postaram sie czesciej zagladac Niewiem co u Was slychac-niemam czsu poczytac:( Ostatnio przesladuje mnie pech:Przecielam palca na maszynie do krojenia miesa:O przemoklam na sucha nitke podczas jezdzenia na roworze-od tego zlapalam zatoki:P pol glowy mi zablokowalo-boli oko;ucho;szyja itd a zeby bylo tego wszystkiego malo to jeszcze dzis spadlam ze schodow:Pmialam adidasy i na dworze lalo wiec buty sliskie i spadlam z wysokosci 5 stopnia:P chodze chora,poobijana i przemeczona ... to tak w skrocie co u mnie hihi Buziaki dla wszystkich😘Dea jak mnie znalazlas na fb to wyslij zaproszenie do kontaktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka czego straszysz? :D Hugo no w koncu sie pojawilas :) uwazaj na siebie!!! i zdrowiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka diete trzymam, a jak chce dojsc do 68kg a jeszcze tylko 4kg mi brakuje ;) moja mala jedzie do domu wlasnie,kurde od rana mamy nerwa bo jada kamionetka(moja siostra chciala od razu wracac a kamionetka w sobote jest i popoludniu odjezdza) a tu zonk facio na 2 dni przed odjazdem mowi ze on nie wraca do Pl,tak sie wkurwilim ze masakra,no i moja siora wraca w niedziele autokarem,nie koniec perypetii ,dzis kamionetka miala byc ok 7 rano i je odebrac ,zjawil sie ok 9h ja dzis w pracy do 12h to chodzilam cala roztrzesiona jakas ,dopiero pozniej mi przeszlo,jeszcze granicy nie przekroczyli gdzies przed Poznaniem sa,gdybysmy wiedzieli ze nie bedzie wracal w sobote,to bysmy sie nie bawili w kamionetki tylko autokar bo i tak wyszlo ze wraca autokarem,,no ale oby tylko dobrze dojechaly.... a dzis szalony dzien,bo zakupy itp.malej w niedziele urodziny ,w poniedzialek R ;),jak byla kasa na koncie to teraz puchiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-kupilismy jej PSP Go (mam wyrzuty sumienia teraz ze moze za bardzo przecholowalismy) a no i dzis lozko do sypilani odebralismy,jak zrobie foty to posle pestka swietnie (odnosnie @) moze akurat wam sie uda ,chata fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jakos spanie mi nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oooj jakos belgijskie powietrze wam nie sluzy skoro spac nie mozecie :) kurde u nas sie bardzo ochlodzilo,jeszcze tydzien temu bylo o 20stopni wiecej a dzis?14st. mamy i deszcz,ktory przerwal nam malowanie domu :( jutro mam gosci....to ta inspekcja...wiec ide sterylizowac dom hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ noooo dzieci do szkoly a ja na drugim roku wiec tez musze...ale chyba od pazdziernika,albio pod koniec wrzesnia najgorsze jest to ze mialam na wakacjach bapisac projekt i zapomnialam....teraz sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a my jeszcze tydzień laby ;) znaczy się dzieci bo do pracy trzeba zaiwaniać :o ale właśnie gości trza było dziś odstawić na samolot z racji końca wakacji w Pl :( od 4 rano dziś na nogach , ale pogoda piękna to wykorzystaliśmy i nie wracaliśmy prosto z lotniska do domu myślę że powoli w tym tygodniu nadrobię wiadomości na topiku :) na razie padam na twarz a jeszcze kartkę mam do zrobienia na jutero do szybkiego w takim wypadku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj ja buuuuuuuuuu uuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo zaczelo sie moj maly pierwszoklasista jako ze niby nadpobudliwe dziecko dzis byl bardzo grzeczny,ale to tylko 2 godezinki niecale bylo....zobaczymy jak bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Widze ze tu teraz moda na straszenie;) ja o tej porzeto juz spie:P chociaz w sobote bylam na houza palooza:D spalam az 2 godziny i trzeba bylo sklep otwierac hihih Pierwszy dzien szkoly za nami:D jeszcze 10m-cy i znow beda wakacje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) to ja postrasze z rana uuuuuuuuuuuuuu :P;):D i znowu sie zaczyna ;) wiecie co.. z jednej strony to ja juz sie ciesze, ze jesien idzie ;) wiecej czasu jakby mi sie juz zrobilo a Wam? pochwale sie ;) w poniedzialek przywiezli nam wszystkie sprzety agd do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×