Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) coś mi czasu ciągle brak doczytałam co się u kazdej z was działo przez ten czas w Swornych było super,Izzy trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej afganów,Alma ostatnie bo podczas biegu za wabikiem dziewczyna musiała załatwić pilną sprawę,mianowicie koopę :D w zeszłym roku nabijałam się,bo koleżanka co ma salukę min dostała drewniane składane krzesełko więc w myśl zasady - dziadek sie śmiał i to samo miał,w tym roku ja też dostałam takie krzesełko szkoda,że nie mam krowy - nadało by się do dojenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Izunia no to gratuluje :D drewnianego krzeselka rozniez ;) moze na wedkowanie by sie przydalo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) a ja powiem tak - weekend się zbliża i znowu psy na wystawę trzeba robić...... a nie chce mi się okrutnie :O dobrze,że pogoda się poprawia a propo krzesełka- może i by się nadało na ryby,ale tam po kilka godzin się siedzi,a ono z drewna wiec twarde,już lepsze by były te składane z materiału z oparciem........takie mam na wystawy właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuu spac nie moge nie ma to jak sie obudzic w srodku nocy z bolu przez @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) chwalę sie!!! Izzy,złoto,najlepsza suka w rasie CWC i CACIB :D Alma,złoto i CWC kocham Kraków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis mojego malego byly urodzinki wiec mialam kupe 7lstkow i nie tylko Izunia gratulacje slota :) dziewczyny sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ;) Martoszka 🌻 najlepszego dla synka :) Izunia gratuluje 🌻 :) masz zlote dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj Martoszka dla Mata :D Izunia gratulejszyyynn :D:D Didu mi plaka w szkole , zas ta sama grajka jak rok temu :( Gabi juz nie przychodzi na obiady do doma , i zapisalam ja do szkoly muzycznej ... hahhaah niech se wypelnia czas :D a ja ciagle zakrecona ... jakas ..;) chyba wyladuje gdzies z wytlaczance bez klamek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mialo byc oczywiscie zlota a nie slota ale wiadomo o co chodzi kurde moja starsza dostala dzis rano pierwszy raz @ i malo sie nie spoznilysmy do szkoly,bo bylo juz na serio przyklejanie podpaski aze ubrala sie w leginsy to byl z lekka problem i tak sie nie przebrala...co zwykle robi 3 razy zanim wyjdziemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Martoszka to dzieci ci dorośleją ;) wszystkiego naj dla synka z okazji urodzin!! a z córy zrobiła się mała kobietka! pewnie jak wróci ze szkoły to jakoś to uczcicie po damsku :) Pestka mały potrzebuje czasu widać aby się przyzwyczaić,a szkoła muzyczna dla Gabi bardzo fajny pomysł! ślicznie dziękuję za gratulacje zwycięztwa Izzy cieszą mnie bardzo,ale chyba bardziej Almetkowe jednak - półtora roku temu nikt jej nie chciał,była wycofana,skołtuniona.....a teraz ta niechciana Alma wygrywa na wystawach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu a czemu wczesniej nie widzialam posta pestki?jakies czary? uuuj widze ze Dawid na upadki i wzloty,moze ma oktes buntu albo temu ze po weekendzie to placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wspominalas ze po wakacjach niezle poszedl atu po weekendzioe coscik chyba nie bardzo eee poszla do kolezanek,chyba z nimi uczcila haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z trudem dzis do pracy dotarlam bo metro cholera strajkuje, nierozsadni ludzie! 😠 Izunia, gratulacje zlotych wspanialych dziewczyn!!! No i masz racje, bardzo ciesza rezultaty Almy, musi sie czuc bardzo kochana przez was ze tak wam rozkwitla! Martoszka, oj no to twoj M bedzie mial teraz dwie hormonalne baby w domu ;) nie wiem czy gratulowac twojej corze, bo dla mnie @ to jednak udreka .... Pestka, a szkola inna? klasa? moze kwestia czasu? a moze jakas rozmowa ze szkolnym psychologiem by pomogla? Dzieci czasami trudno zrozumiec ... :o moja Duza obgryza paznokcie, i nie mam pojecia dlaczego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam do normalnego stanu - nic mi się nie chce :( Izunia gratuluje :) Pestka może trzeba go trochę przetrzymać , w koncu znów się przyzwyczai Martoszka też nie wiem czy to dobrze czy to źle :P kurde, koszty utrzymania corki rosną ;) ja czasami do szafki zaglądałam a tu "surprajz" brak podpasek :P no bo laska zapomniala powiedziec ze zuzyla ;) juz teraz za hurtownie artykulow higienicznych moge robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa pudelko dobre .... :D przede mna to jeszcze :D nie wiem czemu maly tak to przezywa .. taki jakis strasznie wrazliwy jest jak musi tam isc ... mowi , ze ciagle ktos bije , popycha itp ... widzialam , ze dzieci sie przepychaja albo lataja jak szalone ... On potrafi zaplakac sie a kiedy pani go wezmie ( a ja se podgladam ukradkiem) to on juz nie placze .. takie chyba jego widzimisie , ze moze go jednak zabiore do domu heeh Pani mowi , ze w klasie jest ok , ze sie bawi itp .. trza znow czasu az zatrybi Dea ahahaaha moj by chyba jeszcze bardziej osiwial :D albo i osiwieje jak beda 2 chodzace wkurzajace baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciachalam wlosy fotem nie bedzie bo nic sie nie zmienilo :D tj stracilam z 20 cm ale ze wczesniej byly pocieniowane to zostaly wyrownane do najkrotszych i na pierwszy rzut oka z przodu nic nie widac :P z tylu za to nie ma czego czesac :( ;) Pestka moze on sobie tak sprawdza ile mama wytrzyma? ale jak wytrzymasz to juz bedzie git i proby przestana byc robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudełko to się nie będziesz "kołtunić" z tyłu ;) ja też musze się wybrać do fryzjera,bo moje włosy mają juz długość krytyczną dla mnie czyli "do stanika" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu pudelko a mialas takie dlugie ale kazda zmiana jest dobra,zeby lepiej sie czuc ja musze tez isc do fryca pomalowac z lekka bo juz jakies odrosty widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudedlo .. moze moze ... :) ja choduje wlochy a one obcinaja no .... nie chca mi jakos roznac szybko :(( no i nie ma jak to zas od nowa .. pare dni w szkole Gabi juz rzygala cala noc ... Dawida tez bolal brzuch wczoraj ... pierdole no a tak juz bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie znow przyplatalo u was Pestka? ja natomist zcieniowalam wlosy i troszke zaluje bo wiecej roboty rano z czesaniem bo mi odstaja we wszystkie strony :o a ja zapuszczam, chyba juz po raz ostatni w zyciu bo tak naprawde to wole sie w bardzo krotkich ... u mnie ciagle powodz ... Olka zabkuje jak jakas nawiedzona i przy ty jeszcze marudzi :o bidulka moja ..... ale niechze to juz sie skonczy! no, dobrego dnia kobiety! Nie czyń bliźniemu tego, co chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty. chudnie mi sie .... http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=54254c640a4fdfd00.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka moja tez przedwczoraj nie poszla do szkoly bo wymiotowala....taka jednodniowka :) i mi wlochy pomalu rosna oooj i ja pamietam moich dzieci zabkowanie....goraczke mieli i nie wiadomo bylo czy to przez zabki czy jakies chorobsko sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) wczoraj mój G wieczorem musiał coś załatwić,po kilku minutach od wyjścia dzwoni i pyta czy nasza fretka w domu jest?? no a gdzie ma być jak nie w domu?? a on,że przed domem po parkingu biega fretka i mało jej nie przejchał!! to ja buty na nogi,kutrkę i lecę!! na dworze ciemno.....latałam po parkingu i pod każdy samochód zagłądałam,przeczesałam trawnik i krzaczory......nie znalazłam :( u nas jest zrobina mała woliera i tam koty dostaja jedzenie,poszłam do tej woliery.....rozgarniam bluszcz i co widzę.....kota napuszonego i niezadowolonego,że mu w spaniu przeszkadzam,znaczy fretki tam nie ma szkoda mi zwierzątka,wiem ze blisko mnie mnie mieszka jedna,bo kiedyś widziałam jak jedna para szła z nią na smyczy....może im uciekła? mam drugą klatkę więc w razie gdyby udało się ją odłowić miałabym ją gdzie przetrzymać..... teraz mży deszcz,więc mała na pewno w jakimś kącie zaszyta śpi,ciekawe czy jeszcze ją zobaczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, ty ratowniczko! :) chudlo mi sie :( juz do 64,5 zjechalam ale ostatnio mam stresa i jem, jem, jem ... no i dzis rano znow 66. Ale spoko, w ciuchy wchodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×