Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Wpadłam pomachać 🖐️ jak się trzymacie mordki kochane? Kurcze ale tu dużo nowych osób, 70% nowych nicków nie znam ;) Buziole dla Wszystkich ode mnie i Michaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a grzywka jak to grzywka .. z racji ze mam loki na glowie i ciagle jej prostowanie hahaa i modlenie sie zeby niepadal deszcz jest chyba niemozliwe :D:D wiec zostaje przy swoim buuu a swoje mam braz przeca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ się topik zapodział na następnej stronie Pestka fajnie by Ci było w takich włosach ! no ale rzeczywiście szkoda niszczyć a mnie poniosło i mam ciemniejszy blond na głowie (jakiś tam ash blonde - chyba medium ash) a dziś jeszcze opier... na króciutko :P i tak mnie kusiło znów z brązem :P szkoda mi też było odcienia który wreszcie uzyskałam w blond więc poszłam w połowie :D Euforka mnie proszę takie foty na maila nawet bez pytania czy chcę ! Martoszka mam nadzieję że ze zdrowiem już lepiej ? Annnnnna buziole i dla Was! synuś Ci rośnie na super kawalera :) wiecie co , jesień już na dobre u mnie zimno strasznie , dziś nawet pada ciekawe jaka zima będzie ... chociaż polskiej zimy w tym roku też poczuję - jedziemy wreszcie na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dni mi jakoś za szybko uciekają.... kilka dni temu odbyłam z moim nocną wycieczkę ;) odnalazł się 4 miesięczny borzoj z hodowli mojej koleżanki,był na wsi (śmierdział strsznie oborą :( ) 80 km za Toruniem w pierwszej wersji miałam go do Poznania przywieźć i następnego dnia jechać z nim do koleżanki - Biskupice koło Częstochowy borzoja moglam najszybciej odebrać po 17,bo ludzie na pogrzeb szli ale mój stwierdził,że to bez sensu tak jeźdfzić w te i z powrotem i na pewno koleżanka się ucieszy jak szczeniaka odzyska dziś.....więc pojechaliśmy :) o 23.30 koleżanka trzymała w objeciach Ediego i ze szczęścia się popłakała my byliśmy w domu przed 4 rano :D widzę,że teraz nie tylko ja dumam co z włosami zrobić ;) po lecie końcówki miałam tak wysuszone,że bez żalu się pozbyłam kilku cm włosów,do tego chciałam ciemniejszy blond ale doszłam do wniosku,że chyba wole jednak ciut jaśniejsze niż perłowy beż u mnie jeszcze żadnego mrozu nia ma,poza tym na Wszystkich Świętych zapowiadają całkiem fajną pogodę,bo nawet do 15 stopni ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja to we wszystkich swietych bylo 15 :D a ja wlosy obciachalam po lecie najpierw tylko wyrownalam ale nie podobalo mi sie to je pocieniowac kazalam tak ze ledwo kitke zwiazuje :D ale jest ok :D a tak poza tym swieta niedlugo przyjda... w sklepach juz ozdoby swiateczne :P chyba pora zaczac wymyslac co komu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) chwalę się!!!! wczoraj na miedzynarodowej wystawie w Poznaniu Alma ukończyła championat Polski!!!! Ta Almetka,której półtora roku temu nikt nie chciał zaadoptować pokazała na co ją stać :D Zrobiła championat w jeden sezon wystawowy,do tego wczoraj dostała również Res CACIBa po interce,a to oznacza,że Res CACIB zamieni się w CACIB Ponieważ wczorajsza wystawa była o tytuł Zwycięzca Poski (za CACIBa) to Almę można uznać za V-ce Mistrza Polski Chyba w przyszłym roku bedę musiała troszkę za granicę z nimi pojeździć,bo obu do interchampiona brakuje po 2 CACIBy zagraniczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia szczere gratulacje,ale to ze Alma wyszla na tzw."ludzi"to tylko i wylacznie twoja zasluga...wielki szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nareszcie piątek ! Izunia gratulacje !!!! wymiatają Twoje dziewczyny :) mam dość ... jestem wykończona w pracy ostatnio trenowałam się na nowe stanowisko,zdążyłam się nauczyć zaledwie połowy ważnych rzeczy kiedy koleżanka się rozchorowała :/ przez ostatnie 2 i pół tygodnia to miałam trening-rzucona praktycznie na głęboką wodę i za zadanie dopilnowanie spraw za dwoje pracowników to cud że jeszcze żyję :O i że nie wyszłam stamtąd ani razu trzaskając drzwiami :p 8 godzin (a nawet i więcej jak trzeba było) stresu dziennie plus beznadziejna pogoda , zimno i ciemno i wysiadam :o weekendy zdecydowanie powinny mieć 4 pełne dni :P a w domu powinnam mieć swoje prywatne słońce , no..przynajmniej takie kieszonkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy 🖐️ gratulacje .; wspolczucia .. oj co tam jescze komu??? kuwa co sie dzieje z czasem?? ze tak ucieka?????? pudelko hahaha no mi tez brakuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wlasnie co sie dzieje a jesien to niby taki czas, ze czas zwalnia?!? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiadro czasu , ze trzy odstresowania i jakies 12 słońca... zaczynam popadać w nałogi ... z powodu stresu.... ale kg lecą w dół...przynajmniej ? ewentualnie zeświruję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja tez chce takie wiadro :D Eternity jakiego zes naloga sie dorobila? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity, no wlasnie, jakich nalogow sie nabylas? ja dwia wiadra poprosze i jakas ladna kiecke na wieczor panienski (niestety nie moj 😭 ) Pestka, swietny zapieprzacz ;) tez taki chce!!!!! leceeeee 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo jakie nalogi aaa??? ja przez brak czasu .. mniej pale hahaha bo nie mam kiedy .. to chyba dobrze :D:D z drugiej strony dobrze , ze czas zapinkala , szybciej bedzie lato :D:D albo przynajmniej wiosna hiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dla mnie brak czasu to więcej stresu - zaczęłam znów palić , wypijam więcej kawy że o czekoladzie nie wspomnę :P wszystko oczywiście na przerwach w pracy (czekoladę nawet przy biurku :P ) w biurze mamy dyżurną słodką szufladę którą co chwilę ktoś zapełnia i dość szybko ta szuflada się opróżnia ot i to moje nałogi ... aż dziwne że od tych wszystkich słodkości kg mi nie przybywa taaaaaaaa lato ... w czwartek w prognozie mamy opady śniegu :o raaaaaaaaaany jak mi się nie chce jutro iść do pracy 😭 powrót koleżanki z chorobowego nie zapowiada się dość prędko - po tym ja chyba będę potrzebowała urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakos od diety odskoczylam, dobrze tylko ze waga w miejscu stoi ale brzusio troszke zaczal wystawac :( no nic, swieta ida to nie ma co sie katowac. U mnie szykuje sie juz kilka imprezek ;) bede sie martwic po swietach! moj stres to dojazd do i z pracy, ciagle w biegu i w zatloczonym metrze, brrrrrr no i dziewczynki. Wczoraj mialy jakies chyba robole w tylkach! Jedna zaczela robic koziolki na pufie i spadla na glowe, ja myslalam ze sobie kark zlamala - mialam 10 sekundowy zawal! A druga zsunela sie z krzesla w kuchni i walnela plecami w sama krawedz, myslalam ze sobie kregoslop zlamala .... :o sama radosc te dzieci :o Pudelko, to dawaj, idziem zapalic! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada snieg .. a po 10 min slonce i ak caly dzis dzien :D ja nic nie chce mowic .. ale ja wole zapalic i wypic kawe hahaha niz zjesc cos slodkiego :D mnie mdli po slodkim i jest ,mi niedobrze jakos .. raz w miesiacu zjadam biala czekolade bueheheh wiadomo kiedy i czemu .. a tak to moga slodycze nie istniec ... hah Dea lo jesooo no niestety sama radosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam wam zaproszenie do fajnej stronki .. moze ktos ja zna.. zbierasz punkty odbierasz nagrody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hihi tosz nie strasze;) ide obadac ta stronke:D Jutro jade do dermatologa:P cos mi powychodzilo na dloniach:O boli,swedzi,piecze:P od tygodnia biore antybiotyk i nie pomaga-chyba jakies uczulenie mam-moze to uczulenie na prace;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuu.
Pozdrawiam stare bywalczynie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×