Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mikkaa

Zmywarka 45cm???

Polecane posty

Gość 45cm
45 cm jest poza tym bardziej ekonomiczna. im dluzszy program to tez bardziej ekonomiczna tak naprawde, poczytac mozna o tym w necie. ja mam 45cm i wystarcza na 2 osoby w zupelnosci - wlaczamy co kilka dni. jak mam gosci np 8 osob na obiad to wtedy musze wlaczyc kilka razy. wazne, zeby zmywarka nie wydawala jakis dzwiekow po zakonczonym praniu, ktore mozna skasowac jedynie otwierajac klape, bo wtedy w nocy budzi! ja sie przy kupnie pierwszej na to nacielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wdaje dźwęk na koniec
ale jest to 5 piknięć i sama milknie :) też mam 45 cm na dwie osoby, chodzi co 2, 3 dni i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też szukam, bo niestety 60-tka sie nie zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam nad wyposażeniem... w końcu namówiłam męża na zmianę wystroju i obecnie konsultujemy się z salonem http://verlani.com/, by uzgodnić szczegóły. Jest coś na co szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam samsunga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka cena? 1300 będzie ok? Jeśli tak to za tyle można kupić tę zmywarkę - https://www.kernau.com/produkt/kdi-4641.html , mam ją u siebie od dwóch lat. To moja pierwsza zmywarka, więc ciężko porównać mi z innymi, zależało mi przede wszystkim żeby dobrze domywała, była cicha, no i zmieściła się między szafkami kuchennymi. Obsługa jest bardzo prosta, można zmywać zapełniając tylko jeden z koszy, ciężko jest mi teraz wyobrazić sobie, że mogłabym znów zmywać ręcznie :) Jestem zadowolona i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zmywarki to rzadkość, ale w niektórych sklepach są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo leo
Zerknijcie na media expert, tam mają duży wybór zmywarek i ogólnie na zmywarki Siemens jest teraz promocja, chyba też dostaje się roczny zapas Finish Quantum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zmywarkę od Electroluxa MaxiFlex, bardzo pojemna bo mieści aż 14 kompletów naczyń, ma dodatkowe miejsce na sztućce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Angelka napisał:

Ja mam zmywarkę od Electroluxa MaxiFlex, bardzo pojemna bo mieści aż 14 kompletów naczyń, ma dodatkowe miejsce na sztućce. 

O ile pamiętam ma ramie obrotowe na dole, bo działa w systemie real life. Świetnie się sprawdza kiedy nałoży się dużo rzeczy lub nieumiejętnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×