Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pokurcz

prosze o rade

Polecane posty

Witam, prosze wszystkie mamy, ktore uzytkowaly, o rady dotyczace krzeselek do karmienia jake waszym zdaniem sa najlepsze, + i - posiadanych, i jesli jest taka mozliwosc to prosze o linki do nich chce dla swego syna kupic jakies krzeselko, jednak w tym temacie jestem laikiem :P a najbardziej interesuje mnie cos w stylu tego : http://www.allegro.pl/item210231317_nowe_krzeselko_ze_stolikiem_beebee_warszawa.html czy ktoras z mam takie posiada? i czy warto je kupic? z gory dziekuje za odpowedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykam oko
wiesz taka moja rada , kup najzwyklejsze krzesełko to mi sie wydaje ze nie jest za wygogdne , ja bym takiego nie kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi chodzi tez o to, zeby pozniej mozna bylo zrobic z tego normalne krzeselko do siedzenia, jak juz bedzie starszy moze ktos jeszcze sie wypowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
wyglada tandetnie jak zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykam oko
mnie tez sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze musi byc TAKI, tylko chodzi mi o pozniejsza funkcje a poza tym to moze sluzyc takze jako zabawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego :-) Uwazam, iz powinnas kuoic zwykle krzeselko do kamienia a jesli chodzi o stolik i krzeselko do zabaw to e ikei kupisz tak owe za grosze a jesli to za drogo, to zapewne znajdziesz jakies na allegro :-) Ja kupilam zwykle krzeselko chicco i jestem bardzo zadowolona a takie krzeselko to spokojnie do dwoch latek wiec nie tak bardzo krotko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pokurcz, ja mam krzeselko ze stolikiem, drewniane nie plastikowe ale chyba nie w tym rzecz, moim zdaniem sprawdza sie rewelacyjnie, kupilam jak Maly mial pol roku, dalej uzywa. Z tym, ze w naszym jest odkrecany blat, wiec teraz uzywamy go po prostu jako jego krzeselka do stolu. a jak chce sobie porysowac np to mu rozkladam na stolik + krzeselko i nie martwie sie ze spadnie jak wyprawia ekwilibrystyczne sztuki przy stole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×