Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka miki w opałach

/

Polecane posty

dreczy mnie jedna rzecz....bo ja tak jakos nie mam szczescia w milosci...faceci sie przewijaja ale jakos tak nie moge trafic na swojego...gdzie sie nie odwroce tam kazdy ma kogos...ehhh...ale do rzeczy...bo ja tak zaczelam sie zastanawiac...kiedys jak bylam mniejsza to przymierzylam mamy obraczke i mama mi wtedy powiedziala ze to przynosi pecha:/ a ze ja jestem przesadna to w to uwierzylam potem jakos o tym zapomnialam ale teraz chyba stwierdzilam ze to prawda :/ moja mama tez przymierzyla obraczke swojej mamy i nie jest szczesliwa w malzenstwie :/ kolezanka tak samo jak ja sobie zalozyla obraczke mamy i ma takie samo \"szczescie\" jak i ja :/ prawda z tym przesadem czy nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja słyszałam że jak się welon przymierzy....:) ja przymierzyłam kiedyś.. To by wiele wyjasniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastrachałyscie mnie! Mierzyłam welon mamy i suknie:P kurcze...:) naprawde.. ale sie nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczkowska
Mnie cyganka przeklęła, bo nie chciałam by mi powróżyła. A podobno nie mozna przeklinać, bo może sie obrócić przeciw tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
Będąc szczęśliwą żoną ,dałam przymierzyć obrączkę koleżance... Po roku byłam już po rozwodzie. Myślę, że coś w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez stanika
Coś ty to bzdura, sama sobie coś wkręcasz i tak potem jest. To dziala na zasadzie autosugestii. Przestań w to wierzyć a będzie dobrze :) Ja nawet nie pamietam czy zakładałma kiedyś czyjąc obrączkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewqfdqewf
no i przechlapane, wystarczy że uwierzyłaś w brednie i będziesz się spodziewać na każdym kroku że się spełnią to zjawisko znane w psychologii pod nazwą "samospełniającej przepowiedni" pogratulować głupiej matki i twojej własnej głupoty (może i lepiej żebyś dziecka nie miała, podobno inteligencję dziedziczy się w linii żeńskiej) dodam że jeśli cię wkurzyłam, to bardzo dobrze, masz jeszcze szansę coś ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka miki w opalach
moze nie przesadzaj co ?! nie zycze sobie zebys mowila ze moja mama jest glupia !! po prostu slyszala o tym i tak mi powiedziala...a to ze ktos wierzy w jakies przesady to nie pozwala Ci na to zeby obrazac ta osobe !! opanuj sie troche !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Mnie kiedys kolezaka w zlosci powiedziala "ciebie to juz zaden nie zechce", odmowilam raz tez cygance wrozby i tez mnie straszono ze zostane sama. przez pewien czas sie przejmowalam ale na szczescie potem zapomnialam. Dzis jestem szczesliwa mezatka. Mojej kolezance wrozca wmawiala ze jest w ciazy i ze strachu okres jej nie chcial nadejsc. jak ie uspokoila od razu dostala. Wedlug mnie to wszystko to autosugestia. sama to sobie wmawiasz i dlatego sa takie efekty. Twoja mama glupia moze nie jest ale to co powiedziala to akurat bylo glupie. wez gleboki oddech, wyluzuj sie i pomysl ze to ty najlepiej potrafisz pokierowac swoim zyciem a nie jakas cyganka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HolaHola Zły Człowieku
oczywiście,że autosugestia. ja też przymierzałam obrączkę i suknię ślubną i welon, z racji że pracowałam w salonie sukien ślubnych:D a mój facet rok temu kupił mi buty(czyli powinien mnie opuścić):D I jestem bardzo szczęśliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×