Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinkakalinka

kupujecie ubrania obuwie dodatki za ponad 1 tys??

Polecane posty

Gość malinkakalinka

ciekawi mnie i nurtuje to pytanie... stac was na takie rzeczy ?? kupujecie takie drogie?? jaka byla wasza najdrozsza zdobycz(zakup)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie kupuje bo nie stać mnie:) najdrozszy zakup chyba jeansy za ponad 100zl, nie wydaje duzo kasy na ciuchy i kosmetyki mam zaufane produkty ktore sa tanie i dobre , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango sss mango
moja najdroższa to plaszcz skórzany z lisem za 3 tyś. Kupuje czasem drogie torebki (500-1000zl), buty czy ciuchy.......... ale czasem jak nie mam kasy za dużo nie kupuje nic przez wiele miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamBibabWe
Kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. nie stać mnie i nie narzekam :) moim zdaniem to próżne i głupie nawet jak kogoś na to stać to powinnien mieć inne priorytety - poza tym pieniądze nie potrzebują ostentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllllllllllllllllllllllllla
co ty bredzisz? Ja kupuje i nie uważam,żeby to byla jakaś oscentacja. Pracuje, Zarabiam to chce mieć fajne rzeczy dobrego gatunku. Chyba przemawia przez ciebie zwykla zazdrość. A temat ogolnie glupi,bo wiadomo że są kobiety ktore kupują i torebki chanel za 3 tyś USD tylko niekoniecznie na takim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym mogła,kupowałabym. Ostatnio marzy mi się śliczne futro za..niedużo chyba,ok 1500 zł.. Może do zimy uzbieram,jakl będę zawzięta :) Aaale.. tyle jest innych palących potrzeb..czekoladki,lody,nowe lakiery do paznokci co kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalne futra hm... czyli zwykle z was morderczynie, wiem pewnie zaraz najada na mnie wszystkie elegantki o dobrym smaku, mam to gdzies a laska ktora napisala ze powinny byc inne priorytety miala racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak rzeczywiście zazdroszczę szczególnie futer i torebek :-o to że wyraziłam swoje zdanie od razu znaczy że zazdroszczę ? sama bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P-I-L-A-R
nauzykaa żyjesz w innym świecie. Będziesz miala kase - pogadamy. Nie sądze,że mając 20-30 tyś miesięcznie będziesz nadal kupowala najtańsze kremy i szmaty za 20zl. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że niektórzy tak agresywnie reagują. Po co te kompleksy? Nie potrzeba wydawać aż tyle, żeby dobrze wyglądać. To jest tak jak w tej reklamie Mercedesa: Nie musisz niczego udowadniać. Ale możesz... Ja kupiłam za 1500 płaszcz zimowy, nie żałowałam ani przez chwilę, jest wykańczany lisem, ale co najważniejsze ocieplany królikiem i wreszcie nie marznę. Tylko proszę, żeby nie komentowały tego zatwardziałe ekolożki. Oprócz tego jem też te biedne zwierzęta i jakoś nie mam wyrzutów sumienia. A poza tym, to już nic z ubrań powyżej tysiaka nie przypominam sobie, żebym miała. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"Ja kupiłam za 1500 płaszcz zimowy, nie żałowałam ani przez chwilę, jest wykańczany lisem, ale co najważniejsze ocieplany królikiem i wreszcie nie marznę. Tylko proszę, żeby nie komentowały tego zatwardziałe ekolożki. Oprócz tego jem też TE biedne zwierzęta i jakoś nie mam wyrzutów sumienia." - Jesz lisa? Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, polecam szczególnie carpaccio z lisa...;) A swoją drogą, gratuluję spostrzegawczości, ja tego nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie kupuje. Nie sa to rzeczy na moja kieszen. Choc mam w domu pelno drogich kosmetykow, ale to prezenty od chlopaka. Ja nawet za czesto ich nie uzywam i przyznam sie, ze wole krem nivea od clinique ;) Co do futer, to nigdy sobie nie kupie... nie jestem zadna \"ekolozka\", ale dla mnie to barbarzynstwo i obrzydliwosc nosic na sobie skore zwierzatka zamordowanego w tym celu :( Okropienstwo. Przeciez jest tyle roznych, pieknych materialow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz ile mam kasy Pilar ? ja mam po prostu inne priorytety a zapewne nie mówi Ci nic pojęcie rentier :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała taką kasę, na pewno kupowałabym drogie ciuchy i kosmetyki. Przestańcie już wyskakiwać z życiowymi priorytetami.Jak ktoś ma pieniądze i je na siebie wydaje, nie oznacza, że jest pustym człowiekiem, któremu tylko to w głowie. Wsystko mozna pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×