Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicia211

Fryzjerka i kosmetyczka w Białymstoku!!!!

Polecane posty

hej dziewczyny,potrzebuje dobrej fryzjerki i kosmetyczki w bialymstoku,mam weselel dopiero w maju ale chcialabym porozgladac sie ja fryzjerka i kosmetyczka,mam ciezkie do ukladnia wlosy wiec trudno znalesc fryzjera co se poradzi z takimi,chcialabym na swoj slub jakiegos koka ladnego,no nie wiem,chce jakiegos dobrego fryzjera ktory umie ladnie czesac,i oczywiscie potrzebuje kosmetyczki ktora mnie super umaluje,oczysci twarz itp,wpisujcie swoje typu, z gory bardzo dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czekam na odpowiedzi. Co do fryzjerki to juz mam. chodze zawsze do niej. Ona czesala moja bratowa na slub. Zrobila swietna fryzure. Inna niz te zwykle koczki z loczkami. Ale poszukuje kosmetyczki. Wiec piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devi 69-to jaki jest ten twoj fryzjer????? gdzie on jest,ile placisz za fryzure??? chodzi mi o konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklad sie nazywa Sylwia tj. fryzjerka. Znajduje sie na ulicy Antoniuk Fabryczny kolo przystanku na \"gorce\". Ceny maja ok. Moja bratowa placila 65zl. Fryzjerka sama wczepiala jej welon. Naprawde jest swietna. Polecam!!! Ona tylko zajmuje sie czesaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,wiem wiem gdzie ten zaklad jest,boje sie ze pojde i fryzjerka nie poradzi se z wlosami moimi,mozna je nakrecic ale po 3 godzinach one sie prostuja,trzeba naprawde miec dobra reke do moich wlosow,a 65 zl to bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam cholernie niepodatne wlosy. Ale bylam starsza i naprawde zrobila mi takie loki, trzymaly sie cala noc. A fryzura mlodej byla przepeikna prosta, klasyczna a zarazem z wielkim stylem. http://www.fotka.pl/profil/anja698/ to link mozesz zobaczyc jakie loczki mialam na weselu :D (te w blondzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny dajcie jakas dobra kosmetyczke a tu nic... gluchooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale potrzebujesz kosmetyczki czy makijażyski/wizażystki, bo to nie to samo. Mnie malowała p. Agnieszka ze Storczykowej (prztyjeżdża do domu) i byłam bardzo zadowolona. Uzywała kosmetyków Kryolan (jakoś tak), jest przedstawicielem tej firmy na podlaskie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 zł próbny - polega na dobraniu podkładu, cieni,czy kretka czy linia czy kępki rzęs, itp do typu urody, sukni, dodatków itd. 80 zł właściwy w dniu slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devil 69 super loczki mialas,ja tez szukam wizazystki:-) prosze dinah o namiary do tej kobiety moj meil to komi1911@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czesalam sie u Ewy z salonu Eva na Waszyngtona i bylam bardzo zadowolona, takze polecam :) Makijaz w Asie - u p. Bozeny. Na zdjeciach wygladal bardzo ladnie, naturalnie, a jednoczesnie elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Białego stoku odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Bialystok/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Białego stoku, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Bialystok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p. Anete Ostaszewską z Warszawskiej na przeciwko sklepu PSS. Sama poszłam do niej z polecenia i okazała sie naprawdę super, dziewczyna zna sie na rzeczy makijaże ślubny wyczarowala mi rewelka i baaardzo dobrze robi brwi, i naprawde widać ze lubi to co robi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Dobrego fryzjera w okolicy, który mi zrobił fryzurę na ślub paradoksalnie znalazłam w sieci, bo na blogu https://slubi.pl/blog . Jakoś nikt ze znajomych nie był w stanie nikogo sensownego polecić, więc weszłam w neta i trochę poszukałam. Dobra strona, z dużą porcją porad i długą listą firm weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bggh
Dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o tematykę ślubną jest portal o adresie http://slubi.pl. Na jego stronach znaleźliśmy niemalże wszystkie oferty związane ze zorganizowaniem naszego ślubu. Ogłoszenia zamieszczane są według kategorii tematycznej co ułatwia odszukiwanie odpowiednich ofert. Ja szczerze polecam bo to największa i najrzetelniejsza baza informacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama chodzi do salonu kosmetycznego Piękna i Bestia i jest bardzo zadowolona z usług jakie tam oferują. Nigdy jeszcze nie narzekała, atmosfera jest miła, a pani kosmetyczka jest bardzo profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×