Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JOLAAAA

JAKI WSPOMAGACZ DO NAUKI?

Polecane posty

Gość JOLAAAA

KAMPANIA WRZESNIOWA CZEKA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz koncentracja i pamiec.
20 tabl. ok.12zl. pije sie jedna, max. dwie tabl.dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze sie wspomagam
herbata albo piwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja odkrylam cos lepszego
w sumie jest na rynku juz od dawna, ale naprawde zajebiste :) Kruger Activ, cena ok. 6 zl. Ma kofeine, tauryne, l-karnityne, magnez, witamine c, witamine b6 i b12, niacyne i kwas pantotenowy. Ja na tym przebrnelam przez ostatnia sesje i jestem zadowolona z efektow. Wczesniej korzystalam z Red Pulsa a jeszcze wczesniej Red Bull i zwykla kawa, ale Activ wychodzi najlepiej, ma najbardziej optymalny sklad no i nie jest drogi. Probowalam tez Sesje (reklamuja to w radiu) ale strasznie kiepskie to jest, a przynajmniej ja w ogole zadnych efektow nie odczulam. Pozdro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeń szeń - albo czysty korzeń do zaparzania albo w formie musującej np. Zdrovit. W smaku taki sobie, ale działa pobudzająco. Moim zdaniem dużo lepiej niż kawa, poprawia koncentrację, likwiduje zmęczenie fizyczne. Można dostać w aptece, a musujący też w hipermarketach. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master Wu
żeńszeń to placebo, takie samo jak miłorząb japoński. gówno to warte, szkoda kasy. poczytaj wyniki badań z grupami kontrolnymi, jakie wyniki były dla skuteczności tych ziółek. podpowiem ci: nic one nie dają. jak chcesz pobudzenie i żeby dobrze wkuwać na studiach to nie ma zbyt szerokiego wyboru w legalnych środkach, możesz brać nikotyne albo kofeine, dodatkowo magnez sie przyda zwłaszcza jak masz zamiar ostro sie tymi stymulantami faszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master Wu
z legalnych środków jeszcze strychnina w minimalnych dawkach, albo niketamid. tylko że niketamid działa krótko, a strychnina może cie nieźle popieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaardzo polecam Plusszz active koncentracja i pamiec, jak juz ktos wspomnial, dziala lepiej i dluzej niz kawa, naprawde rewelacja. Ja stosowalam tez Buer Lecithin (w plynie), kapsulki z lecytyna, zielona herbate, wode niegazwana w duzych ilosciach, red bulle lub zamienniki energetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master Wu
jedno i drugie działa przez kofeine, geniuszu. to jak może pluszsz działać dłużej od kawy? znalazłaś tam jakiś dodatkowy pobudzacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master Wu
lecytyna to najbardziej przereklamowany towar XXI wieku, żadne badanie kontrolne nie potwierdza skuteczności tego cuda, ale masy kupują i sie faszerują tym gównem w nadziei że im sie rozumowanie poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John the parrot
Kup sobie Caffeine Power firmy Activita, to są kapsułki po 200 mg czystej kofeiny. Koszt to ok. 26 złotych za opakowanie (60 kapsułek). Nie bierz więcej niż 1 kapsułke dziennie i popijaj dużą ilością wody. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecytyna to lipa
stosowalem to bardzo dlugo i wydawalo mi sie ze cos daje i mialem racje - wydawalo mi sie :D szkoda pieniedzy! teraz kupuje kruger active, bardzo mi pomaga w koncentracji, takze polecam. u mnie kosztuje 5,50 w makro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie działa kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy tępi, wiadomo, że amfa najlepiej, ale z legalnych to te, gdzie jest jej pochodna, np. Acodin (przedekowac oczywiście :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze sesję na studiach i przyjmuję Doppelherz aktiv Lecytyna Forte 1200, to suplement diety, który zalecany jest przede wszystkim w czasie intensywnej pracy umysłowej lub nauki, w okresach stresu i przepracowania. Mnie pomaga - widzę, że łatwiej jest mi się skupić na nauce i przyswoić dany materiał :). A jeśli chodzi o przedział wiekowy - to suplement mogą stosować zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Zdrowym "dopalaczem" ;) jest zdecydowanie żeń szeń! Nic go nie przebije pod tym względem. Zawsze biorę przed sesją gold żeń szeń complex, ma dobry skład - trzy odmiany żeń szenia i dodatkowo magnez. Mój organizm zawsze po takiej zdrowej suplementacji dobrze pracuje - dużo wydajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×