Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agusia agusia

jak się opalić??????

Polecane posty

Gość ewa_xlx
Wara 6 godzin na sloncu zeby sie szybko opalic to jest totalna glupota a nie rada, oparzenia nie sa przyjemne, zdrowe etc.... owszem ja w tym momencie filtrow nie stosuje, bo doszlam do takiego stopnia, ze bedac 3 godz na sloncu (dodam we Wloszech), uzywajac przyspieszacza do opalania firmy coolistar ( bardzo polecam) w zasadzie slonce "lapie" mnie na ta chwile juz tylko minimalnie, ale wychodzilam poczatkowo co drugi dzien na 30-60 min i efekt jest dobry, bez oparzen, nie schodzi skora, ladny kolor opalenizny, najlepiej krotko i systematycznie, owszem lepiej na poczatek kremy z filtrami, koniecznie jakas pomadke z wysokim filtrem na usta poniewaz nie maja wlasnej warstwy ochronnej, i najlepiej przed latem ok miesiaca zazywac tabletki z beta karotenem o czym niestety w tym roku zapomnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dość jasną karnację to masz pewnie 2. typ skóry. Musisz uważać ze słońcem, możesz mieć po nim trochę czerwoną skórę, ale powinno zbrązowieć. Poczytaj na chcesztowiedziec.blogspot.com jakie kremy powinnaś stosować, jak często itd. Sprawdza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początkowo kilka minut w solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aterina
No ja nie mogę się już doczekać lata, bo lubię mieć taką 'muśniętą słońcem' skórę. Póki co bardzo polubiłam się z samoopalaczem z St. Moriz. Kupiłam go jakiś czas temu w Douglasie, właściwie po to, żeby dodać sobie troszkę 'koloru' przez imprezą sylwestrową. No i zakochałam się w nim. W przeciwieństwie do innych samoopalaczy nie pozostawia smug, kolor jest naprawdę naturalny. Plus też za to, że nie trzeba tak długo czekać na opaleniznę jak przy innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Ale co? On ma jakiś filtr? Jakoś chroni skórę? Ja się rzadko opalam, bo się spiekam na raka najczęściej. A druga sprawa to skóra, która często jest wystawiana na słońce, szybciej się starzeje. Więc raczej wolę samoopalacze. Wspomniane st.moriz są super, ładnie pachną i przede wszystkim dają naprawdę ładny, równy i naturalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florkaś
Jak tak piszesz o st. moriz to ja zaczynałam od ich rękawicy do nakładania samoopalacza bo nigdy nie mogłam sobie poradzić z nakładaniem żeby nie było mazajów, ale z jej pomocą całkiem inna robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na trzepaku podwórkowym obracaj się nie za szybko a pod spodem mały grill włosy na skórze ładnie znikają a skórka rumienieje w zależności od czasu najlepiej 250 stopni i 2 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na golasa najprzyjemniej i najladniej mozna sie opalic.Cialo opalone w calosci wyglada slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na słońce nie lubię wychodzić, dlatego używam sunastic Efektimy. Mogę bardzo polecić, efekt naturalnie opalonej skory gwarantowany 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Moniszka napisał:

Jestem za bezpiecznym opalaniem, lubię jak moja skóra wygląda zdrowo muśnięta słońcem, ale nie zapominam nigdy o ochronie przeciwsłonecznej. Moim ostatnim ulubieńcem jest suchy olejek do opalania produkt od Bioderma - Photoderm Huile BRONZ SPF 30-można go nakładać również na mokrą skórę, co jest idealne np. do wyjściu z basenu na wakacjach. 

Kocham słońce a ono mnie☺️Opalam się regularnie po trochu,bywam że 3 razy w tygodniu w saunarium i jak jest słoneczko to łącze to z nagim opalaniem na leżaczku.

Używam też kremów z filtrem 30 bo jestem ciemnym blondynem.Skora robi się ładna, brązowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widok równo opalonego na brązowo,wydepilowanego człowieka jest bardzo ładny.

Ale każdy ma swój gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żeby szybciej się opalić używam olejku Busajna. Znakomity jest pomaga szybciej się opalic, podtrzymuje opaleniznę., świetnie nawilża a przy tym ujędrnia skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam opalać się częściej ale krócej na słońcu.Zazywczaj Polak to opala się wtedy jak jest piekarnik na dworzu i przegrzewa swój organizm ,a nawet doprowadza do oparzeń,oslabniec z tego powodu.Slonce i woda to wspaniałe rzeczy ale należy ich używać z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym kosmetykiem z filtrem UV jest Nivea +30  . Zapewnia dostateczną ochronę i jest ładna opalenizna.  Najlepiej to polecieć do Hiszpanii i opalać się nad oceanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×