Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Babyphat

Dobre odżywki do włosów???

Polecane posty

Gość Babyphat

Chciałabym się dowiedzieć, jakie są najlepsze odżywki i maski do włosów. Mam włosy dosyć długie, farbowane na ciemny brąz . Są one matowe, szorstkie w dotyku i łamliwe, rozdwajają mi się końcówki, chyba od prostowania. Kupiłam już sobie nową, nowoczesną prostownicę, teraz chciałabym zainwestować w dobrą odżywkę:-) Proszę o porady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem z włosami .. ale moje na dodatek jeszcze rozjaśnione... kupiłam sobie jedwab biosilk... moim zdaniem bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ciemne włosy i świetnie sprawdza sie odżywka elseve rózowa - wsłosy slicznie błyszczą wczoraj kupiłam też odzywke WAX 70g - 8zł. POdobno jest świtna dla zniszconych włosów. Jeszcze nie stosowałam więc nie wiem ale podobno nawet ludzie po chemii ja stosuja i włosy się odbudowują. On jest do włosów i (co żadko się zdarza) również do skóry głowy. Kupiłamw aptece internetowej. www.wax.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La bamba
ja polecam kallos mleczna, farouk infra termament,malwa do zniszconych wlosow, wax, amla w proszku do splukiwania...to chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek12345
ja kupuje i polecam naturalne kosmetyki. Kupuje je w necie. Używam odżywki - maski mango a na koncówki olejek kokosowy. Dla mnie rewelacja. Maskę stosuje raz na tydzień, a włosy sa zdecydowanie bardziej miękkie i odżywione (też mam włosy farbowane i używam prostownicy. A po umyciu nakładam odżywkę w piance. Na suche i ozdwojone końcowki - olejek kokosowy dla mnie rewelacja, jest bardzo wydajny i ma cudny zapach kokosa. Poniżej linki do tych kosmetykow:) http://www.natural-beauty.pl/index.php?nowosci=&promocja=&produkt=208&id_kat=301&promocja=&nowosci=&przedzial=2&koszyk=&wysw=2&id_produc= http://www.natural-beauty.pl/index.php?nowosci=&promocja=&produkt=711&id_kat=301&promocja=&nowosci=&przedzial=1&koszyk=&wysw=2&id_produc= http://www.natural-beauty.pl/index.php?nowosci=&promocja=&produkt=910&id_kat=301&promocja=&nowosci=&przedzial=2&koszyk=&wysw=2&id_produc=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka z dlugim wlosem
Zdecydowanie WAX !! !! !! polecam wszystkim dziewczynom! stosuje taki do wlosow przetluszczajacych sie. Pachnie przepieknie a wlosy sa lsniace i miekkie (a tez mam farbowane). Zaczelam go stosowac bo bardzo wypadaly mi wlosy. Po pierwszym opakowaniu nie widzialam roznicy, jednak po drugim wypadalo mi juz nacznie mniej wlosow. Teraz jestem w trakcie uzywania trzeciego sloiczka i musze powiedziec ze najwyzej 5 wlosow wyciagam z sitka po myciu. A kiedys bylo ich tyle ze nie miescily mi sie w jednej dloni! POLECAM WAX-a !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka z dlugim wlosem
Chcialam jeszcze dodac ze WAX-ow jest cala masa...! do wlosow blond, ciemnych, przeluszczajacych sie wlasnie, suchych. Kazda znajdzie cos dla siebie. Nie wszystkie jednak pachna tak ladnie. Moja kolezanka stosuje do ciemnych wlosow i pachnie troszke jak mydlo ale po splukaniu nie czuje sie w ogole tego zapachu. Za to moj Wax-ik czuc na wloskach nawet na drugi dzien po myciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wax - chyba w aptece widziałam. Ja używam odżywki Pantene - bez spłukiwania. Mam już trzecie opakowanie, tak mi podeszła :) Mam włosy długie, farbowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście polecam odżywki LORYS, dostępne w Auchan. jest wiele wariantów i jest to mój numer 1. ;) cena też przystępna, ok. 15zł za 1 litrowe opakowanie. cena waha się w zależności od typu odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka 22
ja dziewczyny jednak jestem przekonana do masek w sklepach z artkułami fryzjerskimi. są bogate wcermidy, aminokwasy itp. rewelacja . polecam maskę do włosów RIGENOL- regenerująca oraz szampon do włosów PHARMACERIS z ekstraktem z miodu. super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
moim hitem jest serum Joanna, Z Apteczki Babuni, kosztuje 6 zł a wg mnie jest lepsze od jedwabiu biosilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sprawdzoną już od kilku miesięcy maskę nawilżającą do włosów suchych i zniszczonych firmy selective, poleciła mi ją kiedyś moja fryzjerka i muszę powiedzieć że często stosowałem różne produkty do włosów te kupione w drogerii ale również takie zaproponowane przez fryzjera. Właśnie ta maska hydro cream selectiv jest moim hitem, świetnie nawilża, ułatwia rozczesywanie a przy tym pachnie gruszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najlepiej odżywia kłaki...odwyk! rezygnacja z suszenia i prostowania włosów naprawdę dużo daje, poza tym zamiast dwukrotnie myję głowę tylko raz (nie przesuszają się tak strasznie), a z odżywkami to różnie bywa...ja idealnej jeszcze nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście mogę polecić maski z ESTETIQ. Używam jej na codzien jak i raz w tygodniu na dłższą chwilę. Włosy są miękie, podatne na układanie, błyszczące i przede wszytskim odżywione!! Maska 500ml za 14zł w sklepie fryzjerskim w Katowicach. Naprawdę godna polecenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do wlosow sztywnych, matowych, aczkolwiek z tendencja do przetluszczania sie-jaka odzywka jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lREAL TAKA BIALO-CZERWONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja irena i ja
najlepsze odżywki i maski do włosów robi Kerastase, z tym że trochę kosztują, ale jak ktoś ma rzeczywiście problem z włosami albo bardzo zniszczone to tylko to - prawdziwa, trwała odbudowa i regeneracja. z takich tańszych, do stosowania na codzień to najbardziej chyba lubię CeCe Silk, może mało znana firma (można znaleźć na stoiskach Belisoshop, więcej nie widziałam) ale robi świetne i niedrogie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
umnie karastase sie nie sprawdził,ale polecam za to ziaję.zielone buteli i różo kolorowe kleksy.jak dla mnie hitem jest serum joanny na zniszczone końcówki-REWELACJA.tylko nie wszędzie można dostac.kosztuje około 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na piękne wosy najlepiej brać tabletki na skórę i paznokcie plus ambułki regenerujace włosy - ale takie z apteki, nie z drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliice
własnie rigenol framesi jest rewelacyjny ale ciężko go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIULA NR 2
Jedwab biosilk-rewelacja! Tani i wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×