Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Babyphat

Dobre odżywki do włosów???

Polecane posty

Gość boginka6
W tej hurtowni maja duzy wybór masek i odżywek http://isabellenails.pl/127-stapiz miałam takie tragicznie zniszczone włosy zamówiłam maske dosyć tania była, ale moje włosy teraz zyja, a nie taka spalenizna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
W tamtym miesiącu zrobiła trochę większe zakupy kosmetyków przez stronę www.twojauroda24.pl . Pianki, pasty, odżywki, szampony...zaopatrzyłam się po same zęby. Głównie w rzeczy od Matrix i Goldwell, dwie moje ulubione marki, które niestety ciężko jest znaleźć w dobrych cenach. Tutaj jeszcze nie jest tak najdrożej, nawet jak się doliczy koszty wysyłki to i tak się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka431
Ja do włosów stosuję zamiast odżywek regularnie marokańską maskę http://naturadlapiekna.pl/pl/c/Pielegnacja-wlosow/56 i dzięki niej włosy stały się nie tylko mocniejsze, ale też bardziej lśniące. Zawsze staram się sięgać po produkty naturalne i dają one u mnie fajne efekty, a dodatkowo nie przepłacam za markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówna maski jak i odzywki są dobre dła włosów tylko trzeba kupować te z lepszych firm a nie jakieś badziewne tanie które moga niszczyć włosy. Ja kupuje zawsze na www.fryzomania.pl odzywki Schwarzkopf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fryzjerem i mój konsultant dostarczył mi odżywkę marki MUSE. Byłem bardzo zadowolony przy testowaniu jej podczas układania fryzur klientów. Jest lekka, nadaje połysk a włos po niej świetnie się układa i nie plącze. Plusem jest to, że jest hipoalergiczna i mogę stosowac ją u każdego. ;) Mam nadzieje, że wypuszczą jeszcze jakieś nowe odżywki jeszcze w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Zach
MUSE - tylko. Używam ją 2 razy dłużej niż inne odżywki, które po czasie traciły ten świetny efekt. Jest droższa, ale naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o kosmetykach oraz odżywkach do włosów z Avonu? BO często zamawiam na aukcjach allegro Scentini i ja osobiście jestem z nich zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozelcia
Jeśli chodzi o włosy, to za mną bardziej przemawiaja produkty z garniera jak z avonu . Juz kilka razy przejechałam się na nich i nie polecam osobom, ktore mają kłopot z wrażliwą skórą oraz dendencją do przetłuszczania się. Garnier na plus, avon na minus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1980a
Bardzo fajne sa biovaxy w takich jakby sloiczkach, np bambusowa bosko pachnie i pomaga na odbudowe wlosow. Rozjasnialam i mialam totalne siano a z biovaxem i dobra dieta naprawde widac poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze odżywki znalazłam na organicznewlosy.pl marka insight jest po prostu obłędna, a ich maska do zniszczonych włosów to cudo. nie są to kosmetyki za kilka złotych ale w tym sklepie jest najtaniej no i mają szybką wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlenka1
Dobre kosmetyki do włosów nie zawierają parabenów. Poza tym są bezpieczne. Radzę zajrzeć sobie tutaj http://www.jestesdoskonala.pl i poczytać o maskach i szamponach Perfect.ME by JF Malcolm. Są rewelacyjne! Można się tam dowiedzieć również o konkursie, w którym do wygrania jest weekend w Londynie i 5000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majawaroww
Ja mam taką super odzywkę stylizująca w piance z Venity! Rewelacyjna jest! Zwiększenie objętość, poprawia ich elastyczności. I sprawia, że rozczesywanie włosów jest łatwiejsze “na sucho” i “na mokro”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię maski (nie odżywki) L'biotica BIOVAX i tej samej firmy Serum wzmacniające do włosów witamina A+E. Kupuję je w internecie bo ceny w stacjonarnych aptekach często bywają zawyżone i to bardzo :/ zwłaszcza tego serum, którego dość sporo używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytta87
Z venity i ja lubię kosmetyki. W Naturze jest spory ich wybór, szczególnie tych pielęgnacyjnych i modelujących do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem absolutną miłośniczką linii kosmetyków do włosów Jantar z bursztynem od Farmony! Cena absolutnie przystępna a działanie fenomenalne :) Włosy mam długie, lekko kręcone z tendencją do robienia się "kołtunów", bez tej odżywki nigdy w życiu nie rozczesałabym swojej czupryny po umyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bazować przede wszystkim na sprawdzonych kosmetykach, wysokiej jakości bez dodatku chemii i to samo dotyczy odżywek do włosów, w szczególności z uwzględnieniem olejku arganowego oraz kokosowego do włosów zniszczonych oraz przetłuszczających się. Ja zamawiam na www.Sabell.pl i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś niecały tydzień temu byłam u fryzjera na rozjaśnianiu włosów no i przy tym pani fryzjerka doradziła mi , żebym sobie kupiła w specjalistycznym sklepie fryzjerskim szampon i odżywkę Kalos do włosów farbowanych, mówiła, że są też droższe szampony, więc jeśli bym chciała to na pewno coś sobie wybiorę, ale ja jestem z grupy słabiej zarabiającej, więc dziś kupię sobie produkty Kalos. Ponadto poradziła mi, abym używała olejku arganowego. Ale nie na całe włosy (mam długie) tylko tak od połowy włosów do końcówek. Zobaczę jak to wszystko będzie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×