Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitkaaa

ile czasu dziennie zajmuje Wam dbanie o siebie?

Polecane posty

Gość anitkaaa

jak w temacie :) Jak postanawiam zaczac dbac o siebie to koszmar...same golenie nog pol godziny. Jak Wy to robicie ze Wam sie nie odechciewa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zanim wyjde z domu to potrzebuje dwóch godzin na samo wyszykowanie ciała i dla mnie jest to normalne przyzwyczajenie tak jak jedzenie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzka
rano przed wyjściem do pracy godzinka, po powrocie do domu prysznic,balsamy i inne cuda kolejna godzina a wieczorem to zwykle okolo1,5 godziny :/ i polowa dnia spedzona w lazience hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie pracujesz ze musisz
sie od razu myc po pracy bo ja po pracy to sie relaksuje, ide na zakupy, do znajomych a nie do wanny czy mozna robic przez dwie godziny makijaz? czy wy jestescie nieładne? czy nienaturalne? pamietajcie mnie tapety i lakieru na włosach -tym lepiej pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzka
pracuje w biurze, ale chyba to oczywiste że ludzie po powrocie z pracy są zmęczeni i chcą się wykompać to przecież forma relaksu..... a co do wyjścia z domu to przecież nie tylko makijaż, to także mycie zębów, fryzura, czy balsam na ciało, a ty wogóle niedbasz o sibie że tak cię to dziwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie pracujesz ze musisz
ja sie nie kąpie od razu po pracy, pracuje w biurze i nie czuje sie jakos uswiniona wystarczy mi kapiel wieczorem i prysznic rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yytyty
rano: 1. Mycie zebów 2. mycie głowy 3. prysznic - czasami 4. Suszenie włsoów i ułożenie 5. makijaż to około40-50 minut (bardzo się spieszę) ....,,,,,,,,,,,, po pracy prysznic i trochę balsamu - około30minut (nie zawsze) mycie zębów (często zaniedbuję) zmywanie makijażu (też nie zawsze) w sumie około 45 minut ,,.............. przed snem prysznic mycie zebów balsamy masaże manicure (co dwa - 4dni) pedicure (co 4-7 dni) około 1,5 godziny sen 6 godzin (za mało, powinno być więcej bo to najlepszy kosmetyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na marginesie to
chcialabym sie zapytac czy (a jesli tak to jakich) uzywacie kremow anty celulit albo cos??albo cos takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzzka
współczuje tym dziewczynom które się nie myją po pracy czy po szkole przeciez my szczególnie powinnyśmy dbać o siebie !! ja sobie niewyobrazam zebym po 8 godzinach wprawdzie niemęczącej pracy mogła tak poprostu isc na randkę, zakupy czy do znajomych! dziewczyny dbajcie o siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajowy Gugala123
mojej kolezanki siostra ktora jest zwiazana z hydrologia( nie znam szczegolow) mowila ponoc ze aktualnie woda ktora plynie w naszych kranach to zabojca dla skory.z tego co ona mowila to powinnismy myc sie jak najrzadziej!! haha. wiadomo ze to oczywiscie niemozliwe zeby rezygnowac z wieczornej kapieli( trudno by bulo ludzi do tego przekonac) Ale prysznic dwa lub trzy razy dziennie moze skorze zaszkodzic, pomijam taki upaly jakie panuja teraz. Ale zima? znam ludzi ktorzy za nic nie zrezygnuja z drugiego prysznica bo sa poprostu przyzwyczajeni... I ja to rozumiem.ale przemyslcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to z makijażu tylko rzęsy maluje i czasem twarz posmaruje czyms brązującym napisałam ze pielengnuje ciało a nie wale tapete przez 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatko zcórkom
bedziesz miec dzieci t0 zrozumiesz, ze zycie nie konczy sie na makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano: mycie włosów- suszarka, prostownica makijaż- fluid, puder, cienie, rzęsy wieczorem demakijaż prysznic golenie nóg, pach, okolic bikini( codziennie) balsamy kremy co 2 dno manicure, co 7-10 pedicure Oczywiście kilka razy myję też zęby. Ale to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatko zcórkom
będziesz się cieszyć jak uda Ci się umyż zęby hahah makijaż ? 40-50 minut ? ja maluję się w 5: przecieram twarz tonikiem, tuszuję rzęsy, wklepuję krem pod oczy, korektor na przebarwienia lub krostki i ewentualnie błyszczyk na usta skoro wyglądam dobrze w "takim makijażu" to chyba nie jestem pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to roznie, ale generalnie rano cale pindrzenie zajmuje mi gora 20 minut (z prysznicem), a bez 10-15 min. W tych 15 min jest: umycie sie, ubranie, uczesanie i makijaz. Pozniej lece pic kawe, a po kawie jeszcze wpadam do lazienki szybko umyc zeby i zmykam wiec wstaje zawsze tak 30 min przed wyjsciem :) Natomiast co do pielegnacji. W zasadzie az wstyd przynac to niewiele. Kapiel co wieczor (czesto w soli do kapieli o roznych zapachach i wlasciwosciach, bo uwilbiam), po kapieli olejek albo jakis dobry krem na buzke, mycie wlosow co drugi dzien, depilacja w miare potrzeby, ale generalnie 2 razy w tygodniu (dep. elektryczny), balsam zadko, jakies maseczki zadko, odzywka zadko...i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieczyste
6 minut 3 na mycie zębów rano i 3 na mycie zębów wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa, zapomnialam wspomniec o myciu zebow 3 razy dziennie wlasciwie (rano, po poludniu i wieczorem) no i o co tygodniowym manicure i pedicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie jajkoo
rano nic czasem zeby co drugi dzien i opryskanie twarzy woda-2 minuty,po poludniu kompletnie nic,po pracy drzemka a nie lazienka,a wieczorem raz albo 2 razy w tygodniu prysznic,ja przeciez swinia nie jestem zebym smierdziala,a skore mam jak marzenie ,przez to ze ja nie myje tak czesto jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinskie jajko
chyba a nie ciekawskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODS
ODSWIEZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaaa
jak mozna robic makijaz przez 50 minut???????? I potem faceci nie poznaja swoich dziewczyn po wstaniu z lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijazzzzzzzzzz
wklepanie kremu + rozmsarowanie 20 minut - podstawa nałożenie fluidu róznomernie 10 minut podkręcanie rzęś, nałożenie tuszu, 20 minut + kreski delikatne czarne puder brązujący 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zajmuje
to wszystko okolo 4 h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja nienormalna jestem, bo mycie włosów co drugi dzień i ułożenie-20 min, ochlapanie się co rano 10 min i ciapnięcie fluidem i jakimś cieniem czasem oraz błyszczykiem - 5 min, wieczorem masaż gąbką pod prysznicem - 15 min i balsam 5 :) dwa razy w tygodniu maseczka, ale to się paćknie i się z tym chodzi, więc się nie liczy ;) życia wam nie szkoda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i czytam i dziwie sie. Ja dbam o siebie,ale nigdy nie potrafilam zrozumiec kogos kto dwie godz sie do wyjscia szykuje. Codziennie ranobiore prysznic, musze myc wlosy i prostuje je a wstaje godz przed wyjsciem z domu i dam rade zrobic makijaz,zjesc sniadanie,zastanowic sie w co sie ubrac,naprawde nie wiem co mozna robic tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
mnie zrobienie makijazu zajmuje ok 20 min roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1985
rano musze wstac conajmniejjjj godzinewczesnie zeby wziac prysznic zjesc i ulozyc wlosy i nalozyc twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaka
Moje panie, ilość czasu spędzanego w łazience nie jest wykładnikiem dbania o siebie. Ciekawa jestem ile z was robi co roku cytologię, morfologię, USG piersi, jak często odwiedzacie lekarza, jak często chodzicie do siłowni, czy dbacie o zdrową żywność, przyjmujecie suplementy diety, jak często chodzicie do fryzjera i kosmetyczki, zabezpieczacie się przed słońcem, macie porządek w torebce i w tej torebce przy każdej pogodzie parasol, czyste buty, dobraną do nich torebkę, biżuterię dobraną do stroju tak jak i dodatki, nosicie czarną bieliznę pod czarne rzeczy, używacie perfum, dbacie o stopy i nogi, nie jecie soli i utrzymujecie stałą wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×