Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia ciekawska

masturbowaliscie się kiedys w miejscu publicznym ?

Polecane posty

Gość Rocky1313
kilka mokrych i niewyżytych cipek.... jestem za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie podteksty o zabarwieniu
to co teraz robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff gorąco...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak odtworzyc ten filmik bo
pragne zerknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekam na ostrzejsza
akcje ...ktory podjarac potrafi na maksa dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisalam sie napisalam
a ktos mi nika zablokowal to na razie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak caly czas
nawet teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak doktorku
teraz i tu publicznie tak slowami tak na maksa tak tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz sie ze mna pragne
tego jak niczego na swiecie ..zdejmij moje mokre stringi i zajrzyj do wilgotej szparki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och panie doktorze
a czy to wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cały czas - usiądź wggodnie,zamknij oczy rozchyl nogi i o niczym ni mysl... zanurze glowę miedzy Twoje uda... rekami przycisne posladki i wykonam prawdziwe tornando językiem na Twojej łechtaczce ... potem glissando na wargach mniejszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po orgietce
:P:P:P chlopaki sie teraz mecza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj wiecej mocniej chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e jednak sie bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak sami koncza ...
a my?!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocky1313
Wypnij swój cudny tyłeczek. Chce widzieć jak soczki z Twojej cipki spływają po Twoich udach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie zabrali mi nika
i teraz sie mecze jak cholera a Ty sie z inna zabawiasz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie zatem taką scenę :) Przychodzę do Ciebie. W ręku kwiat (pewnie róża, albo inny banalny). W drugim butelka wina. Dobre, czerwone, półwytrawne. Zaczęlibyśmy od delikatnej kolacji – jakaś sałatka, ewentualnie pasta ale bez mięsa. Do kolacji wypilibyśmy to wino. Zabawiałbym Cię lekką rozmową, komplementując co kilka minut Twój śliczny uśmiech. Rozmawialibyśmy sobie, żartowali i popijali winko. W końcu pochyliłbym się do Ciebie i ucałował delikatnie w usta, licząc na to, że oddasz mi pocałunek. Nasze wargi wtuliłyby się w siebie, po chwili dołączyły by do nich języki. Smakowalibyśmy się wzajemnie. Dotknąłbym Twoich włosów, gładząc je delikatnie. Pogładziłbym też płatek Twojego ucha. Podczas pocałunku wpatrywałbym się w Twoje oczy. Zacząłbym gładzić Twoje ramiona, przesuwając palcem wzdłuż obojczyków aż do tego miejsca, w którym się łączą. Całowałbym Twoje powieki, szyję i dekolt. Moje dłonie pieściłyby Twoje plecy. Potem zsunąłbym ramiączka Twojej sukni, uwalniając spod niej piersi. Zacząłby, je gładzić i pieścić, a potem całować, wdychając woń Twojej ciepłej skóry. Ustami objąłbym brodawkę najpierw jednej a potem drugiej piersi, bawiąc się nimi językiem. Przeszlibyśmy wtedy do sypialni. Ułożyłbym Cię na łóżku i znów zaczął całować Twoje piersi. Moje dłonie dotykałyby Twoich boków i brzucha, lekko je gładząc koniuszkami palców. Zsunąłbym z Ciebie suknię i bieliznę, a moje pocałunki przenosiłyby się co raz niżej – najpierw brzuch, potem łono, a następnie uda. Całowałbym i lizał ich wewnętrzną stronę. Potem zająłbym Się Twoimi stopami. Lekko bym je masował, całując każdy paluszek po kolei. Teraz moje usta przesuwałyby się w górę, przez łydki i kolana znów wróciłyby na ciepłe uda. Całowałbym je, zbliżając się do punktu, w którym się łączą. Potem ucałowałbym Twoją zamkniętą jeszcze cipeczkę. I rozsunął językiem wargi, smakując Twoje wnętrze. Zacząłbym drażnić słodką łechtaczkę, co jakiś czas przesuwając językiem wzdłuż całej szparki, od dołu w górę. Zagłębiałbym język w Twoim mokrym, gorącym wnętrzu. Moje dłonie wsunęłyby się pod Twoje pośladki i uniosły Cię w górę. Teraz mój język wsuwałby się w Ciebie głęboko. Lizałbym i lizał Cię, smakując każdy zakamarek. Potem wstałbym i rozebrał się. Gdy byłbym już nagi położyłbym się obok Ciebie i zaczął całować. Mój palec zawędrowałby między Twoje nogi, głaszcząc wilgotną szparkę. Po chwili uniósłbym się i rozsunął Twoje nogi kolanem. Zanurkowałbym potem między Twe uda, wchodząc w Ciebie powoli. Wbijałbym się kawałek po kawałku, delektując się ciepłem i wilgocią Twego wnętrza. Patrzyłbym na Twoją twarz. Chciałbym widzieć malującą się na niej przyjemność. Zacząłbym znów Cię całować, poruszając się w Tobie wolno. Zacząłbym przyspieszać rytm, wchodząc w Ciebie głęboko. Wciąż całowałbym Twoje usta, ale po chwili uniósłbym się i założył Twoje nogi na moje ramiona. Teraz wbijałbym się w Ciebie bardzo szybko i głęboko. Nasze głośne oddechy zlałyby się w jedno. Potem przekręciłbym Cię na brzuszek, tak, żebyś leżała płasko na łóżku. Wsunąłbym się znów do środka i wbijałbym się szybciutko raz po raz. Po chwili uniósłbym Twoją pupę, tak żeby ślicznie wypięła się w moją stronę. Znów zacząłbym szybko poruszać się w Tobie, a moje dłonie ściskałyby Twoje pośladki. W końcu doszedłbym, wybuchając w Tobie i wypełniając Cię moją spermą. Poruszałbym się jeszcze powoli, nie chcąc z Ciebie wychodzić. Głaskałbym Twoje plecy i pupę. A potem chciałbym usnąć z Tobą wtuloną w moje ramiona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypinam skarbie
dla Ciebie ...o tak dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiadź pupą na mojej twarzy,chce widziec rozognioną,szklistoczerwona cipke i splywajace z niej perliste krople Twojej wilgoci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steven ales teraz mnie
rozgrzal...jezu chyba sie zakochalam Bosko to zrobiles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steven ....
ja wymiekam, 👄 chce tak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia zaczela ....
👄...wez mnie pragne tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie bylo Cie
poznac i kochac sie z Toba;) moze kiedys to powtorzymy ? ale tak barzdiej sama na sam ? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×