Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _zakłopotana_

Czy rodzicom daje sie zaproszenia ślubne??

Polecane posty

Gość _zakłopotana_

Jw. Oboje mieszkamy z rodzicami, moi finansują za mnie prawie wszystko, jego - czesć /większośc sam płaci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia_24
my nie zapraszamy bo na naszych zaproszeniach pisze: "zapraszają XV wraz z rodzicami...." także nie mam tego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
My mielismy tak samo napisane na zaproszeniach jak Kicia_24 i z tego co wiem to w moim otoczeniu nikt nie dawał rodzicom zaproszeń, bo w sumie jest przyjęte, że to rodzice \"robią\" wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki818
Jest przyjęte co nie oznacza ze zawsze tak jest. My oplacamy i załatwiamy wszystko więc sami nie wiemy co robić... trzeba by było im dać zaroszenie a z drugiej strony tak troche głupio..za bardzo oficjalnie jak dla rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas było tak, że ja placiłam za wszystko po mojej stronie, a mój mąż w części i w części jego ojciec. Jednak zaproszenia na ślub i wesele daliśmy im, mimo iz było napisane - Zapraszamy wraz z rodzicami. Rodzice bardzo sie ucieszyli, bo mogli zachować te zaproszenia sobie na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miki818 nie napisałam, że robią tylko, ze jest przyjęte (i z tego co obserwuje to tak jest w większości przypadków, bo większości rodziców bardzo na tym zależy) My tez pokryliśmy z mężem sporą część kosztów i o wszystko sami zadbaliśmy ale na zaproszeniach było napisane \"z rodzicami\" a co do pamiątki to dostali podziękowania w formie księgi pamiątkowej z naszym zdjęciem ślubnym wiec pamiątka jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×