Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem sama bo wokol mnie

jestem sama bo wokol mnie nie ma interesujacych mężyczn

Polecane posty

Gość jestem sama bo wokol mnie

jestem sama. wokol mnie nie ma interesujacych mężyczn, nawet jak patrze na facetow moich kolezanek to nie widze w nich nic cieawego. nie wiem na kogo ja czekam. ale chyba wole byc sama niz z byle kim. poradzcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja-T
Jedyna rada jest abys podniosla wreszcie tylek spok komputera i gdzies wyszla. chyba ze liczysz ze ksiaze od tak zapuka do twego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sama bo wokol mnie
gdzies, tzn? mieszkam w małym mieście i nic tu sie nie dzieje. jestem skazana na samotnosc, i na komputer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja-T
mozesz wyjechac do wiekszego miasta, zapisac sie do jakiejs organizacji, wolontariatu, wybrac sie w jakas podroz. mozliwosci jest wiele tylko ty sama musisz przemoc sie chyba ze wolisz sie dalej tak usprawiedliwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co królewicza szukasz??? Jeśli tak to marne Twe starania, bo każdy będzie nie taki. Ale jak pokochasz jakiegoś, wtedy stanie się ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Jasne, Tomaszek, dziewczyna ma poderwać pierwszego lepszego i na siłę się w nim zakochać, tak? Autorko topiku, rozumiem Cię doskonale, mnie też nie podobają się mężczyźni, których poznaję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknooka
hehe skąd to znam?? ja mam chłopaka, ale miałam niedawno takie same odczucia co Ty, nic się na to nie poradzi... trzeba poprostu trafić na kogoś interesującego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opart
ja tez jestem zalamana Polakami. Ci porzadni i normalni sa juz dawno pozajmowani. Ostal sie jedynie najgorszy sort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnicy sa nudi
to sztywniaki - wiesz podszywaczu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączam się
a odnośnie wypowiedzi oja-T, to angażowanie się w wolontraiat i ruchy społeczne, żeby złowić faceta to naprawdę motywacja najwyższych lotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnicy sa nudi
nudni ale maja grube portfele i to mnie najbardziej w nich kęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknooka
do opart nie przesadzaj! są jeszcze inteligentni, z klasą i na poziomie, tacy których marzenia i ambicje wykraczają poza następny mecz i piwo z kolegami ale nie znajdziesz ich w żadnym barze, czy na zakupach, czasem są naprawdę blisko tylko się ich nie zauważa i nie docennia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka wzrostowo
a dla mnie nie ma faceta bo jestem wysoka- mam 188 cm wzrostu Jestem ciemną blondnką , ładną , w miarę szczupłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Ja lubię prawników.:) Wcale nie są nudni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma to ma ale to troche mit
bo jak tyra w nie swojej kancelarii [a na swoja trzeba miec wieksze fundusze, aplikacje a najlepiej po kims przejac z rodzinki ] to jak wyciagnie z 2,5 tysiaka na reke to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Wzrostowa, a facet ok. 196 byłby O.K.? Takich jest dość sporo. Ech, zazdroszczę Ci wzrostu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknooka
ale przecież żeby facet był interesujący nie musi posiadać wypchanego portfela i być jakims tam nabuczonym prawnikiem!! dlka mnie musi posiadać pasje...:) być zaradnym, odpowiedzialnym, troche romantykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja-T
do przylaczam sie ---mialam na mysli ze zaangaowanie sie w spoleczny ruch czy wolontariat ma nie tyle co sluzyc by zlaac faceta ale by wogole zawrzec nowe znajomosci niewazne czy z facetami czy kobietami. A moze sieakurat zdrzyc ze bedzie tam ktos wart uwagi i cos z tego bedzie? Ja swego czasu poznalam chlopaka podczas mszy w kosciele a urode i wogole sposob bycia mial taki ze daleko mu bylo do typowego chlopaczka z "kola rozancowego". Wychodze z zalozenia ze kazde miejsce moze sluzyc zawieraniu znajomosci trzeba tylko wyjsc do ludzi a nie zalic sie nad soba przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałam się namaaaaksa
są tylko w świecie artystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×