Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa taka tam...

czarna lista lekarzy

Polecane posty

Gość uuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyEwelus21
Szkoda, że Ewelus21 analizuje postępowanie innych, a nie zastanawia się nad swoim!.Trudno poważnie traktować komentarze kogoś , kto w wieku 21 lat zachowuje się jak "wytrawny" nimfoman, a swoje sprawy załatwia z mamą, bo sama nie jest w stanie ich ogarnąć. Zainteresowane osoby odsyłam do portalu prywatnezdrowie lub znanylekarz- tam Eweluś występuje min jako kwiatlotosu. Odpowiedź do komentarza w tychże portalach godna przeczytania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Grodzka lim
bylam u niej kilka miesiecy temu z podejrzeniem ciazy.Nie umie badac(po jej prubie badania boli przez reszte dnia).Gdy po usg okazalo sie,ze w ciazy nie jestem i poszlam do niej z zdjeciem zapytac sie skad te objawy ciazowe,to dala tylko recepte na tabletki na spowodowanie @. Gdy sie zapytalam skad te objawy,to odpowiedzala tylko,zeby brac te tabletki. Na informacje o mocne bule piersi,plamienia powtorzyla tylko o tabletkach i zaprosila ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Nazaruk Warszawa
na usg wykryla zespol policystycznych jajnikow,straszyla bezplodnoscia,namawiala na prywatne badania za ok.300 zl. Choroby nie potwierdzil zaden inny lekarz. Najwidoczniej chciala wykorzystac to,ze przyszlam do niej powiedziec,ze planuje ciaze,zeby sobie zarobic na badaniach(nie tych,kture nalezy wykonac przed ciaza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek. dent. Dominik Woźniak
Anna_krk -> Szczyt bezczelności z Pani strony. Ciekawe, dlaczego wycofała się Pani ze sprawy ? Może dlatego, ze: a) wskazuje Pani zęby które nie były wykonane w gabinecie ? b) chce Pani zwrotu pieniędzy za korekty wykonane bez potrzeby w zębach przez lekarzy w innych gabinetach (!!!) c) ma Pani pretensje, ze nikt w ŚWIĘTA nie pojechał na Pani WEZWANIE ( nie prośbę ) do gabinetu ( dla jasności jest to gabinet prywatny - nie pogotowie stomatologiczne, ani NFZ) nie mamy obowiązku pracować 24h na dobę. d) a na przedstawioną dokumentację zabiegów powiedziała Pani "Inni lekarze nie prowadzą tak szczegółowej karty (!!!)" I to ma być zarzut, że nie pamięta Pani co gdzie leczyła, a na przedstawienie dokumentacji ma Pani zarzuty, ze jest DOKŁADNA ??? I obraża Pani chyba jedną z najlepszych, nie boję się użyć stwierdzenia w naszym kraju, osobę, dla której dobro każdego pacjenta jest najważniejsze, u której nadmiar empatii jest aż przesadny. Osobę, która nie musi, ale cały czas pracuje jeszcze na NFZ w szpitalu, aby pomagać każdemu. Wstyd. Z mało istotnych spraw, Pani dr nie jest właścicielka, jesteśmy współwłaścicielami, a sprawę do prawników postanowiłem skierować ja ze względu na typową próbę oszustwa i naciągania z Pani strony. Ciekawe, ze wstydzi się Pani tylko podpisać z imienia i nazwiska. Przy okazji dziękuje jednej z pacjentek, że dała nam znać o tych oszczerstwach z Pani strony, ale zakładam, że numer IP do identyfikacji będzie dostępny, bo czasy obrażania innych bez konsekwencji dawno minęły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODRADZAM
Doktor Łach - sadysta nie lekarz, nie polecam!!!!!! KATOWICE Bogucice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha 27
Dr Szczyglińska - Nowy Sącz gabinet dentra - szczyt arogancji, nieprofesjonalnie wykonany zabieg wybielania zębów na przeterminowanych żelach który oprocz mega bólu nie dał żadnego rezultatu a wrecz narazil moje zdrowe zęby na uszczerbek. Krzyk, dąsanie i arogancja po zabiegu .... po prostu koszmar !!! Oszustwo - na stronie Beyond z listy gabinetow na szczescie juz zniknal gabinet Dentra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina M
Dr IRENA SZYMAŃSKA przychodnia rejonowa Soczi 1 w Warszawie. Lekarz. który może wykończyć pacjenta. Krzyczy, robi głupie aluzje i daje pacjentowi do zrozumienia, że jest głupi. Nic nie tłumaczy tylko ma pretensje do pacjenta, że jej głowę zawraca. Jakby ktoś dla przyjemności chodził do lekarza zamiast do kina. Ech NIE POLECAM chyba, że ktoś chce się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietiawawa
Adam Kałdan ze Stalowej Woli. Najgorszy lekarz jaki mnie badał. Nigdy więcej Brrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henryk Wieczorek-Ruda Śląska Jeśli chcecie dobrego lekarza to go omijajcie,wiecej na urlopie niz w pracy,wychodzi sobie z przychodni kiedy chce.Kiedyś miał być do 12:30 a poszedł sobie już o 11,bo pacjentek nie było :] szok no i przy usg to nawet dziecka koleżance nie pokazał,bo po co...eh 2 razy u niego byłam i więcej nie poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Jacek Schab szpital nr 2 w Sosnowcu, byłam u niego na 1,prywatnym usg.Już od progu przywitał mnie podniesionym głosem ''ma pani skierowanie na usg?!'' nie, przecież to prywatne badanie ''nieszkodzi,skierowanie musi być,po co pani przyszła?!'' stwierdzić albo wykluczyć ciążę ''proszę się położyć!'' nie wspomnę już o bólu jaki mi spowodował jak wjechał mi głowicą od usg :/ miałam wrażenie że przez pochwę szuka ciąży która może umiejscowiła się w gardle :/ a na koniec''coś tam jest ale jescze nie mogę potwierdzić,proszę przyjść za 2 tygodnie'' to coś jak się potem z neta dowiedziałam to pęcherzyk u którego jeszcze nie widać bicia serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma caput mundi
doktor Krzysztof Kmieciak, Wrocław (prywatne centrum medyczne LUXMED!) - wspomniano tu już lekarza o tym samym imieniu i nazwisku ze Świdnicy - nie wiem czy to ten sam pan. Nie byłam dawno u lekarza i miałam kilka zdrowotnych problemów więc już z założenia była to stresująca wizyta - tymczasem pan doktor powiedział mi że jestem PIJANA i mimo moich zaprzeczeń upierał się przy swoim (bo jest starszy i mądrzejszy) a na końcu jeszcze wpisał to do dokumentacji medycznej. Dodam tylko że miałam wizytę w poniedziałek rano przed pracą więc o byciu pijaną nie było mowy - no ale pan doktor wiedział lepiej. Gorąco nie polecam tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444444
co do Jana Zieńczuka nie zgodze sie moja córcie uratował a urodzła sie niedotleniona dostała 4 ptk.dzieki niemu zyje! więc nie opowiadajcie bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dr. Dariusz Ładyński Elbląg... brak słów na tego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magrog
No to teraz moze ja. Dr Kurdzielewicz - ginekolog dzieciecy Medicus Szczecin. Calkowicie odradzam. Chodzilam do niej jako dziecko z kobiecymi problemami od 9roku zycia. Brak delikatnosci, zrozumienia wobec dziecka, krzyczaca, gbur, zero zyczliwosci. Jestem juz dorosla kobieta z 2 dzieci ale przez nia do dnia dzisiejszego mam traume zwiazana z ginekologami. A jezeli wiem, ze ma mnie badac kobieta-ginekolog to z nerwow az mi sie plakac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 1967
Dr Irena Szymańska, Warszawa przychodnia przy ulicy Soczi 1 - niekompetentna i arogancka. Zgadzam się w 100% z Aliną M. Nie potrafi postawić samodzielnie żadnej diagnozy, odsyła pacjentów do szpitala np. z powodu suchości w gardle, natomiast NIE DAJE SKIEROWANIA ani na badania specjalistyczne (np. usg), ani do szpitala w przypadku zapalenia żyły ze skrzepem! Przez 1,5 miesiąca od wprowadzenia nowych przepisów o refundacji nie nauczyła się prawidłowego wypisywania recept na leki refundowane. Po recepty kazała przychodzić po 3 razy. Ogólnie NIE polecam całej przychodni. Zła organizacja pracy, a ostatnią rzeczą potrzebną w tym miejscu jest pacjent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierychliwy
Omijajcie dentystkę Małgorzatę Płuciennik-Stronias z Łodzi. Nieuczciwa , naciąga na kasę, arogancka, zarozumiała, zapatrzona w siebie . Image cyganki , sposób postępowania z pacjentem cygański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjajhdjhhushf
Jaroslaw Karon -kedzierzyn kozle -ordynarny ,arogancki.....szkoda słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek wilinski lodz ginekolog. olewa wiele spraw, ignoruje problemy w ciazy. gdy w 31 tc odeszly mi wody i do nigo zadzwonilam z pytaniem co robic powidzial mi "zdarza sie". Kilka moich kolezanek z niego zrezygnowal bo olewach ich obawy choc mialy do nich podstawy bo wczesniej ronily ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
dr kurosad - ginekolog katowice raciborska , Bogu dzieki dowiedzialam sie juz nie pracuje w szpitalu , Łach ginekolog katowice- bada kobiete jak krowe chyba powinien byc weterynarzem Kopyta- ginekolog katowice- odstraszajaca, arogancka baba. Giełzak stomatolog katowice sokolska - wszystkie zeby ktore mi leczyla kanalowo po ok 5 latach musialam wyrwac bo jak powiedziala nie do konca je wyczyscila bo sie nie dalo. Czajkowska myslowice- pediatra - wredne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczyna hereda-kubica
Mialam watpliwa przyjemnosc raz się z nią spotkac i uslyszalam że albo poloze się na oddzial albo poronie bo jej się nie oplaca mnie zbadac :o jak powiedziałam że na oddzial nie ide to mi powiedziala "no to jak poronisz to potem miej pretensje do siebie. Bo poronisz" - relacja z izby przyjec gdy pani dr internistka wiedzac że jestem w ciąży poprosila o konsultacje. Nastepnego dnia mialam wizyte u mojego dr i okazalo się że wszystko ok, rozciagajaca się macica powodowala bol. W pszczynie nie znalazlam dobrego ginekologa! Jak ktos wczesniej rodzilam na Łubinowej i tam prowadzilam ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny typ
Dr Rutkowski z Cieszyna,pełniący obowiązki ordynatora. Trzymał mnie 3 tyg w szpitalu z ciąża pozamaciczna,cud ze jajowód nie pękł, a jak zapytałam co się dzieje czy wszystko wporzadku z ciążą powiedział,ze jestem za nerwowa. W ciągu tych 3 tyg postawił 5 diagnoz od ciąży pozamacicznej,poronienia,prawidlowej ciąży i znów pozamacicznej. Ewidentnie czekał na łapówe bo do swoich prywatnych pacjentek latał non-stop. Aha i mojej mamie powiedział,ze chce mnie zabić jak zapytala co się dzieje. 3 tyg traumy w cieszyńskim szpitalu pod okiem tego pseudo lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndidjiwa;
dr Klajnowicz -Mysłowice - endokrynolog, u każdego widzi niedoczynność tarczycy, podaje konskie dawki leku bez kontrolnych badań co doprowadza do nadczynności tarczycy.Osobie z prawidłową funkcją tarczycy wmawia wrodzoną niedoczynność i każe brać leki do końca życia co powoduje powolne zanikanie tarczycy. Nie jestem jedynym przykładem który przez jego "leczenie" wylądowałby na tamtym świecie dr Migacz - Katowice ginekolog,jeśli masz dużo kasy i chcesz być zwodzona z wizyty na wizytę a w momencie problemu chcesz usłyszeć "ma pani pecha" to idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolnyśląsk
Zgorzelec dr pawełkiewicz - ginekolog, poloznik, cytolog. Ordynator w tutejszym szpitalu Okropny lekarz, wredny, bezczelny, gbur, mamrocze pod nosem i nic nie można sie od niego dowiedzieć. Strasznie nie dokładny wszystko robi aby szybiej. Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazwariowana1980
dr Kuszkowski -prywatna praktyka Gliwice, niegdyś ordynator szpitala gin.-poł. w Gliwicach..... Nie skierował na cytologie bo stwierdził że jestem za młoda....a moje przeczucia że coś nie tak itd...to jakieś fanaberie...inna Pani dr stwierdzxiła nadżerkę do usunięcia, a cytologia wykazała 3 st. , szpital i pobranie wycinków z szyjki macicy były konieczne...stan rak przedinwazyjny...a konował nawet w oczy mi w szpitalu nie spojrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeee
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki stan że lekarze robią z was idiotki towwyłącznie wasza wina!!!Podczas Każdego badania ginekologicznego pochwy mam męża wspierał porody. Mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 i nawet w szpitalu mamy Prawo do obecności osoby bliskiej nawet przy badaniu czy zabiegu. Nie wolno wyprosić bo decyduje pacjent nie lekarz.Wypraszają bo to niewygodny nasz świadek dla lekarza ale przy złożeniu pozwu odszkodowawczy kilkadziesiąt tyś zł placówkę za ubezwłasniwilnienie pacjenta bo wyrośnie w brew pacjentowi to jest! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki stan że lekarze robią z was idiotki towwyłącznie wasza wina!!!Podczas Każdego badania ginekologicznego pochwy mam męża wspierał porody. Mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 i nawet w szpitalu mamy Prawo do obecności osoby bliskiej nawet przy badaniu czy zabiegu. Nie wolno wyprosić bo decyduje pacjent nie lekarz.Wypraszają bo to niewygodny nasz świadek dla lekarza ale przy złożeniu pozwu odszkodowawczy kilkadziesiąt tyś zł placówkę za ubezwłasniwilnienie pacjenta bo wyrośnie w brew pacjentowi to jest! !! Często podczas badań ginekologiczny dochodzi do groźnych Zakażeń bo rękawiczki chronią tylko lekarza nie pacjenta! !! Dlatego powinna osoba bliska pilnować sterylności i nie ma rutyny która doprowadza nawet do zgonów płodu czy pacjentki dlatego podstawa to osoba bliska przy badaniu i zabiegu! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego idiotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×